Jaunrades nama solo dziedāšanas klases audzēkņi un skolotāja Minjona Rebhūna devās uz Lietuvu, lai piedalītos starptautiskā vokālistu konkursā “Golden fish” Palangā. Konkurss izvērties veiksmīgs un jaunieši mājās atgriezušies ar deviņām godalgām.

Šogad solo dziedāšanas klases audzēkņi aktīvi piedalās dažādos konkursos gan Latvijas, gan starptautiskā līmenī, uzkrājot gan konkursu, gan skatuves pieredzi. Arī šis konkurss nepalika bez mūsu dziedātāju panākumiem un godalgām, ko vest mājās.

Pēc katra priekšnesuma konkursa žūrija uzreiz izteica savu vērtējumu, sniedzot individuālus ieteikumus un komentārus katram dalībniekam, kas konkursu pieredzē arī bija jaunums. Dalībnieki to novērtēja un rezultātu paziņošanas brīdis bija vēl aizraujošāks.

Jāatzīmē, ka katrā vecuma grupā tika piešķirts tikai viens apbalvojums, mūsējie dziedātāji startēja visās trijās vecuma grupās:

Sintija Ozoliņa – Grand Prix; (vecākā grupa)

Timurs Šafranskis – Grand Prix; (jaunākā grupa)

Rodrigo Caune – 1. vieta

Evelīna Šterna – 1. vieta

Keitija Eizenbārds – 2. vieta

Anete Demante – 2. vieta

Karina Šteina – 3. vieta;

Agnese Krilova – 3. vieta;

Laura Umbraško – 3. vieta.

Konkursa žūrija dalībniekiem piešķīra arī dažādas nominācijas par skatuves harizmu, artistiskumu un skatuves tēlu, šīs nominācijas ieguva: Laura Karpinska, Zane Bakanauska, Marija Jeļinska, Karolina Gribačova, Anete Štālmane un Didzis Rancāns. Savukārt solo dziedāšanas klases vadītāja Minjona Rebhūna ieguva balvu nomināciju “Labākais vokālais pedagogs”.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: