Svētdien, 18. septembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' norisināsies pasākums ģimenēm ar bērniem "Vitamīns D”, kurā uzstāsies mūsdienu deju studija "KPD", kā arī apmeklētājiem būs iespēja piedalīties ''StreetArt'' foto orientēšanās spēlē.

Pasākumā būs iespēja jautri pavadīt laiku kopā ar ģimeni, baudot deju skolas ''KPD'' enerģisko koncertu un piedaloties ''StreetArt'' foto orientēšanās spēlē. Tiks veidota liela, draudzīga komanda, kuras uzdevums, vadoties pēc apslēptajām fotogrāfijām, būs atrast veselīgus našķus.

"KPD" ir mūsdienu deju skola bērniem un pieaugušajiem Ventspilī. Deju skolas vadītāja ventspilniece Ksenija Patokina atklāj, ka viņas audzēkņi jau no trīs gadu vecuma, kā liela, draudzīga deju ģimene dodas uz saviem mērķiem. Deju skolas misija ir izskolot laba līmeņa universālos dejotājus, pamatā akcentējot hip-hop un laikmetīgās dejas stilus. Tiek apgūti arī Jazz Funk, Vogue, Dance Hall, Break Dance deju stili, kā arī papildus izaugsmei tiek izmantotas iespējas pilnveidoties deju meistarklasēs pie profesionāliem pasniedzējiem.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: