Pastiprinoties Covid-19 pandēmijas negatīvajai ietekmei uz Latvijas Pasta darbību, līdz 4. martam Zūru iedzīvotāji pasta pakalpojumus var saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā vai apmeklēt tuvāko pasta nodaļu Ventspilī, Platajā ielā 8.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma saņemšanu savā dzīvesvietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001 vai 27008001.
 
Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, komercpreču iegādi u.c.
 
Ar pastnieka starpniecību Zūru iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo un pārējos pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001.
 
Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu savā dzīvesvietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu.
 
Latvijas Pasts atvainojas Zūru iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām un lūdz ar izpratni izturēties pret pandēmijas radītajiem kritiskajiem apstākļiem.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    Lielais Kretīns 21.02.2022, 14:28:27

    Ventspilī ari var dabūtu tādu pakalpojumu par brīvu, kur pastnieks pienes uz mājām paku?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: