Tēma: Grāmatas

 • Noskaidro reģiona labāko lasītāju 0

  Pārventas bibliotēkā norisinājās Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu un jauniešu literatūras centra organizēto Nacionālo skaļās lasīšanas sacensību Ventspils un novada reģionālais fināls.

 • Notiks skaļās lasīšanas sacensības 0

  28. maijā plkst.12 Pārventas bibliotēkā norisināsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu un jauniešu literatūras centra organizēto Nacionālo Skaļās lasīšanas sacensību Ventspils un Ventspils novada reģionālais fināls.

 • Lembergs atvērs grāmatu 29

  Nākamajā pirmdienā Pārventas bibliotēkā notiks Aivara Lemberga grāmatas Kriminālprocess kā atriebība atvēršana.

 • Tiešsaistes tikšanās ar Zani Volkinšteini 0

  Sestdien, 30. aprīlī, plkst.12 Ventspils bibliotēka aicina ieklausīties sarunā ar bērnu grāmatas ''Bīstamais dārziņš'' autori un kultūras žurnālisti Zani Volkinšteini. Saruna notiks tiešsaistē Ventspils bibliotēkas Facebok lapā.

 • Turpinās Bibliotēku nedēļas pasākumi 0

  Ventspils bibliotēka, turpinot Latvijas bibliotēku nedēļas aktivitātes, aicina uz pasākumiem. Tradicionāli Bibliotēku nedēļu atzīmē aprīlī, jo 1996. gadā UNESCO 23. aprīli pasludināja par Pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības dienu.

 • Tikšanās ar Elvitu Ruku Pārventas bibliotēkā 0

  Ceturtdien, 14. aprīlī, plkst.15 Pārventas bibliotēkā, notiks tikšanās ar rakstnieci, publicisti, kultūras žurnālisti, scenāristi, producenti un pasaules apceļotāju Elvitu Ruku.

 • Sākas «Skaļās lasīšanas sacensības 2022» 0

  Piekto klašu skolēni aicināti piedalīties ''Nacionālajās Skaļās lasīšanas sacensībās 2022'', ko organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar Latvijas bērnu un jaunatnes literatūras padomi un sacensību reģionālajiem kuratoriem.

 • Noslēdzas septītā sezona «Pūcīšu skolai» 0

  Lasīšanas veicināšanas programmu ''Grāmatu starts'' šajā gadā absolvēja 36 bērni, trīs grupiņas no Pārventas un Bērnu bibliotēkām, vecumā no 3 līdz 4 gadiem. Absolventi tika iepriecināti ar dāvaniņu - pūcīšu somu un Liepājas leļļu teātra izrādi.

 • Ventspils muzejs lepojas 0

  Latvijas Zinātņu akadēmija kā ievērojamu sasniegumu 2021. gada teorētiskajās zinātnē izcēlusi izdevniecības ''Zinātne'' izdevumu, kas veltīts Latvijas arheoloģijai – ''Latvijas arheoloģijas rokasgrāmata''. Tas ir kolektīvs Latvijas arheologu darbs, kas atspoguļo šīs interesantās vēstures zinātnes stāvokli un izmaiņas pēdējo 20-30 gadu laikā.