Tēma: Pasts

 • «Latvijas pasts» brīdina par krāpniekiem 0

  VAS "Latvijas pasts" brīdina par krāpniekiem e-pasta vēstulēs un sociālajā portālā "Instagram", kur krāpnieki uzdarbojas uzņēmuma vārdā, informē "Latvijas pasta" pārstāvji.

 • Balsošanai pa pastu ārvalstīs būs 21 iecirknis 0

  Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) apstiprinājusi Ārlietu ministrijas ieteiktos 14. Saeimas pasta balsošanas iecirkņus ārvalstīs. 1. oktobrī gaidāmajās 14. Saiemas vēlēšanās vēlētāji ārvalstīs pasta balsošanai varēs pieteikties 21 Latvijas diplomātiskajā un konsulārajā pārstāvniecībā.

 • Zūrās nestrādās pasts, pakalpojumu varēs saņemt dzīvesvietā 1

  Pastiprinoties Covid-19 pandēmijas negatīvajai ietekmei uz Latvijas Pasta darbību, līdz 4. martam Zūru iedzīvotāji pasta pakalpojumus var saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā vai apmeklēt tuvāko pasta nodaļu Ventspilī, Platajā ielā 8.

 • Divas dienas Ugālē nestrādās pasts 0

  Pastiprinoties Covid-19 pandēmijas negatīvajai ietekmei uz Latvijas Pasta darbību, 17. un 18. februārī nestrādās Ventspils novada Ugāles pasta nodaļa Rūpnīcas ielā 1–16.

 • Mainās Ventspils 2. pasta nodaļas darba laiks 4

  Pastiprinoties Covid-19 pandēmijas negatīvajai ietekmei uz Latvijas Pasta darbību, no 16. februāra līdz 1. martam būs mainīts darbalaiks Ventspils 2.pasta nodaļai Lidotāju ielā 24.

 • Ieslodzītie pašvaldības domes vēlēšanās varēs balsot pa pastu 8

  Ministru kabinets atbalstīja Tieslietu ministrijas izstrādātos grozījumus Pašvaldības domes vēlēšanu likumā, lai savas tiesības piedalīties pašvaldības domes vēlēšanās varētu īstenot personas, kurām kā drošības līdzeklis ir piemērots apcietinājums.

 • «Latvijas pasts» mainīs 43 Kurzemes pasta nodaļu darba laikus 6

  VAS "Latvijas pasts" no šodienas mainīs kopumā 43 Kurzemes pasta nodaļu darba laikus Liepājā un Ventspilī, kā arī Dienvidkurzemes, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Tukuma un Ventspils novadā, informēja "Latvijas pasta" pārstāvji.

 • Latvijas pasts izdod «zelta puišu» pastmarku 0

  Latvijas Pasts 29. novembrī izdod jaunu pastmarku un aploksni par godu XXXII Vasaras olimpisko spēļu Tokijā zelta medaļu ieguvējiem – Latvijas 3x3 basketbola izlasei ar Agni Čavaru, Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani un Edgaru Krūmiņu sastāvā.

 • «Latvijas pasts» aicina uzmanīties no krāpniekiem 0

  Pašlaik novērojama jauna veida krāpnieku aktivitāte sociālo tīklu vidē, AS "Latvijas pasts" vārdā aicinot aizpildīt aptauju un laimēt naudas balvu, norāda uzņēmuma pārstāvji.

 • Ugāles pasta nodaļa pārceļas uz jaunām telpām 0

  Ventspils novada Ugāles pagasta nodaļa 22. septembrī sāks darbu jaunās telpās Rūpnīcas ielā 1 - 16. Jaunās telpas atrodas netālu no līdzšinējās apkalpošanas vietas un ir komfortablākas gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem.

 • Zlēkās mainīsies pasta darba laiks 0

  Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Ventspils novada Zlēku pagastā no 17. septembra tiks mainīts Zlēku pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

 • Ancē arī mainās pasta darba laiks 1

  Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Ventspils novada Ances pagastā no 10. septembra tiek mainīts Ances pasta nodaļas darbības modelis, atrašanās vieta un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

 • Jūrkalnē mainīs pasta darba laiku 1

  Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Ventspils novada Jūrkalnes pagastā no 19. augusta tiek mainīts Jūrkalnes pasta nodaļas darbības modelis un darbalaiks, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

 • Pastare: pastkastīte priecē mūs un garāmgājējus 5

  Ventspilī, Patversmes ielā, kādas mājas vārtiņus rotā ļoti krāšņa un šim gadalaikam atbilstoša pastkastīte. Sekojot aicinājumam piedalīties akcijā ''ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!'', ar savu pastkastītes stāstu dalījās ventspilniece Agnese Pastare.