Tēma: Zinātnes centrs

 • Atbalsta Zinātnes un inovāciju centra projektu realizāciju 8

  Ventspils pilsētas domes sēdē tika atbalstīta projektu “Zinātnes centra jaunbūve Rūpniecības ielā 2, Ventspilī” un “Inovāciju centra un publiskās infrastruktūras izbūve Rūpniecības ielā 2, Ventspilī” realizācija.

 • Veidos sadarbību starp Ventspils un Norvēģijas zinātnes centriem 3

  Norvēģijas sadarbības partneri rīkoja Latvijas un Norvēģijas zinātņu centru pārstāvju kopējo tikšanos ar mērķi noteikt sadarbību starp Ventspils Zinātnes un inovācijas centru un Bergenas Zinātnes un eksperimentu centru “VilVite”.

 • Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 0

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par elektrības cenu celšanos nākošajā gadā, zinātnes centra un lielveikala būvniecību, senioru aktivitāti un iesaistīšanos pilsētas dzīvē, kā arī citiem jautājumiem.

 • Zinātnes un inovāciju centra nosaukumam virza vārdu «Neo» 23

  Ventspils pilsētas Attīstības komisija no saņemtajiem piedāvājumiem Zinātnes un inovāciju centra nosaukumam par piemērotāko izraudzījusies vārdu "Neo", preses konferencē vēstīja Ventspils mērs Aivars Lembergs.

 • Turpina darbu pie Zinātnes centra projekta 2

  Ventspils pilsēta turpina aktīvu darbu pie jaunā projekta “Zinātnes un Inovāciju centra izbūve” realizācijas. TAS atradīsies Rūpniecības ielā 2, kur uzstādīta plāksne ar galveno informāciju.

 • Var ieteikt nosaukumu Zinātnes un inovāciju centram 44

  Skatot jautājumu par Zinātnes un Inovāciju centra nosaukumu, viens no Ventspils Pilsētas attīstības komisijas priekšlikumiem bija rosināt iedzīvotājus atkārtoti izteikt savu viedokli par centra nosaukumu. Akcentējot nosaukuma veiksmīgāku izvēli, aicina iepazīties ar pasaules pieredzi centra nosaukumu izvēlē.

 • Pēc pieredzes brauks uz Bulgārijas zinātnes centru 0

  Lai gūtu pieredzi plānotā Ventspils Zinātnes un inovāciju centra izveidošanai, rīt, 1. februārī, P/i “Komunālā pārvalde” projektētāju un centra izveides komanda dosies pieredzes braucienā uz Bulgārijas galvaspilsētu Sofiju.