Grāmatā ''Ventspils 700+30'' 400 košos attēlos 336 lapaspusēs latviešu, angļu, krievu un ķīniešu (mandarīnu) valodā atainota pilsēta - tās vēstures hronika, simboli, apbalvojumi, nākotnes projekti un šodien aktuālākais.

Šāds bilžu albums tiek veidots reizi piecos gados, un tas ir jau piektais fotoalbums sērijā ''Ventspils 700+10'', ''Ventspils 700+15'', ''Ventspils 700+20'' un ''Ventspils 700+25''.

Informācija fotoalbumā sakārtota vairākās tematiskās nodaļās, kuru ievadu papildina Latvijā un pasaulē pazīstamu personību teiktais par Ventspili - Maestro Raimonda Paula, rakstnieces Tatjanas Bončas-Osmolovskas, rakstnieka Vitālija Seroklinova, Šanhajas Pudongas Jaunā rajona komitejas priekšsēdētāja Yan Xu, ''Malmar Sheet Metal'' īpašnieka un valdes priekšsēdētāja Dorsana de Bijšēra, dzejnieces Heli Laksonenas, ērģelnieka Veina Māršala, trenera Sanda Prūša, rakstnieka Ļeva Naumova, arhitekta Deivida Kuka, kā arī vēsturnieces Ingrīdas Štrumfas.

Fotoalbums ne tikai iepazīstina ar pilsētu, bet arī pastāsta tās vēsturi un parāda to, kā ir attīstījusies pilsēta. Ventspils fotoalbums kā paliekoša vērtība būs lieliska dāvana gan radiem, gan draugiem un reprezentācijas materiāls sadarbības partneriem Latvijā un ārvalstīs.

Jaunais fotoalbums pieejams iegādei ikvienam interesentam un to ir iespējams iegādāties šādās tirdzniecības vietās Ventspilī:
''Gaisma'', Jūras ielā 36;
''Globuss A'', Lielais prospekts 3/5;
Veikals "Daba", Annas iela 2;
''Jāņa Rozes grāmatnīca'', Kuldīgas iela 22;
Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrā (Dārzu iela 6).

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: