Tēma: Darbs

 • Skolēnu nodarbinātības pasākumi šovasar tomēr notiks 0

  Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotie skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumi norisināsies divus mēnešus - no 1. jūlija līdz 31. augustam. Iepriekš pieņemtais lēmums pasākumus nerīkot atcelts, ņemot vērā COVID-19 situācijas stabilizēšanos.

 • Ostas tranzītuzņēmumiem bloķēti konti, arodbiedrības sola protesta akcijas 29

  Ventspils ostas darbinieku arodbiedrības aicina valdību rīkoties tranzītuzņēmumu bloķēto kontu jautājuma risināšanā, pretējā gadījumā brīdinot par plašām protesta akcijām, informēja Ventspils ostā strādājošo uzņēmumu arodbiedrību konsultatīvās padomes vadītājs Linards Gulbis.

 • Notiks atvērto durvju diena par nodarbinātību un uzņēmējdarbību iebraucējiem 0

  Lai informētu uzņēmējus par ārvalstnieku, reemigrantu un pilsētas jauno iedzīvotāju nodarbinātību, kā arī sniegtu informāciju ārvalstu pilsoņiem un reemigrantiem par nodarbinātības un biznesa uzsākšanas iespējām Ventspilī, 19. novembrī Informācijas centrs iebraucējiem (ICI) rīko Atvērto durvju dienu.

 • Nestrādājoši jaunieši var pieteikties bezmaksas mācībām 0

  Līdz 30.septembrim pagarināta "Jauniešu garantijas" noslēdzošā uzņemšana 23 darba tirgū pieprasītās profesijās, kuras nestrādājoši jaunieši var apgūt pusotra gada laikā bez maksas, sacīja Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Keiča.

 • Turpinās bērnu un jauniešu darbs vasarā 0

  Ventspils pilsētas pašvaldības finansētajās un līdzfinansētajās bērnu un jauniešu vasaras nodarbinātības programmās šajā vasarā jau ir strādājuši 223 skolēni, savukārt augustā darbu ir uzsākuši un turpina vēl 118 bērni un jaunieši.

 • VID: Sezonas laukstrādniekiem jāpiemēro īpašs nodokļu režīms 4

  Tie lauksaimnieki, kuri no 1. aprīļa līdz 30. novembrim nodarbina laukstrādniekus sezonas rakstura darbos, no šo darbinieku algām var maksāt iedzīvotāju ienākuma nodokli 15% apmērā, bet ne mazāka kā 0,7 eiro katrā nodarbināšanas dienā, informēja Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

 • Nākamgad uz Jāņiem varētu būt piecas brīvdienas 1

  Nākamajā gadā Latvijā uz Jāņiem varētu būt piecas brīvdienas pēc kārtas, informēja Labklājības ministrijā (LM). Šāda situācija radīsies, ņemot vērā ieceri darba dienu 2020. gada 22. jūnijā pārcelt uz sestdienu, 2020. gada 13. jūniju.