Tēma: VIZIUM

 • Nav labi, ja VIZIUM darbība izsauc arī neapmierinātību 20

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš iknedēļas preses konferencē komentēja situāciju zinātnes centrā VIZIUM, kurā apmeklētājiem šobrīd nākas ilgāku laiku pavadīt gaidītāju rindā. Viņš skaidroja, ka tiek meklēti risinājumi, tomēr no šī principa atteikties nav plānots.

 • Atklāts zinātnes centrs VIZIUM 4

  Sestdien, 18. jūnijā, norisinājās gaidītākais šīs vasaras notikums - ar vērienīgu pasākuma programmu durvis saviem pirmajiem apmeklētājiem vēra jaunais Ventspils zinātnes centrs VIZIUM.

 • Tālais sapnis pārtop īstenībā 15

  Pirmās ziņas par zinātnes centra ieceri Ventspilī Ventas Balss publicēja pirms četriem gadiem. Pilsētas pašvaldībā zinātnes centra ideja tika slīpēta jau kādus gadus desmit. Pirms trīs gadiem iesākās celtniecība. Un beidzot zinātnes centrs VIZIUM ir kļuvis par realitāti.

 • Būs apskatāma izstāde «Zinātne Latvijai 2022» 0

  No 20. jūnija līdz 8. jūlijam Ventspils zinātnes centrā ''VIZIUM'' apskatāma Izglītības un zinātnes ministrijas veidotā izstāde ''Zinātne Latvijai 2022''. Tā vēsta par divpadsmit Latvijas zinātniekiem un zinātniecēm, kas pārstāv dažādas paaudzes, dažādas zinātnes nozares un dažādas zinātniskās institūcijas, tādējādi parādot Latvijas zinātnes spēku un daudzveidību.

 • Ar bagātīgu pasākuma programmu tiks atklāts zinātnes centrs VIZIUM 31

  Jau šajā nedēļas nogalē, 18. jūnijā, plkst. 12 ar bagātīgu svētku programmu norisināsies svinīga zinātnes centra VIZIUM atklāšana. Zinātnes centra dzimšanas dienu ieskandinās ar daudzveidīgām bezmaksas aktivitātēm un darbnīcām, kas norisināsies pie zinātnes centra ēkas, bet par muzikālo pavadījumu parūpēsies VIZIUM vēstnieks - dīdžejs Toms Grēviņš.

 • Atklās zinātnes centru «VIZIUM» 13

  18. jūnijā plkst. 12 Ventspilī tiks atklāts zinātnes centrs ''VIZIUM'', kas būs unikāla vieta Latvijā, kurā ar tehnoloģiju, radošo darbnīcu un zinātnes šovu palīdzību visu vecumu interesentus izglītos par STEM jomu – zinātni, tehnoloģijām, inženierzinātnēm un matemātiku.

 • Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs aicina pieteikties vasaras nodarbībām 0

  Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs aicina 8. - 12. klašu skolēnus uz interesantām nodarbībām zinātnes centrā ''VIZIUM'', kur varēs uzzināt, cik zinātne var būt interesanta un aizraujoša, tikties ar iedvesmojošiem zinātniekiem, kā arī gūt jaunas zināšanas un pieredzi STEM un IT jomās.

 • Atbildēs uz jautājumiem par Zinātnes centru VIZIUM 0

  Trešdien, 26. maijā, plkst. 19 portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes vadības pārstāvis un nozares speciāliste atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par tēmu ''Zinātnes centrs VIZIUM – no idejas līdz atklāšanai.''

 • Skates «Gada labākā būve Latvijā 2021» žūrija viesojās Ventspilī 0

  Skates ''Gada labākā būve Latvijā 2021'' žūrija 11. maijā apskatīja sabiedriskos, ražošanas un infrastruktūras objektus Ventspilī, Liepājā un Saldū. Ekspertu iespaidus apkopojis žūrijas vadītājs Normunds Grinbergs, Latvijas Būvnieku asociācijas valdes priekšsēdētājs.

 • Skolēni piedalās zinātnes centra eksponātu aprobācijā 0

  Jau pavisam drīz Ventspils zinātnes centrs ''VIZIUM'' sagaidīs savus pirmos apmeklētājus, tāpēc šobrīd eksponātu zālē vērojama liela rosība, uzstādot un testējot eksponātus. Lai līdz ''VIZIUM'' atklāšanai viss darbotos nevainojami, tiek rīkotas eksponātu aprobācijas, kurās Digitālais centrs aicina piedalīties Ventspils skolu audzēkņus.

 • «VIZIUM» un Laivu māja iegūst apbalvojumu 0

  Rīgā, Āgenskalna tirgū svinīgā ceremonijā tika noskaidrotas Latvijas labākās būves un būvnieki konkursā ''Latvijas Būvniecības gada balva 2021'', kā ietvaros Ventspils Zinātnes un inovāciju centrs VIZIUM un Laivu māja ieguva gan apbalvojumu, gan arī atzinību.

 • Ventspili apmeklē Liepājas pašvaldības vadība 0

  Vienas dienas vizītē Ventspilī viesojās Liepājas valstspilsētas pašvaldības vadība – domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš un izpilddirektors Ronalds Fricbergs.

 • Zinātnes un inovāciju centrā tapusi īpaša grīda – pasaules karte 1

  Interjera salons KRASSKY 2021. gadā  īstenojis vienu no tehniski ambiciozākajiem sabiedriskajiem projektiem uzņēmuma vēsturē – jaunā Ventspils zinātnes centra VIZIUM centrālā foajē grīdu. 365 m2 plašais grīdas segums veidots kā apaļas formas pasaules karte no vairāk nekā 600 000 Murano stikla flīžu gabaliņu.

 • Tiek atklāti Ventspils zinātnes centra «VIZIUM» sociālo tīklu konti 0

  Ventspils zinātnes centra ''VIZIUM'' atklāšana ir viens no gaidītākajiem šī gada notikumiem Ventspilī un sabiedrības interese par to kļūst arvien lielāka. Tādēļ jau ar 24. janvāri, ikvienam interesentam būs iespēja sekot līdzi zinātnes centra aktualitātēm sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok, kā arī iegūt lieliskas balvas aizraujošai dienai Ventspilī!