Tēma: Pasts

 • Latvijas pasts izdod «zelta puišu» pastmarku 0

  Latvijas Pasts 29. novembrī izdod jaunu pastmarku un aploksni par godu XXXII Vasaras olimpisko spēļu Tokijā zelta medaļu ieguvējiem – Latvijas 3x3 basketbola izlasei ar Agni Čavaru, Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani un Edgaru Krūmiņu sastāvā.

 • «Latvijas pasts» aicina uzmanīties no krāpniekiem 0

  Pašlaik novērojama jauna veida krāpnieku aktivitāte sociālo tīklu vidē, AS "Latvijas pasts" vārdā aicinot aizpildīt aptauju un laimēt naudas balvu, norāda uzņēmuma pārstāvji.

 • Ugāles pasta nodaļa pārceļas uz jaunām telpām 0

  Ventspils novada Ugāles pagasta nodaļa 22. septembrī sāks darbu jaunās telpās Rūpnīcas ielā 1 - 16. Jaunās telpas atrodas netālu no līdzšinējās apkalpošanas vietas un ir komfortablākas gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem.

 • Zlēkās mainīsies pasta darba laiks 0

  Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Ventspils novada Zlēku pagastā no 17. septembra tiks mainīts Zlēku pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

 • Ancē arī mainās pasta darba laiks 1

  Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Ventspils novada Ances pagastā no 10. septembra tiek mainīts Ances pasta nodaļas darbības modelis, atrašanās vieta un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

 • Jūrkalnē mainīs pasta darba laiku 1

  Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Ventspils novada Jūrkalnes pagastā no 19. augusta tiek mainīts Jūrkalnes pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

 • Pastare: pastkastīte priecē mūs un garāmgājējus 5

  Ventspilī, Patversmes ielā, kādas mājas vārtiņus rotā ļoti krāšņa un šim gadalaikam atbilstoša pastkastīte. Sekojot aicinājumam piedalīties akcijā ''ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!'', ar savu pastkastītes stāstu dalījās ventspilniece Agnese Pastare.

 • Pasta pakomātos saīsina sūtījumu saņemšanas laiku 0

  Lai sūtījumus varētu saņemt maksimāli daudz klientu, VAS "Latvijas pasts" no pirmdienas sūtījumus pakomātu tīklā uzglabās trīs dienas nevis piecas dienas kā līdz šim. Šāds lēmums pieņemts saistībā ar ārkārtējo situāciju un būs spēkā līdz tās atcelšanai.

 • Slēgs 5. pasta nodaļu 4

  Izvērtējot pasta pakalpojumu izmantošanas tendences un pasta nodaļu skaitu Ventspils pilsētas teritorijā, no 31.marta Ventspils 1. un 5. pasta nodaļa tiks apvienotas.

 • Maina 2. pasta nodaļas darbalaiku 1

  Pamatojoties uz iedzīvotāju ieteikumiem no 10. decembra tiek mainīts Ventspils 2. pasta nodaļas, kas atrodas Lidotāju ielā 24, darbalaiks.

 • VSAA: Maksa par pensiju un pabalstu piegādi dzīvesvietā nākamajā gadā nemainīsies 0

  Nākamajā gadā iedzīvotājiem, kuriem Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirto valsts pensiju, pabalstu vai atlīdzību piegāde saņēmēja dzīvesvietā tiek nodrošināta ar VAS "Latvijas pasts" starpniecību, piegādes pakalpojuma maksa saglabāsies nemainīga un būs 2,39 eiro, informēja VSAA preses sekretāre Iveta Daine.

 • Pieaugs maksa par pensiju un pabalstu piegādi dzīvesvietā 6

  No 2020. gada VAS "Latvijas pasts" noteiktā maksa par Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pensiju, pabalstu vai atlīdzību piegādi dzīvesvietā būs 4,88 eiro, kas ir divas reizes vairāk nekā šobrīd, bet no 2021. gada par šo pakalpojumu būs jāmaksā 5,28 eiro, pastāstīja VSAA direktore Inese Šmitiņa.

 • Maina Popes pasta nodaļas modeli un darbalaiku 2

  Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ no 2019. gada 30. janvāra tiek mainīts Ventspils novada Popes pagasta pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.