Tēma: Darbs

 • Slimnīcā strādā vispārējās aprūpes māsa no Ukrainas 10

  Nepilnu mēnesi, kopš 13. aprīļa, Ventspils slimnīcas Iekšķīgo slimību nodaļā kolēģu vadībā strādā vispārējās aprūpes māsa - ukrainiete Olena. Ukrainas pilsētā Harkivā viņa strādājusi par masieri, šobrīd strādā gan kā māsa Ventspils slimnīcā, gan kā masiere - sociālās aprūpes namā ''Selga''.

 • Dace Kalsere - meitene no Mičurina 1

  Ventspils Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītājas p.i. Dace Kalsere ievirpuļo redakcijā un kafijas vietā palūdz tēju. Viņai stāstot par centra Ventspils atbalsts Ukrainai dzimšanu un šopavasar piedzīvoto, telpa pielīst ar gaismu. Saulespuķe viņa ir.

 • Atbildēs uz jautājumiem par atbalstu jauniešiem un nodarbinātību vasarā 0

  Trešdien, 11. maijā, plkst. 19 portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes vadības pārstāvis un nozares speciāliste atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Atbalsts jauniešiem un to nodarbinātība vasarā''.

 • Atbalsts ukraiņu iedzīvotājiem darba meklējumos 2

  Ventspils pilsētā ieradušās ukraiņu ģimenes Ekonomikas nodaļa informē par darba iespējām un kādi dokumenti tam ir nepieciešami, par Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) atbalsta iespējām un, sadarbībā ar Ventspils biznesa atbalsta centru, par iespējām uzsākt savu uzņēmējdarbību.

 • Aicina iepazīt Valsts policijas koledžu 0

  6. maijā Valsts policijas koledža klātienē atvērs durvis interesentiem, kuri vēlas studēt Valsts policijas koledžā, uzzināt par studiju iespējām un iestājpārbaudījumiem, iepazīties ar mācībspēkiem un topošajiem kolēģiem.

 • Uzņēmumi atvērto durvju dienās meklēs jaunus darbiniekus 0

  Jau 14. gadu pēc kārtas karjeras portāls Prakse.lv rīko projektu ''Uzņēmumu atvērto durvju nedēļa 2022''. Tā laikā jauniešiem būs iespēja doties ekskursijās uz uzņēmumiem tiešsaistē un klātienē, lai iepazītu lieliskākos darba devējus un pieteiktos darbam un praksei.

 • Ukraiņi uzsāk darba gaitas izglītības jomā 7

  Ventspils Izglītības pārvalde ir uzsāksi Ukrainas iedzīvotāju nodarbināšanu. Šajā nedēļā darba līgums noslēgts ar Irinu Hubarčuku, kura palīdzēs organizēt mācību procesu ukraiņu skolēniem, tajā skaitā nodrošinot saziņu ar ukraiņu ģimenēm un Ventspils pedagogiem.

 • Apbalvota Sociālā dienesta darbiniece Aļesja Caune 0

  15. martā – dienā, kad tika atzīmēta Vispasaules sociālā darba diena, Labklājības ministrija paziņoja konkursa ''Gada balva sociālajā darbā 2021'' uzvarētājus, nomināciju ''Žūrijas speciālā balva sociālajā darbā 2021'' ir saņēmusi Ventspils Sociālā dienesta vecākā sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem Aļesja Caune.

 • Einim pasniegts Atzinības raksts 3

  Ventspils poliklīnikas ārsts Kārlis Uldis Einis, dodoties pensijā, saņēma Ventspils valstspilsētas pašvaldības novērtējumu – Atzinības rakstu par ilggadējo darbu un profesionalitāti.

 • Pedagogi no darba atstādināti 20

  No 15. novembra izglītības iestādēs vairs nevar strādāt pedagogi, kuriem nav sertifikāta, kas apliecina vakcināciju vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Darba pienākumus šī iemesla dēļ pilsētā nevar veikt deviņi,  bet novadā – septiņi pedagogi.

 • No 6. decembra visiem klātienē strādājošajiem būs jāveic Covid-19 tests 15

  No 6. decembra, veicot darba pienākumus klātienē, kur ir iespējams kontakts ar citiem darbiniekiem, pakalpojuma saņēmējiem vai apmeklētājiem, būs jāveic regulāra Covid-19 testēšana divas reizes nedēļā, izmantojot antigēna paštestus, paredz valdībā apstiprinātie grozījumi rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu.

 • Grūtības neapturēja, bet stiprināja 0

  Anetes Lorences pieredze var noderēt gados jauniem cilvēkiem, kuri vēl nav spējuši izvēlēties savu ceļu un profesionālo karjeru. Arī tiem, kuri, iespējams, pieļāvuši kļūdainu izvēli, sapratuši to, taču neuzdrošinās spert soli pretējā virzienā. Un vēl arī tiem, kuri uzskata, ka IT – tas ir garlaicīgi un domāts tikai vīriešiem, un ka veiksmīgu izaugsmi profesijā grūti apvienot ar ģimenes pienākumiem.

 • Skaistumkopšanas nozare pievienojas prasībai par Pavļuta demisiju 4

  Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācija (LSSA) un Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociācija (LKKA) pievienojas citām ar veselības nozari saistītām organizācijām, pieprasot veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju, informēja abu asociāciju vadītājas.