Tēma: Zinātnes centrs

 • Skolēnus aicinās sacensties STEM jomās 0

  Starptautiskais konkurss radošā tehnoloģiju pielietošanā ''Ventspils IT izaicinājums'' šogad norisināsies jau 5. reizi un, lai arī starta signāls tiks dots 2. septembrī, aktīva gatavošanās konkursam notiek jau tagad.

 • Notiek aktīva Zinātnes un inovāciju centra būvniecība 7

  Neraugoties uz valstī izsludinātajiem ierobežojumiem, Zinātnes un inovāciju centra būvniecības process nav ticis ietekmēts, tā vietā, ievērojot visus drošības pasākumus, būvniecība strauji turpinās, un būvniecība norit atbilstoši termiņiem.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs informē par Zinātnes un inovāciju centra būvniecības procesu, Ventspils bibliotēkas jubileju, skolēnu sasniegumiem, Digitālā centra organizēto konkursu Ventspils skolēniem, sporta projektu konkursu un citām aktualitātēm.

 • Viesojās Zinātnes un eksperimentu centra «VilVite» pārstāvji 0

  Divas dienas Digitālajā centrā pieredzes apmaiņas vizītē viesojās Zinātnes un eksperimentu centra ''VilVite'' pārstāvji no Bergenas, lai iepazītos ar Ventspils Digitālā centra darbību un plānotajām aktivitātēm topošajā Zinātnes un inovāciju centrā, kā arī, lai pārrunātu plānotās sadarbības aktivitātes.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Par Valsts svētkiem, bērnu atpūtas centra izveidi, teritorijas attīstīšanas plānošanas likumu, vidi degradējošām ēkām pilsētā, par pedagogu piesaisti un citām aktuālām tēmām informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Taps moderna videoinstalāciju telpa 0

  Ventspils pilsētas dome nolēma atbalstīt Digitālā centra dalību projektu konkursā jauna eksponāta izveidei topošajam Ventspils Zinātnes un inovāciju centram.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Par svarcēlāju sasniegumiem, sadarbību ar Klaipēdu, par konkursa ''IT izaicinājums'' finālistiem, starptautiskā radioastromomijas centra 25 gadu jubileju un tā attīstību un citām aktualitātēm preses konferencē informē Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Digitālais centrs piedalās Ziemeļvalstu zinātnes centru asociācijas konferencē 0

  Digitālā centra pārstāvji piedalās Ziemeļvalstu zinātnes centru asociācijas (NSCF) ikgadējā konferencē, kas šogad norisinās Bergenā, Norvēģijā, zinātnes centrā ''VilVite''. Šī konference pulcē ap 200 zinātnes centru pārstāvjus, kā arī zinātnes un tehnoloģiju popularizēšanā iesaistītos profesionāļus.