Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotajiem skolēnu nodarbinātības pasākumiem vasaras brīvlaikā līdz šim kopumā reģistrējušies 10 015 skolēni, liecina aģentūras apkopotā informācija.

Visvairāk jeb 4076 skolēni līdz šim reģistrējušies Rīgas reģionā, tam seko Kurzeme, kurā darbam vasarā pieteikušies 1918 skolēni. Latgalē darbam vasarā reģistrējušies 1673 skolēni, Zemgalē - 1392 skolēni, bet Vidzemē strādāt vēlas 956 skolēni.

Patlaban reģistrācija nodarbinātības pasākumiem notiek visā Latvijā. Lai pieteiktos NVA īstenotajiem pasākumiem, skolēnam jāreģistrējas tajā reģionā un novadā, kura teritorijā viņš vēlas strādāt.

Elektroniski reģistrēties darbam vasarā skolēni varēs līdz pat 16. augustam, tomēr skolēna reģistrācija vēl negarantē iesaisti pasākumā, jo valsts līdzfinansēto darba vietu skaits ir ierobežots. Ar NVA atbalstu skolēniem šovasar būs iespēja strādāt 5179 darba vietās.

Skolēns pasākumā varēs piedalīsies vienu mēnesi, atsevišķos gadījumos nodarbinātība var tikt pagarināta līdz diviem mēnešiem.

Pasākuma organizēšanas noteikumi paredz, ka skolēns pirms reģistrācijas var vienoties ar konkrētu darba devēju par darba vietu un laiku. Ja skolēns nav vienojies ar darba devēju, tad pieteikuma reģistrācijas secībā viņš telefoniski vai ar e-pasta starpniecību saņems uzaicinājumu piedalīties konkursā uz brīvajām darba vietām.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • -1
    snaiperis999 30.05.2018, 11:09:12

    Žēl tie bērni,kuri padarīs droši vien vairāk un kvalitatīvāk par pieaugušo,bet saņems smiekla grašus.

  • 0
    norge 30.05.2018, 18:53:40

    cik zinu ventspili stradat gribetaju ir 99,9% vairak neka piedavatas darba vietas , diemzel

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: