Tēma: Zūras

 • Bibliotēkā skatāma Zūru muzeja izstāde ''Cukurgalvas stāsts'' 0

  Galvenās bibliotēkas 2. stāvā ir skatāma Zūru muzeja izstāde ''Cukurgalvas stāsts''. Tajā izvietoti daļa no Zūru novadpētniecības ekspozīcijas  materiāliem, kas stāsta par cukura ieguves vēsturi, par cukurfabriku Zūrās, kā arī  par cukurrūpniecības attīstību Latvijā.

 • Zūru muižā nodegusi klēts 0

  19. novembrī vienā no Zūru muižas kompleksa ēkām Vārves pagastā izcēlās ugunsgrēks. Liesmas tika dzēstas sešas stundas. Tuvējo māju iedzīvotāji baidījās, ka uguns var pārmesties uz viņu mājām. Uguns liesmās cietusi vissenākā ēka muižas kompleksā.

 • Zūrās mainīsies pasta nodaļas darba laiks 0

  Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ no 25. novembra tiks mainīts Zūru pasta nodaļas darbības modelis, darbalaiks un atrašanās vieta, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām.

 • Zūrās nestrādās pasts, pakalpojumu varēs saņemt dzīvesvietā 1

  Pastiprinoties Covid-19 pandēmijas negatīvajai ietekmei uz Latvijas Pasta darbību, līdz 4. martam Zūru iedzīvotāji pasta pakalpojumus var saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā vai apmeklēt tuvāko pasta nodaļu Ventspilī, Platajā ielā 8.

 • Zūrās iekārtots disku golfa laukums 0

  Zūrās, pateicoties Ventspils novada pašvaldības projektam ''Jaunietis darbībā – 2021'' ir izdevies izveidot disku golfa laukumu. Par projekta finansējumu iegādāti trīs spēļu grozi un disku komplekts iesācējiem.

 • Paaudžu svētkos godās senatnīgo un mūsdienīgo 0

  26. septembrī Vārves pagasta Zūrās rūķu darbnīcā plkst. 12 sāksies paaudžu svētki "Pie ābeles". Tajos aicināti piedalīties visu paaudžu pārstāvji, lai seniori apgūtu jaunas prasmes, bet bērni un pusaudži izzinātu seno, tā kultūras mantojuma vērtības apvienojot ar mūsdienu izklaidēm. 

 • Sezonas pēdējais rūciens Ventspils novadā 5

  Visai ekstrēmajos laika apstākļos pagājušās nedēļas nogalē risinājās pēdējais šī gada motopasākums Zūru Motokross 2019. Spēcīgais vējš un lietus bija īsts pārbaudījums gan braucējiem, gan skatītājiem.

 • Augstskolas ārvalstu studenti viesojās Zūru pamatskolā 0

  Trīs Ventspils Augstskolas (VeA) ārvalstu studenti - Emin no Turcijas, Deniza no Uzbekistānas un Antonino no Itālijas - piedalījās Zūru pamatskolas ikgadējā pasākumā “Svešvalodu nedēļa”.