Tēma: Pilsēta

 • Vairāk nekā 30 vietās pazeminās ietvju apmales 0

  Uzlabojoties laikapstākļiem, šonedēļ ir uzsākti ietvju apmaļu pazemināšanas darbi pie nobrauktuvēm Jāņa un Saules ielu krustojumā, informē Ventspils p.i. ''Komunālā pārvalde''.

 • Demontē Ziemassvētku rotājumus 2

  Šodien, 1. februārī, tiek uzsākta pakāpeniska Ziemassvētku rotājumu un eglīšu demontāža pilsētā, informē pašvaldības iestāde ''Komunālā pārvalde''.

 • Savvaļas dzīvnieki pilsētā nav retums 7

  Aizvadītā nedēļā sociālajos tīklos tika publicēts video, kurā kāds iedzīvotājs ir pamanījis meža cūku, kas pieklīdusi Pārventā netālu pie Ventspils Augsto tehnoloģiju parka. Tomēr bažām nav pamata, skaidro Ventspils p.i. ''Komunālā pārvalde''.

 • Zināmi Ventspils 2020. gada Fotoattēlu konkursa laureāti 0

  Noslēdzies Ventspils 2020. gada fotokonkurss un noskaidroti labāko fotogrāfiju autori gan Reklāmas, gan Mākslas fotogrāfiju kategorijās. Fotokonkurss norisinās jau 17. gadu, šogad 369 fotoattēlus konkursam kopumā iesniedza 27 autori, savukārt izstādē piedalās 16 autoru 40 labākie darbi.

 • Iemūžini zīmējumos pilsētu 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' aicina visus Ventspils vispārizglītojošo skolu 1.-12. klašu audzēkņus piedalīties konkursā ''Manas pilsētas 730 gadi'' un izcīnīt labas balvas gan sev, gan savai klasei.

 • LLPA diskutēs ar Reiru par nodokļiem un pašvaldību iespējām aizņemties 2

  Lai apspriestu plānoto nodokļu izmaiņu ietekmi uz pašvaldību budžetiem, kompensējošiem pasākumiem un uzklausītu Finanšu ministrijas (FM) redzējumu par nekustamā īpašuma nodokļa izmaiņām, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) biedri - lielo pilsētu mēri Finanšu ministrijā, 19. augustā tiksies ar finanšu ministru Jāni Reiru.

 • Uz tikšanos aicina jaunos un topošos ventspilniekus 2

  Pirmdien, 24. augustā, plkst. 16 Piejūras brīvdabas muzejā tiek organizēts pasākums - Ventspils jauno iedzīvotāju tikšanās, kurš dos iespēju jaunajiem iedzīvotājiem satikt vienam otru un dalīties pieredzē par pārcelšanos un dzīvi Ventspilī.

 • Ventspilī nevar atrast kur piesieties (VIDEO) 21

  Dažiem Saeimas deputātiem šķiet, ka Ventspilī ir pārāk liela kārtība, kas norāda uz lieku naudu. Ventspilij ar savu naudu esot jādalās ar citiem.

 • Līgo pasākumi Ventspils pusē 3

  Vasaras Saulgrieži un Līgo svētki ir īpašs laiks, kad gan daba ir pilnbriedā, gan dziesmu un deju soli gribas turpināt līdz pat saules lēktam. Lai arī šogad ikvienam izdotos atrast sev piemērotāko līgošanas vietu, Ventspils Tūrisma informācijas centrs iepazīstina ar līgošanas iespējām Ventspilī un novadā.

 • Piecām valstspilsētām ar novadu būs jāveido kopīgas institūcijas 6

  Pēc administratīvi teritoriālās reformas veikšanas Ventspilij, Daugavpilij, Jelgavai, Liepājai un Rēzeknei ar tuvējo novadu būs jāveido kopīgas institūcijas civilās aizsardzības, izglītības un atkritumu apsaimniekošanas jomā, paredz Saeimā atbalstītā likuma norma.

 • Atbildēs uz jautājumiem par pilsētas labiekārtošanu un infrastruktūras attīstību 5

  Trešdien, 13. maijā, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvji atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Pilsētas labiekārtošana un infrastruktūras attīstība - kādi jaunumi un uzlabojumi gaidāmi šogad?''.