Tēma: Grāmatas

 • Bibliotēkā saņemtas jaunas grāmatas 0

  Šajā nedēļā Ventspils bibliotēka saņēma projekta ''Grāmatu iepirkuma programma publiskajām bibliotēkām'' 2022. gada 2. posma grāmatas.

 • Intervija ar Karīnu Račko. Tik skaistas zvaigznītes spīd 0

  Mazo ventspilnieku zobārste Karīna Račko, kas savas krustmātes klīnikā Zinta dāmām un kungiem nu jau pāris mēnešus piedāvā arī estētiskās iPRF injekcijas, ir Latvijas bestselleru topa augšgalā. Tikko iznācis viņas septītais romāns Es neesmu tava. Kādudien viņa apsēžas uz dīvāna redakcijā un ļauj ielūkoties savās pasaulēs.

 • Bērnu bibliotēkā tikšanās ar rakstnieci Lauru Dreiži 0

  Pirmdien, 17. oktobrī, plkst. 12.20 Bērnu bibliotēka, turpinot Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiāli atbalstīto projektu ''Lasīšanas laboratorija'', aicina uz tikšanos ar rakstnieci, tulkotāju Laura Dreiži.

 • Sprints bez izlikšanās; saruna ar Oskaru Vizbuli 0

  OSKARS VIZBULIS vairāk nekā divdesmit gadus ir rīdzinieks, ar saknēm un sirdi – Ventspilī. Īsts un bez liekiem izskaistinājumiem – kā tekstā, tā arī sarunā. Trīs gadus pēc debijas literatūrā klajā nākusi viņa otrā grāmata – romāns Ja vīrietis prastu runāt. Otrā, kas patiesībā ir pirmā.

 • Bibliotēka aicina uz Grāmatu svētkiem 2

  Pilsētas svētkos, 6. augustā, no plkst.12 līdz plkst.15.30 Rātslaukumā norisināsies tradicionālie Grāmatu svētki, kas kopā pulcē grāmatu izdevējus, autorus un grāmatu lasītājus, kā arī piedāvā apmeklētājiem lieliski pavadīt laiku un gūt jaunas zināšanas.

 • Aicina balsot par J.Baltvilka balvai nominētajām grāmatām 0

  Ventspils bibliotēka aicina balsot par Starptautiskās Jāņa Baltvilka balvas bērnu literatūrā 2022 nominētajām grāmatām. 24. jūlijā jau 18. reizi, atzīmējot ievērojamā dabas dzejnieka un bērnu kultūras atbalstītāja Jāņa Baltvilka dzimšanas dienu, tiks pasniegta viņa vārdā nosauktā balva bērnu literatūrā. Balvas pasniegšanas ceremonija norisināsies Rīgā, LU Botāniskajā dārzā.

 • Noskaidro reģiona labāko lasītāju 0

  Pārventas bibliotēkā norisinājās Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu un jauniešu literatūras centra organizēto Nacionālo skaļās lasīšanas sacensību Ventspils un novada reģionālais fināls.

 • Notiks skaļās lasīšanas sacensības 0

  28. maijā plkst.12 Pārventas bibliotēkā norisināsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu un jauniešu literatūras centra organizēto Nacionālo Skaļās lasīšanas sacensību Ventspils un Ventspils novada reģionālais fināls.

 • Lembergs atvērs grāmatu 29

  Nākamajā pirmdienā Pārventas bibliotēkā notiks Aivara Lemberga grāmatas Kriminālprocess kā atriebība atvēršana.

 • Tiešsaistes tikšanās ar Zani Volkinšteini 0

  Sestdien, 30. aprīlī, plkst.12 Ventspils bibliotēka aicina ieklausīties sarunā ar bērnu grāmatas ''Bīstamais dārziņš'' autori un kultūras žurnālisti Zani Volkinšteini. Saruna notiks tiešsaistē Ventspils bibliotēkas Facebok lapā.

 • Turpinās Bibliotēku nedēļas pasākumi 0

  Ventspils bibliotēka, turpinot Latvijas bibliotēku nedēļas aktivitātes, aicina uz pasākumiem. Tradicionāli Bibliotēku nedēļu atzīmē aprīlī, jo 1996. gadā UNESCO 23. aprīli pasludināja par Pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības dienu.