Tēma: Grāmatas

 • Radošā veidā aicina dalīties iespaidos par grāmatām 0

  Galvenās bibliotēkas lasītākajās daiļliteratūras grāmatās turpmāk lasītājiem būs iespēja atrast arī īpašas lapiņas un aploksnītes. Uz lapiņām ikviens aicināts uzrakstīt atsauksmi par grāmatu, vai, piemēram, izrakstīt citātu, kas uzrunājis un pēc tam to ievietot aploksnē grāmatas beigās.

 • Avīzes redaktorei iznākusi grāmata 16

  Ventas Balss galvenā redaktore Gundega Mertena izdevusi mazdēliem Arvilam un Anrijam veltītu grāmatu Atklāsmes, kurā apkopotās atziņas kopš 2002. gada bija lasāmi laikraksta viedokļa slejās. Redaktore ir pateicīga radošajai komandai, kas piedalījās izdevuma veidošanā, – Gundegai Rebhūnai, Līgai Gabrānei, Oksanai Āboliņai un Dacei Kamelai.

 • Sveiks čaklākos lasītājus 0

  Bibliotēku nedēļā, kas Ventspils bibliotēkā norisinās no 23. līdz 30. aprīlim, Galvenā, Bērnu, Pārventas un Gāliņciema bibliotēka, kā ierasts ik gadu, sveiks savus čaklākos lasītājus.

 • Notiks Skaļās lasīšanas sacensības reģionālais fināls 0

  9. martā plkst. 12 Pārventas bibliotēkā norisināsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra organizētās Nacionālās Skaļās lasīšanas Ventspils pilsētas un novada reģionālais fināls, kurā piedalīsies 8 pilsētas un 7 novada skolu audzēkņi.

 • Tikšanās ar rakstnieci Noru Ikstenu 0

  Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā 10. martā plkst 16 norisināsies tikšanās ar rakstnieci Noru Ikstenu - saruna par romāna “Mātes piens” veiksmes stāstiem pasaulē.

 • Aicina piedalīties grāmatu lasīšanas akcijā 0

  Ventspils Bērnu bibliotēka aicina bērnus un jauniešus iesaistīties grāmatu lasīšanas akcijā „Grāmatu bingo”, kas būs lielisks izaicinājums sev – izlasīt 20 dažādas grāmatas, atzīmējot tās īpaši izveidotā bingo kartotēkā.

 • Izdota pasaka par Ventspili 1

  Izdevniecība “Latvijas Mediji” laidusi klajā Andras Manfeldes grāmatu “Vēja Vīrs un mēs”, kas ir pasaka bērniem un vecākiem par skaisto Kurzemes pilsētu Ventspili.