Ventspils pilsēta - ziedoša un skanīga, šogad atzīmē savu 730. jubileju. Svētku notikumi plānoti no 31. jūlija līdz 2. augustam ar galvenajiem pasākumiem 1. augustā. Svētku norises paredzētas vairākās vietās pilsētā - Lielajā laukumā, Reņķa dārzā, Vecpilsētas tirgus laukumā, Rātslaukumā, Piejūras brīvdabas muzejā un citur.

Pasākuma kulminācijā, pēc vakara koncerta Reņķa dārzā, tiks izrādīta ''Ventspils 700+30'' filma, kurai sekos domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga svētku uzruna. Programmas noslēgumā - svētku uguņošana vairākās vietās pilsētā vienlaicīgi.

Gan dienas un vakara koncerti Reņķa dārzā, gan domes priekšsēdētāja uzruna un uguņošana tiks translēti tiešraidē uz LED ekrāniem Reņķa dārzā un Lielajā laukumā, kā arī internetā.

Piektdiena, 31. jūlijs - ieskaņas notikumi;

Plkst. 8 - Pilsētas svētku gadatirgus Vecpilsētas tirgus laukumā;

Plkst. 10 - RAKSTNIEKS UN VIŅA ZVĒRS Herberta Dorbes memoriālajā muzejā.

Tikšanās ar bērnu grāmatu ilustratori, mākslinieci Agnesi Rudzīti.

Plkst. 11 - Liepājas ceļojošā leļļu teātra izrāde ŠŅĀPUĻA PIEDZĪVOJUMI Pārventas bibliotēkā.

Izrāde ir stāsts par draudzību un tās vērtībām. Galvenais varonis – kāpuriņš, būdams savādāks kā citi, dodas uz pasaku zemi meklēt draugus.

Ieeja izrādē ar ielūgumiem, kurus var saņemt Pārventas bibliotēkā. Vietu skaits ierobežots.

Plkst. 18 - 20 Tikšanās ar projekta KAS IR M? kuratoru Uldi Pētersonu teātra namā ''Jūras vārti''.

Izstādē apskatāmie Gļeba Panteļejeva, Olgas Šilovas, Alvīnes Bautras, Gata Erdmaņa un Reiņa Bērziņa mākslas darbi kombinācijā ar skatuvei raksturīgajiem mākslinieciskās izteiksmes līdzekļiem aicinās skatītāju rast katram savu atbildi uz noslēpumaino jautājumu "Kas ir M?", tādējādi ļaujoties mākslas radītam prāta un sajūtu valdzinājumam.

Sestdiena, 1. augusts - svētku notikumi:

Plkst. 8 - Pilsētas svētku gadatirgus Vecpilsētas tirgus laukumā;

Plkst. 11 - SVĒTKU ATKLĀŠANA un Pilsētas domes Lielās balvas un Balvu pasniegšanas ceremonija koncertzāles ''Latvija'' amfiteātrī.

Muzicē Ventspils bigbends un solisti - Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs. Pasākums tiks translēts uz LED ekrāna Lielajā laukumā.

Plkst. 12.30 - 16 DIGITĀLIE SVĒTKI Lielajā laukumā.

Ar Digitālajiem svētkiem Ventspils kā Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020 atzīmē Starptautisko Jaunatnes dienu. Bērniem, jauniešiem, kā arī citiem interesentiem būs iespēja pavadīt aizraujošu pēcpusdienu, baudot daudzveidīgu, izglītojošu un informatīvu pasākumu programmu.

Svētki šogad tiek veltīti Ventspilī topošajam Zinātnes un inovāciju centram, tāpēc aktivitātes būs vēl daudzveidīgākas nekā līdz šim, saistītas arī ar zinātni un izgudrojumiem. Notiks radošas darbnīcas, būs iespēja vērot zinātnes šovus un tehnoloģiju paraugdemonstrējumus, spēlēt tehnoloģiju spēles, iepazīstot to attīstību līdz mūsdienām, piedalīties robotu skolā, iegrimt virtuālajā realitātē, uzņemt īpašos momentfoto par piemiņu no svētkiem un daudz citu aktivitāšu.

Svētkos varēs piedalīties arī virtuāli, jo tiks nodrošināta tiešraide internetā no jauniešu telts.

Plkst. 12.30 - 17 DIENAS KONCERTI Reņķa dārzā.

Plkst. 12.30 Popstudijas JŪRAS AKMENTIŅI vidējās un vecākās grupas programma;

Plkst. 13 Konkursa ''Pilsētas rota 2020'' laureātu godināšana;

Plkst. 13.15 Ventspils mūziķa ED RALLIDAE uzstāšanās;

Plkst. 14.20 Grupa CARNIVAL YOUTH ar fanu iecienītākajām dziesmām;

Plkst. 16 Rokenrola ansamblis VECTĒVA PAPIROSI.

Koncerti tiks translēti uz LED ekrāna Lielajā laukumā. Darbosies amatnieku tirdziņš. Pasākuma teritorijā vienlaikus varēs uzturēties līdz 3000 apmeklētāju. Aicinām būt saprotošiem un atbildīgiem pret sevi un apkārtējiem.

Plkst. 12.30 - 15 GRĀMATU SVĒTKI Rātslaukumā.

Svētkos ar savu produkciju piedalīsies Latvijas izdevniecības, to vidū karšu izdevniecība ''Jāņa sēta'', ''Jumava'', ''Kontinents'', ''Avots'', ''Madris'', u.c. Ar dažādām aizraujošām spēlēm gan pieaugušajiem, gan bērniem iepazīstinās spēļu izdošanas, izplatīšanas un pārdošanas uzņēmums ''Brain games''. Sarunas ar izdevējiem, rakstniecēm Janu Egli un Lauru Vinogradovu vadīs kultūras žurnāliste Liega Piešiņa. Darbosies brīvdabas lasītava, būs radošās darbnīcas bērniem. Ventspils bibliotēkas struktūrvienības iepazīstinās ar saviem pakalpojumiem, iesaistot apmeklētājus dažādās aktivitātēs.

Europe Direct informācijas centra Ventspils telts informēs par Eiropas Savienības aktualitātēm, zaļo dzīvesveidu, iepazīstinās ar pieredzes stāstiem un padomiem. Telts apmeklētāji aicināti piedalīties konkursos un lielformāta spēle ''Eiropas riču račs''.

Plkst. 14 Tiks sveikti Ventspils autori, kuriem izdotas jaunas grāmatas, kā arī literārā konkursa ''Ventspils lasa'' uzvarētāji. Skanēs teātra dziesmas VALDA ZILVERA un MĀRTIŅA EGLIENA izpildījumā.

Plkst. 12.30 - 15.30 Muzikāli izklaidējoša un enerģisku optimismu rosinoša programma DZIEDAM UN ZIEDAM Vecpilsētas tirgus laukumā.

Muzicēs Ventspils džeza ansamblis INTRO, mākslinieciskais vadītājs Sergejs Somiks, metālpūšamo instrumentu ansamblis VENTSPILS BRASS, mākslinieciskā vadītāja Maija Lāce, solisti Elena Vaseva, Jeļena Novikova, Vjačeslavs Zagoruļko, Jurijs Saksaganskis, Tatjana Saksaganska, Karolina Švarcberga-Sulbajeva, dejā uzziedēs Jeļenas Smirnovas deju kolektīvs.

Īpašie viesi: dziedātāja Tina Notte un radio SWH+ programmu vadītājs Ņikita Matvejevs.

Programmā pazīstamu latviešu, krievu un ārvalstu komponistu skaņdarbi, populāras džeza melodijas, mūsdienu estrādes dziesmas, interaktīvas spēles un dejas kopā ar skatītājiem Pilsētas svētku noskaņās.

Plkst. 12 - 14 VENTSPILS DRĒBNIEKU AMATU ŠRĀGAS 325 Amatu mājā.

Viss par un ap drēbnieku būšanu - alternatīvā modes skate ''Pārtapis'', tērpu autore Kristīne Kalēja, un radošā darbnīca ''Padari savu dzīvi krāsainu!'' (iespēja izrotāt līdzpaņemtos audumus ar auduma krāsām).

Ieeja - pieaugušajiem 1,00 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem 0,50 EUR; pirmsskolas vecuma bērniem - bez maksas.

Plkst. 14 - 17 ZIEDU SVĒTKI Livonijas ordeņa pilī.

Ventspils muzeja krājuma izstāde ''Caur puķēm jeb kā kurzemnieki ziedu ornamentus iemīlēja'' un ziedu piepildītas radošās darbnīcas un aktivitātes.

Plkst. 14 - 15 Iepazīsim muzeja dārzu! Tikšanās ar pils dārznieci;

Plkst. 15 Ziedu valši - Ventspils pūtēju orķestra koncerts.

Ieeja – pieaugušajiem 3,00 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,50 EUR; pirmsskolas vecuma bērniem - bez maksas.

Plkst. 16 - 16.40 Svinam dzimšanas dienu kopā ar VENTSPILS JUNIORU BIGBENDU koncertzāles ''Latvija'' amfiteātrī.

Ventspils junioru bigbendu raksturo vēlme muzicēt, prieks, neizsmeļama enerģija un jautrība. Kolektīvā apvienoti pilsētas talantīgākie bērni un jaunieši. Jaunie mūziķi Renāra Lāča vadībā klausītājus iepriecinās ar roka un džeza mūzikas klasiku, kas pielāgota kolektīva specifikai un prasmēm, daudz vietas atvēlot improvizācijai.

Plkst. 17 un plkst. 21 Poļu pianistes un mūzikas autores HANIA RANI koncerti koncertzālē ''Latvija'' uz Dāvida Kļaviņa radītajām, pasaulē augstākajām vertikālajām klavierēm “470i”.

Hania Rani jeb Hanna Marija Raniševska (Hanna Maria Raniszewska) ir viena no pazīstamākajām savas paaudzes pianistēm-autorēm, kura pārstāv to pēdējās desmitgades pianistu un komponistu saimi, kurā mirdz Nils Frāms (Nils Frahm), Makss Rihters (Max Richter), ''Hauschka'' un citi laikmetīgās autormūzikas mākslinieki. Kā komponiste Hania Rani radījusi darbus stīgu ansambļiem, klavierēm, balsij un elektronikai. Mūziķes koncerti izskanējuši ''Funkhaus'' (Berlīne) un ''The Roundhouse'' (Londona) koncertzālēs, Valsts filharmonijā Varšavā, kā arī festivālos ''Open`er'', ''Off'' un ''Eurosonic''.

Plkst. 18 Pianista REIŅA ZARIŅA koncerts CITĀDAS SONĀTES Pārventas bibliotēkā.

Ieeja koncertā ar ielūgumiem, kurus var saņemt Pārventas bibliotēkā. Vietu skaits ierobežots.

Plkst. 19 - 20 VENTSPILS SENIORU BIGBENDA muzikālie sveicieni koncertzāles ''Latvija'' amfiteātrī.

Ventspils senioru bigbendā apvienojušies gan jaunieši, gan profesionāli mūziķi un seniori, kuru aktīvās mūziķu gaitas saistītas ar 80.- 90. gadiem. Šī unikālā apvienība rada īpašu gaisotni, muzicēšanas īstumu un savdabīgu šarmu. Programmā bigbendu mūzikas klasika, dalībnieku oriģinālkompozīcijas, latviešu instrumentālā un vokālā mūzika.

Plkst. 18 - 22.20 ŠLĀGERMŪZIKAS VAKARS ''ES MĪLU VENTSPILI!'' Piejūras brīvdabas muzejā.

Latvijā zināmu šlāgermūziķu uzstāšanās. Pasākumu vada atraktīvās māsas LEGZDIŅAS.

Plkst. 18 Lustīgais māsu LEGZDIŅU duets, izpildot visiem zināmas un populāras melodijas;

Plkst. 19 Muzicē šarmantais dziedātājs JĀNIS MOISEJS;

Plkst. 20 Dziesmas latviešu valodā un arī kādu dziesmu ''odziņai'' franču valodā izpildīs INETA RUDZĪTE;

Plkst. 21 Gan vecās un labi zināmās dziesmas, gan jaunus skaņdarbus no topošā albuma piedāvās grupa DAKOTA.

Biļetes cena - 5 EUR. Tās iegādājamas ''Biļešu paradīzes'' kasēs un www.bilesuparadize.lv. Pieejamas tikai 1000 biļetes! Ieeja koncertā no plkst. 17, Riņķa ielā pie lielā enkura.

Plkst. 20 - 24 VAKARA KONCERTS Reņķa dārzā.

Ieeja pasākuma teritorijā no plkst. 19.30. Biļetes cena - 6 EUR. Tās iegādājamas ''Biļešu paradīzes'' kasēs un www.bilesuparadize.lv. Pieejamas tikai 3000 biļetes! Vakaru vada DJ HORENS.

Plkst. 20 Grupas ASTRO’N’OUT koncerts.

Grupa sevi pierādījusi uz Latvijas skatuves jau 15 gadu garumā un dzīvo mūzikā ar Raiņa citāta ''Pastāvēs, kas mainīsies'' pieeju. Programmā grupas lielākie hiti - ''Nē gravitātei'', ''Dejot trakāk'', ''Tici sev'', ''Multivitamīnu multipaka'', ''Haosā'' un, protams, ''Daļa Rīgas''.

Plkst. 21.20 Mūziķa DADDY WAS A MILKMAN (Lietuva) koncerts.

Viens no spilgtākajiem šī brīža Lietuvas popmūziķiem, īstajā vārdā Igns Pocūns (Ignas Pociūnas), Latvijas publikai pazīstams pēc singla ''Breathe In'' un pērn izdotās dziesmas ''This is how I Feel'', kas tapa sadarbībā ar grupu ''Prāta vētra''. Lietuviešu mūziķis vairākkārt uzstājies Latvijā, tostarp 2018. gada novembrī ''Arēnā Rīga''.

Plkst. 22.40 Filma VENTSPILS 700+30;

Plkst. 22.55 Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja AIVARA LEMBERGA svētku uzrunas translācija no Lielā laukuma.

Plkst. 22.40 - 23 Svētku kulminācija Lielajā laukumā.

Plkst. 22.40 Filma VENTSPILS 700+30. Andžeja Grauda Bungu skolas priekšnesums.

Plkst. 22.55 Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja AIVARA LEMBERGA svētku uzruna. Translācija uz LED ekrāniem Reņķa dārzā un Lielajā laukumā un internetā www.ventspils.lv

Plkst. 23 SVĒTKU UGUŅOŠANA.

Tā vienlaikus paredzēta no vairākām pilsētas vietām - Olimpiskā centra teritorijas, laukuma pie Reņķa dārza dīķa un laukuma starp Embūtes, Celtnieku un Rindas ielām Pārventā. Aicinām iedzīvotājus nepulcēties vienuviet, bet izmantot tuvējās labākās redzamības teritorijas. Pilsētas daļā - Brīvības iela, Lielais prospekts, Lielais laukums, Latgales iela, Reņķa dārzs un tā stāvlaukums. Savukārt, Pārventas daļā - Embūtes iela (posmā no Celtnieku līdz Spāres ielai), Celtnieku iela (posmā no Embūtes līdz Rindas ielai) un Rindas iela (posmā no Stacijas līdz Celtnieku ielai).

Plkst. 23.10 NAKTS KONCERTS Ventspils Svētā Krusta Romas katoļu baznīcā.

Sakrālās pārdomu mūzikas pasauli uzburs VENTSPILS VOKĀLĀ GRUPA Gintas Rūses vadībā un Ventspils Centra sākumskolas ZVANU ANSAMBLIS, mākslinieciskā vadītāja Sandra Sproģe.

Abu muzikālo grupu simbiozē klausītāji dzirdēs gan mazāk zināmas, gan arī populāras sakrālās melodijas.

Plkst. 21 - 24 Pludmales akvaparka atvērtā nakts.

Aktīvai atpūtai Pludmales akvaparks piedāvā trīs dažādus baseinus, kuros ūdens temperatūra tiek uzturēta ap +24° C, kā arī burbuļvannas un saunas. Pie baseiniem ierīkoti pieci slidkalniņi. Pludmales akvaparkā darbojas kafejnīca. Ieeja vienai personai - 5 EUR.

Svētdiena, 2. augusts - izskaņas notikumi.

Plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' MAZIE PILSĒTAS SVĒTKI.

Pasākumu laikā, visai ģimenei būs iespēja piedalīties muzikālā rotaļu uzvedumā kopā ar TUTAS LIETAS varonēm - Tutu un viņas draudzeni Lapsu. Klātesošie dosies muzikālā stāstā, kura laikā tiks izspēlētas jautras rotaļas. Svētku koncertā ar muzikālu priekšnesumu uzstāsies popstudijas JŪRAS AKMENTIŅI dalībnieki. Ikvienu izklaidēs lielo ziepju burbuļu šovs no MĀRTIŅA BURBUĻIEM.

Plkst. 12 - 16 AMATU DIENA Piejūras brīvdabas muzejā.

Katrā amatā savs spēks - iemēģini roku! Amatnieku tirdziņš, amatu demonstrācijas, izjādes ar zirgiem, mini zoo ''Buki'' un citi piedzīvojumi. Dziedās Monta Cine, muzicēs vokāli instrumentālais ansamblis SIENĀŽI, pasākumu kuplinās tautas deju dejotāji - VPDK ''Tārgale'' un VPDK ''Usma'', vadītāja Agnese Sarma, būs āķīgi viktorīnas jautājumi.

Ieeja - pieaugušajiem 1,40 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem 0,60 EUR; pirmsskolas vecuma bērniem - bez maksas.

Kursēs Mazbānītis - pieaugušajiem 2,00/3,00 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem 2,00/1,00 EUR; pirmsskolas vecuma bērniem - bez maksas.

Plkst. 17 BARDU KONCERTS parka ''Fantāzija'' estrādē.

Tradicionālais Bardu koncerts, kas tiek organizēts jau no 2004. gada. Pasākumā piedalīsies Ventspils bardi un viesi - Sergejs Stepaņenko un Sergejs Blakunovs (Klaipēda).

IZSTĀDES:

 • M.Pornieces darbu izstāde un G.Zaķa gleznas DAŽĀDAS JŪRAS Galvenajā bibliotēkā;

 • S.Caunes gleznu izstāde PIEJŪRAS PULSS Pārventas bibliotēkā;

 • KAS IR M? eksperimentālā izstāde uz teātra nama “Jūras vārti” skatuves.

Apmaksāta informācija.

Lasi vēl

Komentāri (33)

 • -3
  Jana 23.07.2020, 16:01:08

  Kas tie par svētkiem? Visa programma balstās uz ieejas biļetēm. Paldies ka neprasāt naudu kad iešu pa ielu....

 • -8
  *** 29.07.2020, 19:17:16

  Slikti būsiet lasījusi, Jana, jo lielākā daļa pasākumu ir BEZ maksas.

 • -13
  Ordo 23.07.2020, 16:53:46

  Acīmredzami doma tāda, ka ar biļetēm var izkontrolēt uzliktās apmeklētāju kvotas.

 • -4
  Lielais Kretīns 23.07.2020, 17:27:35

  Labāk prasa biļetes, nekā vispār nesvinēt neko. Savadāk būs tā pat kā tērvetes ielā rīga, kur pēc tam organizatori dabū pērienu

 • -1
  Solveiga Siliņa 23.07.2020, 18:39:38

  Pārņemiet draudzīgo pieredzi no Kuldīgas, kur muzeji jau sen ir bez maksas!

 • -4
  Ventspils muzejs 28.07.2020, 14:49:03

  Par muzeju apmeklējuma maksu dažādos muzejos ir dažādas pieredzes. Arī valsts muzejos ir ieejas maksas. Izstāžu organizēšana, ekspozīcijas uzturēšana, krājuma glabāšana un pētnieku darbs sastāda izmaksas, kuras pilnā apmērā var nodrošināt tikai ar biļešu ieņēmumiem.

 • -2
  tery 23.07.2020, 20:35:27

  Labi, ka nav tas mūžīgais gājiens.

 • -3
  peace 23.07.2020, 23:21:06

  Gājiens tas jau no tiem citiem laikiem kur bļāva - RE MĒS ESAM RAŽOTĀJI, DIŽENI LIELI DODAM DARBU, NĀCIET, PĒRCIET! RE KĀDA MUMS TEHNIKA

 • -5
  peace 23.07.2020, 23:23:13

  Būtu labi, ja vismaz būtu cilvēki ar vestēm, kas atgādinātu par 2m un roku dezinfekcijas līdzeklis visiem pieejams.

 • -12
  Beshenij Karasj 26.07.2020, 14:01:44

  ZB jau tās coviddalbajobu bazūnes!! NAVNAVNAV nekādas pandēmijas!!Ej tak noķer trxxeri un liec mierā normālus cilvēkus !Izdezinficē sev bēninus-varbūt kāda smadzene pavasarī iemetīsies!

 • -1
  *** 29.07.2020, 15:53:45

  Protams, vēl pielieciet katram apkalpojošo personālu, kurš atgādinās, lai nelieniet virsū citiem! Bravo! Pašiem jau galvas nav uz pleciem.

 • -5
  Ventspils Kultūras centrs 24.07.2020, 09:11:34

  Informējam, ka svētku centrālie pasākumi ir bez maksas - svētku atklāšana Lielajā laukumā, dienas koncerti Reņķa dārzā, Tirgus laukumā un Lielajā laukumā, Digitālie svētki, Grāmatu svētki, aktivitātes Bērnu pilsētiņās, svētku uguņošana vairākās pilsētas vietās u.c. Sīkāka informācija par pasākumiem https://kulturascentrs.ventspils.lv/

 • 0
  Jana 24.07.2020, 09:15:58

  Paldies par bezmaksas svētku atklāšanu, tirgu ,uguņošanu...

 • -9
  ^^—^^ 24.07.2020, 11:58:28

  Skaidra lieta, ka biļetes ir cilvēku skaita kontrolei, kā citādāk panāks, ka tur ir tik tie noteiktie 3000?! Diezgan nereāli. Tāpat – Lielajā laukumā būs iespējams skatīties visu ekrānā un dzirdēt. Visur pilsētā šis tas notiks! Un galvenais pašiem būt atbildīgiem un nedrūzmēties masās! Tas šķiet aizmirstas!

 • -2
  nomaļnieks 26.07.2020, 08:52:39

  Nav ko uztraukties - dezinfekcijas līdzekli ar salūta palīdzību izsmidzinās pa visu pilsētu. Tāpēc jau tiek organizēti salūti vairākās vietās, un tauta atvērtām mutēm vēros uguņošanu.

 • -1
  Jojo 29.07.2020, 12:45:06

  Vācijā svētkos un brīvdienās muzeji un koncerti ir par velti valsts nodokļu maksātājiem kauns par tādu valstī.Ventspils arī varēja atļauties tādus svētkus uztaisīt par velti tikai Ventspils iedzīvotājiem.

 • -1
  *** 29.07.2020, 15:55:29

  Nu, tad tik jālaiž uz vāčiem!

 • -2
  Ventspils muzejs 30.07.2020, 09:07:04

  Ventspils muzejs ir pašvaldības iestāde un cenu politiku nosaka pašvaldība. Tomēr katros svētkos tiek piemēroti īpaši atvieglojumi – 18.novembrī ir bezmaksas apmeklējums, Muzeju dienā un Muzeju naktī ir bezmaksas apmeklējums. Šogad pilsētas svētku laikā – 1.augustā Livonijas ordeņa pilī Ziedu svētku ietvaros nav jāmaksā papildus biļete par izstāžu zāles apmeklējumu un līdz ar to ir iespēja par vienu muzeja biļetes cenu apmeklēt gan pasākumu, gan muzeja ekspozīcijas un ekspresizstādes, gan arī svētku izstādi un vēl izstāžu zāli, kurā var iepazīties ar unikāliem priekšmetiem, kas stāsta mežģīņu vēsturi jau no 16. gs. līdz pat mūsdienām. Laipni gaidīsim ciemos!

 • -1
  ^^—^^ 30.07.2020, 13:30:52

  Interesanti zināt, cik daudz vairāk apmeklētāju būtu muzejos, ja tie būtu bez maksas? Nu aizej tajā muzeju dienā vai naktī uz muzeju, kad ir bez maksas.

 • -2
  Dajūsko 01.08.2020, 11:09:45

  Ha, salīdzināji h.j s paļcem. Un tas vis pateicoties Kristovskim.

 • -1
  krustmateflorence 29.07.2020, 17:06:56

  Paldies pa to pašu ,jo pilsētas naudas maks palicis pavisam plāns.

 • -11
  Ordo 29.07.2020, 17:16:35

  Citviet dažādi pakalpojumi pašvaldības teritorijā arī vietējiem ir ar atlaidēm. Slovākijā ko līdzīgu redzēju termālajā peldvietā.

 • -2
  .Ventspilniece.lv 29.07.2020, 19:46:16

  "Pasākuma kulminācijā, pēc vakara koncerta Reņķa dārzā, tiks izrādīta ''Ventspils 700+30'' filma, kurai sekos no domes priekšsēdētāja pienākumu pildīšanas atstādinātā Aivara Lemberga svētku uzruna".\\\\\\\
  Tālāk kā tekstā.

 • -2
  šašIiks 31.07.2020, 16:01:41

  Ah, kārtējie nodzeršanās svētki. Un es tā vēl brīnījos, kur tik daudz stulbeņu šodien ielās radušies...

 • -2
  krustmateflorence 01.08.2020, 15:02:31

  Mēneša pirmais datums, vai visiem patiesi trūcīgajiem cilvēkiem , nevarētu viena kafeinīca , uz svētku rēķina sarīkot bezmaksas svētku pusdienas ?
  Visi pensionāri un invalīdi nav vienādi finansiāli nodrošināti, jeb šie pilsētas svētki domāta citai iedzīvotāju kategorijai??
  Pilsētas mērs ,nemaz nevēlas domāt pa savas pilsētas trūcīgo cilvēku daļu.
  Izdarot secinājumus, jāsecina , šeit cilvēki tiek vērtēti pēc maka biezuma, un tas ir ļoti nepareizi, jācer reiz viss šeit uz labo pusi mainīsies.

 • -5
  ^^—^^ 01.08.2020, 15:59:55

  Ja tev patiesi interesētu sociālā tēma, tad zinātu, ka jebkurā datumā, t.sk. 1. visi, kam tāda vajadzība, var vērsties soc dienestā pēc palīdzības - gan visādiem pabalstiem, gan zupas virtuvi.

 • -1
  Ventspils pilsētas Sociālais dienests 03.08.2020, 17:51:42

  Labdien! Ventspils pilsētas pašvaldība sniedz atbalstu mazaizsargātām pilsētas iedzīvotāju grupām, tajā skaitā arī trūcīgām personām (ģimenēm) un invalīdiem dažādu pakalpojumu un pabalstu veidā. Kopumā Ventspils pilsētas iedzīvotājiem tiek nodrošināta iespēja saņemt 40 dažādus sociālo pabalstu veidus un 12 dažādus sociālo pakalpojumu veidus. Ventspils iedzīvotājiem, kuriem ir piešķirts trūcīgas personas (ģimenes) statuss ir iespēja saņemt tādus pabalstus, kā dzīvokļa pabalsts siltumenerģijas patēriņa daļējai kompensēšanai, dzīvokļa pabalsts ūdens un kanalizācijas pakalpojumu daļējai kompensēšanai u.c. dzīvokļa pabalstus, kā arī pabalsts atsevišķu situāciju risināšanai.
  Personu, kura ir nonākusi grūtībās vai krīzes situācijā, aicinām vērsties Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā, lai izvērtētu situāciju un sniegtu konkrētajai personai visatbilstošāko palīdzību.

 • -2
  KRX 03.08.2020, 10:31:11

  Nu, bija lietas, kas patika, bija kas nepatika. Kā parasti.
  Patika, ka nav nenormālais Ventmalas tirgus, pēc kā vispār neko vairs negribās ne redzēt, ne dzirdēt. Patika, ka svētki kompakti, ko arī vajadzētu atstāt. Reņķa dārzs beidzot var attaisnot savu eksistenci un "nodarbināts" vismaz vienu dienu gadā. Patika klavierkoncerts, ļoti.
  Nepatika drūzmēšanās vakarā Reņķa dārzā, jo tur neviens par distanci neko nedomāja. Normāls ēdiens tikai vienā vietā, alkohols divās, kas arī veicināja milzu rindas un drūzmēšanos.
  Nenovērtēta palika svētdiena Brīvdabas muzejā, Sienāži malači :)

  Tā nogurt var tikai no svētkiem. Aicinu atbildīgos saglabāt šo kompakto formu.

 • -1
  Janis 2020 03.08.2020, 13:40:32

  Ja jau esi tāds izsmalcināts klaviermūzikas mīļotājs, tad varēji iztikt arī Reņķdārzā bez desas luņķa un alus kausa un veltīt uzmanību mūziķiem

 • -3
  KRX 03.08.2020, 15:05:17

  Cien. Jāni, vispār jau arī iztiku, tikai norādīju uz apstākļiem, kas radīja drūzmēšanos. Ja ar vienu reizi nepietiek, jālasa vēlreiz ;)

 • -5
  Beshenij Karasj 03.08.2020, 15:48:51

  Distancēšanās un visi citi ,,covidbriesmu,,ierobežojumi domāti idiotiem kuri tic tam ko pagaidām vēl nenolinčotā žīdamerikāņ valdība sludina tautai!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: