Tēma: Bibliotēka

 • Stāstīs par dzīvi uguns un ledus zemē Islandē 0

  Otrdien, 19. martā, plkst. 18.00 Ventspils Augstskolas bibliotēkā, Inženieru ielā 101, notiks tikšanās ar Ievu Baumani, kura pastāstīs par Islandē pavadīto laiku un to, kāpēc viņa šo valsti ir iemīlējusi tikpat stipri, kā mīl savu dzimteni – Latviju.

 • Bibliotēka aicina seniorus uz medijpratības nodarbībām 9

  Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs aicina seniorus uz nodarbībām ''Neticami, bet fakts!''. Tas būs četru nodarbību cikls par medijpratību un digitālo prasmju attīstību, kas nepieciešamas, lai orientētos informācijas plūsmā, atpazītu dezinformāciju, propagandu un manipulācijas. 

 • Brīvprātīgie bibliotēkā palīdz apgūt latviešu valodu 1

  Kopš jūnija katru otrdienas rītu plkst. 10 Pārventas bibliotēkā pulcējas tie, kuri vēlas papildināt latviešu valodas zināšanas, kā arī pielietot valodu praksē, runājot ar citiem. Darbu vada bibliotēkas brīvprātīgie palīgi.

 • Mākslas skola izveido galda spēli 0

  Gāliņciema bibliotēkā tika atklāta Ventspils Mākslas skolas veidotā galda spēle ''LOTO lībiešu valodas iepazīšanai un apguvei''. Spēli Mākslas skola veidojusi Lībiešu mantojuma gada ietvarā, lai veicinātu kultūras mantojuma saglabāšanu.

 • Ventspilnieki dalās dzimtas stāstos 0

  Jaunā Gāliņciema bibliotēka, kas apmeklētājiem atvērta kopš augusta, jau kļuvusi par pulcēšanās vietu ļaudīm ar dažādām interesēm un par kultūras centru ne tikai tuvākās apkaimes iedzīvotājiem.

 • VeA bibliotēkā notiks dzejas darbnīca 0

  19. septembrī 16.30 Ventspils Augstskolas bibliotēkā, ikviens interesents varēs piedalīties Ventspils Augstskolas docetājas un dzejnieces Vitas Balamas vadītajā dzejas darbnīcā ''Slotas un atslēgas''.

 • Bibliotēkas piedalīsies ''Iespēju festivālā'' 0

  Vairākas Ventspils bibliotēkas struktūrvienības – Ventspils Augstskolas, Pārventas, Mūzikas un Galvenā bibliotēka – piedalīsies rīkotajos vasaras noslēguma svētkos ''Iespēju festivāls'' Ventspils Augstskolas dārzā. Šāds pasākums norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas.

 • Bibliotēka aicina uz ''Pūcīšu skolu'' 0

  Ventspils bibliotēka septembrī uzsāks 9. sezonu projekta ''Grāmatu starts'' ''Pūcīšu skolā''. Pirmā nodarbība notiks 23. septembrī plkst. 12 Bērnu, Pārventas un Gāliņciema bibliotēkā vienlaikus.

 • Bērni grāmatā skaidro biznesa terminus 0

  Vakar, 17.augustā, Gāliņciema bibliotēkā notika grāmatas “Biznesa vārdnīciņa. Skaidro mazie ventiņi” atvēršanas pasākums.

 • Atklās Leldes Braķes-Klaverī gleznu izstādi 0

  Sestdien, 5. augustā, plkst. 16.00 Pārventas bibliotēkā, notiks Leldes Braķes-Klaverī gleznu izstādes “Šaipus horizontam” atklāšana. Izstādē aplūkojamas mākslinieces jaunākās gleznas, kas tapušas pēdējo gadu laikā.

 • Pilsētas svētkos norisināsies tradicionālie grāmatu svētki 0

  Sestdien, 5. augustā, no plkst. 12 līdz 15 Rātslaukumā Ventspils Pilsētas svētku ietvaros tradicionāli norisināsies Ventspils bibliotēkas un ''Europe Direct Ventspils'' rīkotie grāmatu svētki ar devīzi ''Droša un tīra Eiropa''.