Tēma: Bibliotēka

 • VeA bibliotēkā notiks dzejas darbnīca 0

  19. septembrī 16.30 Ventspils Augstskolas bibliotēkā, ikviens interesents varēs piedalīties Ventspils Augstskolas docetājas un dzejnieces Vitas Balamas vadītajā dzejas darbnīcā ''Slotas un atslēgas''.

 • Bibliotēkas piedalīsies ''Iespēju festivālā'' 0

  Vairākas Ventspils bibliotēkas struktūrvienības – Ventspils Augstskolas, Pārventas, Mūzikas un Galvenā bibliotēka – piedalīsies rīkotajos vasaras noslēguma svētkos ''Iespēju festivāls'' Ventspils Augstskolas dārzā. Šāds pasākums norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas.

 • Bibliotēka aicina uz ''Pūcīšu skolu'' 0

  Ventspils bibliotēka septembrī uzsāks 9. sezonu projekta ''Grāmatu starts'' ''Pūcīšu skolā''. Pirmā nodarbība notiks 23. septembrī plkst. 12 Bērnu, Pārventas un Gāliņciema bibliotēkā vienlaikus.

 • Atklās Leldes Braķes-Klaverī gleznu izstādi 0

  Sestdien, 5. augustā, plkst. 16.00 Pārventas bibliotēkā, notiks Leldes Braķes-Klaverī gleznu izstādes “Šaipus horizontam” atklāšana. Izstādē aplūkojamas mākslinieces jaunākās gleznas, kas tapušas pēdējo gadu laikā.

 • Pilsētas svētkos norisināsies tradicionālie grāmatu svētki 0

  Sestdien, 5. augustā, no plkst. 12 līdz 15 Rātslaukumā Ventspils Pilsētas svētku ietvaros tradicionāli norisināsies Ventspils bibliotēkas un ''Europe Direct Ventspils'' rīkotie grāmatu svētki ar devīzi ''Droša un tīra Eiropa''.

 • Ventspils pārņem Latvijas Neredzīgo bibliotēkas filiālbibliotēku 0

  Pilsētas dome piekritusi Latvijas Neredzīgās bibliotēkas struktūrvienības – Ventspils filiālbibliotēkas – un iedzīvotāju ar redzes traucējumiem un funkcionālo lasītnespēju bibliotekārās apkalpošanas uzdevumu pārņemšanai un turpmākai izpildei Gāliņciema bibliotēkā. Līdz ar to Gāliņciema bibliotēkā tiks integrēts Neredzīgās bibliotēkas Ventspils filiālbibliotēkas krājumi.

 • Velo skoliņai būs vēl viena grupiņa 1

  Velo skoliņā ikvienam interesentam no 10 gadu vecuma ir iespēja bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus, lai sekmīgi nokārtotu eksāmenu un iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

 • Bērni varēs iegūt velosipēda vadītāja apliecību 0

  Ventspils Galvenās bibliotēkas Reģionālais mācību centrs aicina uz Velo skoliņu, kurā ikvienam interesentam no 10 gadu vecuma ir iespēja bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus, lai sekmīgi nokārtotu eksāmenu un iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

 • Norisinās Bibliotēku nedēļa 0

  Bibliotēku nedēļas tēma – ''Svinam kopā! LBB 100''. Svētku nedēļas laikā no 17. līdz 23. aprīlim bibliotēkas rīko aktivitātes – sarunas, diskusijas, atmiņu vakarus, u.c. aktivitātes, kas pievērš uzmanību Latvijas bibliotekāru dzīvei un bibliotēku nozares kopainai.

 • Veido tiltu uz digitālo pasauli 0

  Ikdienā saziņa un liela daļa pakalpojumu tiek realizēti, izmantojot modernās tehnoloģijas. Kā tās izmantot un kā neapjukt plašajā informatīvajā telpā, palīdz apgūt Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs.

 • Vērtēs labākās grāmatas 0

  Ventspils bibliotēka aicina uz Jūrmalas jauniešu teātra studijas ''Eksperiments'' dzejas izrādi ''Kā atnāk dzejolis'' un piedalīties ''Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2022'' noslēguma pasākumā, kas notiks 1. aprīlī plkst. 15 Pārventas bibliotēkā.

 • Aicina piedalīties konkursā 0

  Sākot ar 20. martu, reizi mēnesī līdz gada beigām, sociālā tīkla “Facebook” lietotāji aicināti piedalīties Ventspils bibliotēkas rīkotajā konkursā “Lībiešu kultūras mantojums”.