Tēma: Zinātnes centrs

 • Izvēlēts zinātnes centra «VIZIUM» ēkas uzraksta dizains 21

  Ventspils pilsētas domes Pilsētas attīstības komisijas sēdē, vērtējot vairāku mākslinieku iesniegto skiču priekšlikumu variantus ēkas nosaukumam ''VIZIUM'', tika izvēlēts dizains uzrakstam, kas rotās Ventspils Zinātnes centra fasādi.

 • Zinātnes centra nosaukums «VIZIUM» 35

  Ceturtdien, 21. janvārī, Ventspils pilsētas dome nolēma piešķirt Ventspils Zinātnes un inovāciju centram Rūpniecības ielā 2, Ventspilī nosaukumu ''Zinātnes centrs ''VIZIUM''''.

 • Parakstīts līgums par Zinātnes centra eksponātu ražošanu un uzstādīšanu 3

  Ar mērķi veidot Ventspils Zinātnes un inovāciju centru par unikālu un vērtīgu objektu, tika parakstīts līgums par Ventspils Zinātnes un inovāciju centra izglītojošo eksponātu ražošanu un uzstādīšanu ar pavasarī izsludinātā metu konkursa uzvarētājiem - pretendentu apvienības uzņēmumiem DJA, SOLAVI un Jura Podnieka studija.

 • Notiks Inovāciju centra biroju un kafejnīcu telpu nomas tiesību izsole 2

  2020. gada 17. novembrī no plkst.13.30 Ventspils pilsētas pašvaldības iestādes ''Komunālā pārvalde'' telpās Užavas ielā 8, 3.stāvā, Ventspilī, notiks pirmā mutiskā izsole ar augšupejošu soli, biroju un kafejnīcu telpu īres nomas tiesībām Rūpniecības ielā 2.

 • Investēs izglītībā un pedagogu profesionālā pilnveidē 4

  Ventspils pilsētas dome nolēma atbalstīt Ventspils pilsētas pašvaldības projekta ''Inovāciju attīstība profesionālajā izglītībā un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši darba tirgus prasībām'' realizāciju.

 • Digitālais centrs paraksta partnerības līgumu ar VeA 0

  Trešdien, 7. oktobrī, tika parakstīts partnerības līgums starp Ventspils pašvaldības iestādi ''Ventspils Digitālais centrs'' un Ventspils Augstskolu par sadarbību projekta ''Inovācijas centra izveidošana Ventspilī'' īstenošanā.

 • Izmaiņas tehnoloģiju konkursa norisē 0

  Epidemioloģiskā situācija konkursa ''Ventspils IT izaicinājums 2020'' norises valstīs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Somijā kļūst arvien stingrāka, tāpēc, lai rūpētos par skolēnu drošību un ievērotu noteiktos ierobežojums, šogad konkurss 4. - 12. klases skolēniem tiks organizēts tikai tiešsaistē.

 • Radio par pilsētas labiekārtošanu 2

  Piektdien, 25. septembrī plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • ZIC – laikmeta liecība 7

  Pagājušās nedēļas beigās topošā Zinātnes un inovāciju centrā, Rūpniecības ielā 2, nosvinēja Spāru svētkus – ēkas augstāko punktu rotāja simbolisks vainags. Objekta būvniecība rit raitāk, nekā to paredz celtniecības grafiks, līdz tā nodošanai ekspluatācijā atlicis apmēram gads. Spāru svētkos piedalījās pašvaldības vadītāji, arhitekti, projektētāji, celtnieki.