Tēma: Bibliotēka

 • Notiks skaļās lasīšanas sacensības 0

  28. maijā plkst.12 Pārventas bibliotēkā norisināsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu un jauniešu literatūras centra organizēto Nacionālo Skaļās lasīšanas sacensību Ventspils un Ventspils novada reģionālais fināls.

 • Galvenajā bibliotēkā notiks Raivja Aršauska lekcija 0

  Ceturtdien, 26. maijā, plkst.18 Galvenajā bibliotēkā notiks fizioterapeita Raivja Aršauska lekcija ''Fizioterapijas loma veselības saglabāšanā un slimību ārstēšanā un pakalpojumu pieejamība Ventspilī'', ko Latvijas Veselības nedēļas ietvaros organizē Sporta pārvalde sadarbībā ar bibliotēku.

 • Jūrkalnē atklāts vides objekts 1

  Jūrkalnē, pie bibliotēkas, novietots soliņš un vides objekts – izgaismota metāla grāmata, kurā uzraksts "Vārds" atainots latviešu, lietuviešu, igauņu, ziemeļmaķedoniešu, krievu, angļu, zviedru un vācu valodā.

 • Tiešsaistes tikšanās ar Zani Volkinšteini 0

  Sestdien, 30. aprīlī, plkst.12 Ventspils bibliotēka aicina ieklausīties sarunā ar bērnu grāmatas ''Bīstamais dārziņš'' autori un kultūras žurnālisti Zani Volkinšteini. Saruna notiks tiešsaistē Ventspils bibliotēkas Facebok lapā.

 • Turpinās Bibliotēku nedēļas pasākumi 0

  Ventspils bibliotēka, turpinot Latvijas bibliotēku nedēļas aktivitātes, aicina uz pasākumiem. Tradicionāli Bibliotēku nedēļu atzīmē aprīlī, jo 1996. gadā UNESCO 23. aprīli pasludināja par Pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības dienu.

 • Tikšanās ar Elvitu Ruku Pārventas bibliotēkā 0

  Ceturtdien, 14. aprīlī, plkst.15 Pārventas bibliotēkā, notiks tikšanās ar rakstnieci, publicisti, kultūras žurnālisti, scenāristi, producenti un pasaules apceļotāju Elvitu Ruku.

 • Sākas «Skaļās lasīšanas sacensības 2022» 0

  Piekto klašu skolēni aicināti piedalīties ''Nacionālajās Skaļās lasīšanas sacensībās 2022'', ko organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar Latvijas bērnu un jaunatnes literatūras padomi un sacensību reģionālajiem kuratoriem.

 • Bibliotēka piedāvā aktivitātes skolēnu brīvlaikā 0

  Skolēnu pavasara brīvlaikā no 14. līdz 18. martam Ventspils bibliotēka aicina skolēnus uz pasākumiem gan klātienē, gan attālināti – būs iespēja izpaust savus talantus radošajās darbnīcās, piedalīties izzinošās viktorīnās, kopīgi lasīt grāmatas un klausīties jaunāko grāmatu apskatus, spēlēt Xbox spēles un galda spēles.

 • Tehnoloģiju rīti senioriem 0

  Ir ērti un patīkami, ja, izmantojot internetu, var sazināties ar mazbērniem un apmaksāt rēķinus. To, kā tehnoloģijas var palīdzēt sadzīvē, seniori aicināti apgūt Ventspils bibliotēkas organizētās nodarbībās.

 • Augstskolas bibliotēkā mainās darba laiks 0

  Sākot ar 7. martu Ventspils Augstskolas (VeA) bibliotēkai mainās darba laiks, turpmāk apmeklēt Augstskolas bibliotēku varēs arī sestdienās no plkst. 11 līdz 18, par divām stundām pagarināts darba laiks arī otrdienu un ceturtdienu vakaros.

 • Bērni atkal var apmeklēt bibliotēkas 0

  Ņemot vērā Covid-19 izplatības samazināšanos bērnu vecuma grupā, valdība 15. februāra sēdē lēma samazināt epidemioloģiskās drošības nosacījumus bērniem pakalpojumu saņemšanai bibliotēkās.