Tēma: Bibliotēka

 • Tikšanās ar rakstnieku un ornitologu Viesturu Ķeru 0

  Trešdien, 28. septembrī, plkst. 10 Bērnu bibliotēkā būs tikšanās ar rakstnieku un ornitologu Viesturu Ķeru, turpinot Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiāli atbalstīto  projektu ''Lasīšanas laboratorija''.

 • Notiks astotās Lībiešu kultūras dienas 0

  7. un 8. oktobrī Ventspilī notiks astotās Lībiešu kultūras dienas. Pasākumi norisināsies Galvenajā bibliotēkā un koncertzālē Latvija.

 • Bibliotēkā bērni un jaunieši ir gaidīti 0

  Ar skolas laika sākumu arī Ventspils bibliotēkā iesācies jauns cēliens, –pēcpusdienā bērnu čalas un jauniešu sarunas atskan visos bibliotēkas stūros. Viņus piesaista ne tikai bagātīgais literatūras krājums un iespēja uzspēlēt galda spēles, bet arī dažādi pasākumi, nodarbības, tikšanās ar grāmatu autoriem un izstādes, ko bibliotēkas darbinieki sarūpējuši.

 • Tikšanās ar dzejnieku Kārli Vērdiņu 0

  Pirmdien, 26. septembrī, plkst. 13 Bērnu bibliotēka aicina uz tikšanos ar dzejnieku un literatūrzinātnieku Kārli Vērdiņu, uzsākot Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiāli atbalstīto projektu ''Lasīšanas laboratorija''.

 • Sākas pieteikšanās ''Pūcīšu skolai'' 0

  Kā jau ierasts katru septembri, arī šogad Ventspils Bērnu bibliotēkā un Pārventas bibliotēkā tiks uzsākta ''Pūcīšu skola'' trīs līdz četrus gadus veciem bērniem ar mērķi veicināt interesi par lasītprasmes apgūšanu.

 • Dzeja daudzās valodās un autoostā 0

  Ventspils bibliotēkā, tāpat kā citviet Latvijā, septembrī ar dažādiem pasākumiem tiek atzīmētas tradicionālās Dzejas dienas.

 • Aicina uz mūzikas terapiju 0

  Septembrī Ventspils Mūzikas bibliotēka aicina iegūt jaunu pieredzi – iepazīt sevi ar mūzikas terapijas palīdzību, darbojoties nelielā grupā.

 • Runās par bērnu audzināšanu 1

  Otrdien, 23. augustā, plkst. 16.00 Pārventas bibliotēka aicina apmeklēt pediatres Ievas Ozolas lekciju sarunu “Mīti un realitāte par bērnu audzināšanu Instagram un citos sociālajos kanālos”.

 • Aicina uz tikšanos ar rotu meistaru 0

  11. augustā plkst. 17 Galvenajā bibliotēkā notiks Paula Spridzāna darināto rotu izstādes atklāšana un tikšanās ar pašu meistaru.

 • Bibliotēka aicina uz Grāmatu svētkiem 2

  Pilsētas svētkos, 6. augustā, no plkst.12 līdz plkst.15.30 Rātslaukumā norisināsies tradicionālie Grāmatu svētki, kas kopā pulcē grāmatu izdevējus, autorus un grāmatu lasītājus, kā arī piedāvā apmeklētājiem lieliski pavadīt laiku un gūt jaunas zināšanas.

 • Aicina balsot par J.Baltvilka balvai nominētajām grāmatām 0

  Ventspils bibliotēka aicina balsot par Starptautiskās Jāņa Baltvilka balvas bērnu literatūrā 2022 nominētajām grāmatām. 24. jūlijā jau 18. reizi, atzīmējot ievērojamā dabas dzejnieka un bērnu kultūras atbalstītāja Jāņa Baltvilka dzimšanas dienu, tiks pasniegta viņa vārdā nosauktā balva bērnu literatūrā. Balvas pasniegšanas ceremonija norisināsies Rīgā, LU Botāniskajā dārzā.