Tēma: Pilsēta

 • Ventspilnieki savākuši un pārstrādei nodevuši 25,914 tonnas makulatūras 2

  Ar lieliskiem sasniegumiem noslēgusies ''Zaļā josta'' rīkotā makulatūras vākšanas konkursa ''Tīrai Latvijai'' 2021./2022. mācību gada sezona. Piedaloties vairāk nekā 92 tūkstošiem bērnu no 358 izglītības iestādēm, pārstrādei nogādātas 555 tonnas 632 kg makulatūras – nevajadzīga papīra un kartona.

 • Galvenajā bibliotēkā notiks Daigas Dzedones lekcija 0

  Trešdien, 25. maijā,  plkst.16 visi interesenti aicināti apmeklēt Ventspils valstspilsētas galvenās arhitektes Daigas Dzedones lekciju ''Jaunais Eiropas Bauhaus un Ventspils'', kas norisināsies Ventspils Galvenajā bibliotēkā. 

 • Dārgie ventspilnieki! 4

  Man ir patiess gods sveikt Jūs Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā. Pirms 32 gadiem Latvijas patriotu balsojums nodrošināja mums iespēju dzīvot tādā valstī, kāda tā ir šodien. Valstī, kura ir brīva un droša dzīvesvieta ikvienam pilsonim.

 • Ventspilnieki negrib zaudēt ostu 17

  Parakstu vākšana pret grozījumiem jaunajā Ostu likumā notiek gausi, un kļūst arvien acīm redzamāks, ka likums tā jaunajā redakcijā stāsies spēkā. Grozījumu autoru apgalvojumus, ka jaunais likums nāks par labu Ventspils ostai, pilsētas dome un tranzītbiznesa eksperti uztver ar neticību un lielu skepsi.

 • Pilsētas dobes jau rotā pirmie pavasara ziedi 0

  Iestājoties pavasarim, šodien, 23. martā, Ventspils pilsētas dobēs ir uzsākta pavasara ziedu stādīšana. Pirmie ziedi jau tiek stādīti Tilta dārzā un lielajos puķu podos pilsētas centrā, informē p.i. ''Ventspils Komunālā pārvalde''.

 • Novērtēs jauniešu ieguldījumu 0

  Katram jaunietim Ventspilī ir ļoti liela nozīme, jo tieši viņi ir mūsu pilsētas nākotnes noteicēji. Lai pateiktu paldies par jau izdarīto un motivētu uz turpmāku neatlaidīgu un izcilu darbu, jau trešo gadu tiks rīkots pasākums ''Ventspils Jauniešu gada balva''.

 • Vējš pilsētā nogāzis vairāk nekā 70 kokus 3

  Kā ziņo sinoptiķi, 20. janvāra vakarā vējš Ventspilī sasniedzis ātrumu 33 metrus sekundē, turklāt vairākos rajonos bija novērojami elektrības traucējumi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Demontē Ziemassvētku rotājumus 0

  Sākot ar šo nedēļu pilsētā tiek uzsākta pakāpeniska Ziemassvētku rotājumu un eglīšu demontāža, informē pašvaldības iestāde ''Ventspils Komunālā pārvalde''.

 • Iedzīvotāju aptaujā izceļ Ventspili 14

  Apkopoti balsojuma rezultāti par katrā plānošanas reģionā iedzīvotāju trīs visaugstāk novērtētajām pašvaldībām. Kurzemes plānošanas reģionā par ģimenēm draudzīgām iedzīvotāji atzinuši Ventspils valstspilsētu, Saldus novadu un Liepājas valstspilsētu.