Tēma: Pilsēta

 • Stādīs jaunus kokus 0

  25. aprīlī plkst. 16.00 ikviens tiek aicināts piedalīties kopīgā koku stādīšanas talkā. Sadarbībā ar Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotāju VENDEN, alejā pie Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas iestādīs 15 jaunus kokus. Pēc talkošanas Kuldīgas ielas alejā pilsētvide ar jauniem kokiem tiks papildināta Katoļu ielā, posmā no Pētera ielas līdz Jūras ielai.

 • Valstspilsētām tuvāko gadu laikā jāstiprina ekonomiskā, sociālā un vides noturība 6

  Lai nodrošinātu, ka pilsētas ir gatavas neparedzamiem notikumiem nākotnē, par galveno valstspilsētu uzstādījumu jākļūst pilsētu ekonomiskās, sociālās un vides noturības izturības stiprināšanai, pausts jaunajā Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izstrādātajā valstspilsētu darbības stratēģijā līdz 2027. gadam.

 • Ventspils un novads apvienošanu joprojām uzskata par neatbilstošu iedzīvotāju interesēm 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome joprojām uzskata, ka Ventspils valstspilsēta, ņemot vērā tās nozīmi starptautiskajā un nacionālajā līmenī, nav ietverama vienotā sistēmā ar Ventspils novada pagastiem un Ventspils novada pilsētu, turklāt joprojām nav objektīvu pierādījumu par jaunā Ventspils novada pašvaldības iedzīvotājiem sniegto pakalpojumu organizācijas uzlabojumiem.

 • Lembergs: Ventspils pilsētā būs pagastvecis. Kolosāli skan, vai ne? 14

  "Latvijā jābūt septiņām valstpilsētām, kurās neietilpst Jēkabpils, Valmiera un Ogre, un 27 apriņķiem!" ir pārliecināts partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs un uzsver, ka ne Ventspils pilsētas, ne mūsu novada iedzīvotāji nevēlas teritoriju apvienošanu.

 • Lembergs: Eju pa pilsētu un redzu kā rentgenologs! (VIDEO) 6

  Partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, komentējot ziņu portālam ventasbalss.lv pilsētas 2024. gada budžetu, norādīja, ka ir lietas, kuras nedrīkst atlikt: "Bruģa kārta ir vienā otrā vietā pamazām jāpārliek. Saprotiet, es eju pa pilsētu un redzu kā rentgenologs rentgena attēlā katru mazāko kauliņu!"

 • Vēstures otrdienā: no Vindas līdz Ventspilij 0

  Livonijas ordeņa pilī, 13. februārī, plkst. 17.30 visiem interesentiem būs iespēja piedalīties Vēstures otrdienā, kur par Ventspili stāstīs Dr.hist. Armands Vijups.

 • Ventspilī un novadā atcerēsies barikāžu laiku 5

  Novērtējot tautas apbrīnojamo spēku, ar kādu tā 1991. gada janvārī stājās pretī militāriem uzbrukumiem, lai nosargātu pavisam nesen atgūto Latvijas brīvību un neatkarību, arī šogad Ventspilī un novadā norisinās barikāžu laika atceres pasākumi.

 • Grīnberga mājā izīrē apartamentus 17

  Rauls Vēliņš atjaunojis vienu no skaistākajām vēsturiskajām ēkām Ventspilī, Kuldīgas ielā 63, kas pazīstama arī kā Grīnberga māja. Uz aizmugurējās fasādes ir labi redzamas gan saglsbājusies vecā daļa ar balto apmetumu, gan piebūvētā daļa, kas apmūrēta ar bordo-brūnas krāsas ķieģeļiem.

 • Noskaidroti Ventspils svētku noformējuma konkursa rezultāti 0

  Noslēdzies svētku noformējuma konkurss “Ziemassvētki 2023”, ko organizē Ventspils valstspilsētas pašvaldība, lai izceltu un apbalvotu skaistākos svētku noformējumus ēku fasādēm, skatlogiem un pagalmiem Ventspils pilsētā. Konkursam šogad tika pieteikti 26 svētku noformējumi un, kā katru gadu, apbalvoti tiek piecu nomināciju uzvarētāji.

 • Pakāpeniski demontēs Ziemassvētku rotājumus 4

  Vēl šonedēļ pilsētā iespējams apskatīt visus Ziemassvētku rotājumus. Sākot ar 8. janvāri Ziemassvētku rotājumi pilsēta tiks atslēgti un uzsāks pakāpenisku rotājumu un Ziemassvētku eglīšu demontāžu, informē pašvaldības iestāde “Ventspils Komunālā pārvalde”.

 • Pilsētas dome izvērtējusi šogad padarīto 22

  Kārtējā iknedēļas preses konferencē pilsētas domes vadītāji atskatījās uz šogad paveiktajiem darbiem un minēja galvenos sasniegumus aizejošajā 2023. gadā. Ventspilnieku sasniegumus dažādās jomās novērtēja pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš, pirmais vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs un vietnieks Aigo Gūtmanis.

 • Aicina piedalīties konkursā ''Ziemassvētki 2023'' 0

  Ventspils valstpilsētas pašvaldība ik gadu organizē svētku noformējuma konkursu ''Ziemassvētki 2023'', lai svētku laiks Ventspilī iemirdzētos svinīgā noskaņā. Ikviens ventspilnieks tiek aicināts piedalīties pilsētas Ziemassvētku rotas veidošanā, svētkiem sapošot savas mājas un darba vietas.

 • Jaunieši rada idejas savai pilsētai 0

  Noslēdzies konkurss, kurā jaunieši bija aicināti iesniegt savas idejas, ko īstenot Ventspilī, tādējādi kopīgi veidojot jaunatnei draudzīgu pilsētu.

 • Notiks visaptverošas valsts aizsardzības mācības 0

  No 28. septembra līdz 1. oktobrim visaptverošas valsts aizsardzības mācību ''Namejs 2023'' aktīvajā fāzē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljons sadarbībā ar Jūras spēku, Valsts robežsardzes, Valsts policijas apakšvienībām veiks mācību uzdevumus hibrīdkara un konvencionālā apdraudējuma apstākļos.