Ventspils zinātnes centra ''VIZIUM'' atklāšana ir viens no gaidītākajiem šī gada notikumiem Ventspilī un sabiedrības interese par to kļūst arvien lielāka. Tādēļ jau ar 24. janvāri, ikvienam interesentam būs iespēja sekot līdzi zinātnes centra aktualitātēm sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok, kā arī iegūt lieliskas balvas aizraujošai dienai Ventspilī!

Visās platformās ''VIZIUM'' lietotāja vārds ir @viziumventspils.

Piesekojot ''VIZIUM'' sociālo tīklu kontiem, būs iespēja ne tikai pirmajam uzzināt par visiem jaunumiem un aktualitātēm, bet arī piedalīties konkursos un balvā iegūt ''starta paku'' atraktīvai un piedzīvojumu pilnai dienai Ventspilī. Sociālo tīklu konkursos var piedalīties ikviens interesents, kas ir reģistrējies Facebook vai Instagram platformās. Kopā tiek rīkoti četri konkursi četros dažādos kontos, katrā pēc nejaušības principa nosakot vienu uzvarētāju. Konkursi norisināsies Ventspils Digitālā centra Facebook kontā (@VDCentrs), Ventspils valstspilsētas pašvaldības Facebook kontā (@ventspilslv), Ventspils Tūrisma informācijas centra Instagram kontā (@visitventspils) un zinātnes centra ''VIZIUM'' vēstnieka, erudīcijas spēles skolēniem ''Gudrs, vēl gudrāks'' vadītāja, radio balss Toma Grēviņa Instagram kontā (@tomsgrevins). Lai palielinātu savas iespējas laimēt balvu, ikviens ir aicināts piedalīties visos četros konkursos. Galvenais konkursa nosacījums ir piesekot ''VIZIUM'' kontam @viziumventspils!

Piedaloties konkursā, ir ne tikai iespēja saņemt ieejas karti jaunajā zinātnes centrā, kas tiks atklāts jūnijā, bet arī Digitālā centra draugi ir parūpējušies par kārtīgu ''starta paku'' aizraujošai dienai Ventspilī! Lai remdētu izsalkumu pēc Zinātnes centra apmeklējuma, Burgerbārs pacienās uzvarētāju ar, iespējams, gardāko burgeru Latvijā! Ar pilnu vēderu būs enerģija turpināt piedzīvojumu Ventspils Piedzīvojumu parka atrakcijās, bet pēc tam apskatīt pilsētu vislabāk varēs izbraukājot to krustu šķērsu ar EasyRent elektroskūteri! Apskatot Ventspili, roka noteikti tā vien sniegsies pēc telefona, lai uzņemtu skaistas bildes un padalītos ar draugiem, tāpēc TestDevLab dāvinās ''power bank'' ar plašām funkcijām, lai telefons dienas vidū neizlādētos! Pēc tik aktīvas dienas nepieciešams mierīgāks turpinājums - par to parūpēsies Kino Rio, aicinot noskatīties kādu no jaunākajām filmām. Pirms došanās pie miera, derētu uzspēlēt galda spēli, tāpēc bagātīgais balvu grozs papildināts ar spēli ''ICECOOL'' Savukārt tiem, kuri dod priekšroku virtuālām spēlēm, AZERON ir sarūpējis XXL Mouse Pad paliktni, lai katrs peles klikšķis būtu pēc iespējas trāpīgāks! Neaizmirsīsim arī par īpašo pilsētas valūtu – ventiem, kas aktivitātes Ventspilī padarīs izdevīgākas!

Savukārt Toma Grēviņa un Ventspils Tūrisma informācijas centra sociālo tīklu kontos organizēto konkursu balvu grozs ir vēl bagātīgāks, jo papildus iepriekš minētajām balvām, uzvarētājam tiks nodrošinātas arī naktsmājas Ventspils Piejūras kempingā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: