Tēma: Pasts

 • Ievēlēta VAS “Latvijas Pasts” pagaidu padome 0

  Ceturtdien, 15. februārī, ievēlēta VAS “Latvijas Pasts” (LP) pagaidu padome, tajā strādās Kaspars Rokens un Māris Macijevskis. Padome savas pilnvaras pildīs līdz atklātā konkursā tiks izvēlēti jauni uzņēmuma padomes locekļi. Konkursu uz LP padomes locekļu amatiem plānots izsludināt tuvākajā laikā.

 • Lembergs: Latvijas Pastam ir vāja vadība! 7

  2010. gadā mūsu valstī bija ap 600 pasta nodaļu. Tagad plānots samazinājums līdz 71. Latvijas Pasta vadība apgalvo, ka akcionārs – valsts – pieprasa uzņēmumam strādāt ar peļņu. Vai Latvijas Pastam būtu jāpilda arī sociālā funkcija – nodrošināt Latvijas iedzīvotājiem pieejamus pakalpojumus iespējami tuvu viņu dzīvesvietai?

 • Saņemot pārmetumus par "ekstravagantiem tēriņiem", atkāpjas "Latvijas pasta" padome 3

  "Latvijas pasta" padomes locekļi - padomes priekšsēdētājs Raimonds Dūda un padomes loceklis Ivars Blumbergs - atkāpušies no amata, jo "sadarbība un komunikācija ar Satiksmes ministriju (SM) ir nonākusi strupceļā un nav vērsta uz konstruktīvu darbu pie kopīga mērķa nodrošināt un attīstīt konkurētspējīgu uzņēmumu".

 • Piltenes pasts mainīs darba laiku un atrašanās vietu 0

  Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ no 10. maija tiks mainīts Piltenes pasta nodaļas darbības modelis, darbalaiks un atrašanās vieta, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. No minētā datuma Piltenes pagastā visi pasta pakalpojumi katru darbdienu no plkst.11 līdz 12 tiks nodrošināti Lielajā ielā 28.

 • Vēl viens ''melnais caurums'' 5

  Nedienas ar preses piegādi ir valsts akciju sabiedrības Latvijas Pasts vadības un par nozari atbildīgās Satiksmes ministrijas (līdz jaunas valdības izveidei to joprojām vada Tālis Linkaits, Konservatīvie) veikto reformu sekas.

 • "Latvijas pasts" brīdina par krāpniekiem 0

  VAS "Latvijas pasts" vārdā turpina aktīvi uzdarboties krāpnieki. Kompānijā norāda, ka "Latvijas pasta" vārdā tiek izsūtītas īsziņas, kurās tiek aicināts apmaksāt piegādes adreses maiņas pakalpojumu.

 • Zūrās mainīsies pasta nodaļas darba laiks 0

  Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ no 25. novembra tiks mainīts Zūru pasta nodaļas darbības modelis, darbalaiks un atrašanās vieta, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

 • «Latvijas pasts» brīdina par krāpniekiem 0

  VAS "Latvijas pasts" brīdina par krāpniekiem e-pasta vēstulēs un sociālajā portālā "Instagram", kur krāpnieki uzdarbojas uzņēmuma vārdā, informē "Latvijas pasta" pārstāvji.

 • Balsošanai pa pastu ārvalstīs būs 21 iecirknis 0

  Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) apstiprinājusi Ārlietu ministrijas ieteiktos 14. Saeimas pasta balsošanas iecirkņus ārvalstīs. 1. oktobrī gaidāmajās 14. Saiemas vēlēšanās vēlētāji ārvalstīs pasta balsošanai varēs pieteikties 21 Latvijas diplomātiskajā un konsulārajā pārstāvniecībā.

 • Zūrās nestrādās pasts, pakalpojumu varēs saņemt dzīvesvietā 1

  Pastiprinoties Covid-19 pandēmijas negatīvajai ietekmei uz Latvijas Pasta darbību, līdz 4. martam Zūru iedzīvotāji pasta pakalpojumus var saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā vai apmeklēt tuvāko pasta nodaļu Ventspilī, Platajā ielā 8.

 • Divas dienas Ugālē nestrādās pasts 0

  Pastiprinoties Covid-19 pandēmijas negatīvajai ietekmei uz Latvijas Pasta darbību, 17. un 18. februārī nestrādās Ventspils novada Ugāles pasta nodaļa Rūpnīcas ielā 1–16.

 • Mainās Ventspils 2. pasta nodaļas darba laiks 4

  Pastiprinoties Covid-19 pandēmijas negatīvajai ietekmei uz Latvijas Pasta darbību, no 16. februāra līdz 1. martam būs mainīts darbalaiks Ventspils 2.pasta nodaļai Lidotāju ielā 24.