Tēma: Bibliotēka

 • Bibliotēkas mācību centrā notiks dažādas bezmaksas apmācības 0

  Ventspils Bibliotēkas Reģionālais mācību centrs atklāj jauno mācību gadu ar dažādām jaunām un praktiskām bezmaksas mācību programmām, kurās varēs apgūt profesionālo drukāšanu, atsvaidzināt angļu valodas zināšanas un tuvāk iepazīties ar Zoom programmu.

 • Izsludina literāro darbu konkursu «Es mīlu Ventspili» 3

  Par godu Ventspils 731. dzimšanas dienai, Ventspils bibliotēka izsludina literāro darbu konkursu ''Es mīlu Ventspili'', kura mērķis ir oriģinālā veidā, izmantojot jebkuru literatūras žanru, aicināt autorus izteikt savu mīlestību mūsu Ventspilij, pilsētai, kas ir daudz vairāk nekā tikai vieta, kur mēs esam dzimuši vai dzīvojam.

 • «Velo skoliņa» aicina bērnus uz apmācībām arī jūlijā 0

  Šajā vasarā Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no desmit gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

 • Aicina bērnus pieteikties «Velo skoliņai» 0

  Šajā vasarā Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no 10 gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

 • Bibliotēka aicina dalīties ar seniem Gāliņciema foto 0

  Gāliņciema bibliotēka aicina ikvienu, kam mājās albumos saglabājušās vēsturiskas Gāliņciema fotogrāfijas, atnest tās uz bibliotēku, lai kopā veidotu bilžu izstādi, kas būs aplūkojama jaunā Daudzfunkcionālā pakalpojumu centra atklāšanas laikā.

 • Notiks divi tiešsaistes pasākumi 0

  Ceturtdien, 29. aprīlī, plkst.10 un plkst 14 Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina piedalīties tiešsaistes pasākumōs.

 • Ikviens varam ietekmēt Eiropas nākotni 1

  Ventspils bibliotēka jau no 2013. gada sadarbojas ar Eiropas Komisiju – bibliotēkā izveidots Europe Direct informācijas centrs Ventspils. Šomēnes, noslēdzoties astoņus gadus ilgušam projektam, bibliotēka aicina ikvienu piedalīties tiešsaistes pasākumos.

 • Bibliotēku nedēļā konkurss un akcija 0

  No 19. līdz 25. aprīlim Latvijā norisinās Bibliotēku nedēļa, kuras šī gada tēma ir ''Darīt neticamo!''. Ventspils bibliotēka aicina lasītājus piedalīties konkursā ''Iesaki citiem izlasīt!'', kas norisināsies bibliotēkas Facebook lapā, kā arī iesaistīties akcijā ''Kļūsti par lasītāju!''.