Tēma: Darbs

 • Rokas darba nebīstas 0

  Gāliņciema bibliotēkā šobrīd aplūkojama rokdarbu izstāde, kurā izstādīti Ventspils Senioru aprūpes nama Selga iemītnieces Veltas Lagzdiņas krustdūriena tehnikā izšūtie darbi. «Dari, kamēr vari!» – tāds ir izstādes nosaukums un pašas Veltas kundzes dzīves vadmotīvs.

 • Augulis: Lemjot par slimības pabalstu izmaiņām, jābūt ļoti uzmanīgiem 1

  Lemjot par slimības pabalstu izmaiņām, jābūt ļoti prātīgiem un uzmanīgiem, sacīja labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS). Ministrs teica, ka viņš kā labklājības ministrs gribētu, lai arodbiedrības ar darba devēju pusi vienojās, ja šobrīd ir nepieciešamas kādas izmaiņas. Viņš atgādināja, ka šo jautājumu aktualizējuši darba devēji.

 • Jauniešus informēs par brīvprātīgo darbu 0

  Ventspils Jauniešu māja aicina visus ieinteresētos piedalīties informatīvajā pasākumā par jauniešu brīvprātīgā darba organizēšanu Ventspilī, kas notiks 2. jūlijā plkst. 14.00 ZOOM platformā. Pasākuma laikā tiks apspriesti brīvprātīgā darba organizēšanas pamatprincipi un iespējas.

 • Pašvaldība līdzfinansēs vasaras darbu 551 jaunietim 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma piešķirt papildu finansējumu vairāk nekā 14 tūkst. eiro apmērā jauniešu nodarbinātībai 2024. gada vasaras brīvlaikā. Kopumā 2024. gadā šim mērķim piešķirts finansējums vairāk nekā 96 tūkst. eiro apmērā.

 • Mārcis Ziemanis: svarīgākais ir noticēt sev un darīt 0

  Darba rūķis ar bezgala labu sirdi – tā Mārcis Ziemanis tika pieteikts, pasniedzot viņam Ventspils Jauniešu gada balvu galvenajā nominācijā – Gada jaunietis 2023. Brīdi pirms saspringtās eksāmenu sesijas un daudzo pienākumu starplaikā tikāmies uz sarunu, kurā runājām gan par mācībām un profesijas izvēli, gan arī par Ventspils kultūras dzīvi un viņa tuvākajiem plāniem, kas ir gana iespaidīgi un priecēs daudzus ventspilniekus.

 • Pašvaldība piešķir finansējumu jauniešu nodarbinātībai vasarā 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu piešķirt pašvaldības finansējumu 85 612,00 EUR apmērā, atbalstot Nodarbinātības valsts aģentūras (turpmāk – NVA) organizēto pasākumu “Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

 • Maina pirmsskolas izglītības iestāžu darba organizāciju 11

  Ceturtdien, 25. janvārī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprinājusi izmaiņas pirmsskolas izglītības iestāžu darba organizācijā, paredzot, ka no marta pirmsskolas izglītības iestāžu darba laiku noteiks Ventspils Izglītības pārvaldes vadītāja.

 • Starp labākajiem Latvijā 0

  Labklājības ministrija līdz 26. janvārim izsludina iedzīvotāju balsošanu par izvirzītajiem pretendentiem konkursā „ Gada balva sociālajā darbā 2023”. Starp nominantiem ir Ventspils Sociālā dienesta darbiniece darbam ar Deinstitucionalizācijas (DI) mērķa grupām Kristīne Ļeščenko.

 • No nākamā gada pacels minimālo mēnešalgu 0

  No nākamā gada 1. janvāra minimālā mēneša darba alga būs ne mazāka par 700 eiro, teikts Labklājības ministrijas (LM) saskaņošanai iesniegtajos Ministru kabineta noteikumu grozījumos.

 • Turpinās bērnu un jauniešu nodarbinātības programma 0

  Šogad, kā jau ierasts, Ventspilī tiek īstenota pašvaldības līdzfinansētā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizētā programma bērnu un jauniešu vasaras nodarbinātībā. Vasaras nodarbinātības programma norisinās no 1. jūnija un turpināsies līdz pat 31. augustam.

 • Skolēni var reģistrēties NVA vasaras nodarbinātības pasākumā 0

  Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 10. maijā atver skolēnu elektronisko reģistrāciju dalībai nodarbinātības pasākumā vasaras brīvlaikā. Piedalīties pasākumā var skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs. Skolēnu elektroniskā reģistrācija  turpināsies līdz 17. augustam.

 • Neizdodas atturēt pedagogus no streika 12

  Izlīgšanas komisijai trešdien pēdējā sēdē nav izdevies atrast kompromisu par pedagogu darba samaksas paaugstināšanu, līdz ar to Latvijas Izglītības un zinātnes arodbiedrība (LIZDA) 19. septembrī rīkos pedagogu streiku, informēLIZDA vadītāja Inga Vanaga.

 • Jāievēro piesardzība, meklējot darbu ārzemēs 0

  Tiesībsargs Edgars Lākutis aicina iedzīvotājus būt ļoti vērīgiem, izvēloties darba vietu, jo cilvēku tirdzniecība nezaudē aktualitāti. Aiz vilinošiem darba piedāvājumiem nereti slēpjas negodprātīga un pat krimināli sodāma rīcība.