Ceturtdien, 7. novembrī no plkst. 12 koncertzāles ''Latvija'' kasē ikviens interesents var saņemt Valsts Svētku koncerta ieejas kartes.

Koncertprogrammā ''Tautas laiks'', kas koncertzālē ''Latvija'' izskanēs 18. novembrī plkst.17, iekļautas latviešu komponistu - Jāņa Lūsēna, Mārtiņa Brauna un Imanta Kalniņa dziesmas. Atskaņojumā piedalīsies koris "SŌLA", Kristīne Zadovska, Zigfrīds Muktupāvels un Jānis Lūsēns. Mākslinieciskais vadītājs - Kaspars Ādamsons.

Ieeja svētku koncertā - bez maksas, uzrādot ieejas karti.

Svētku laikā koncertzāles "Latvija" 2. stāvā apskatāma Ventspils muzeja izstāde ''Latvijas brīvvalsts laiks - Ventspilī, Latvijā, Pasaulē''.

Lasi vēl

Komentāri (39)

 • 0
  Brīvā Latvija Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Cik ieejas kartes varēs saņemt viena persona?

 • -3
  SIA "Kurzemes filharmonija" Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Viena persona varēs saņemt 2 ieejas kartes.

 • -1
  krusttevsflorencs2 Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Tātad partijas un vadības darboņi stāvēja kopējā rindā?
  Un nebūs zālē pie sēdekļiem redzami piesprausti uzraksti "REZERVĒTS"?

 • 0
  Agnese Audriņa Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Un ko darīt tiem cilvēkiem kam ir daba diena un nav pusdienas laika, lai saņemtu šīs divas ieejas kartes???? Šobrīd rinda stāv cilvēks kam palūdzu, lai paņem priekš mums ar vīru arī, taču kasē dod tikai divas ieejas kartes un mums šogad atkal nebūs iespēja apmeklēt koncertu. Pēc darba dienas beigām biļešu noteikti vairs nebūs. Nevienu gadu nav bijusi iespēja tikt uz 18.novembra koncertu, jo nav iespējas pašiem saņemt ieejas kartes. Žēl par šādu situāciju.

 • -4
  KRX Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Skatieties tiešraidē! Siltumā! Uz lielā mājas ekrāna, pie svētku vakariņām.

 • -3
  SIA "Kurzemes filharmonija" Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Šī gada Svētku koncerts pirmo reizi tiek organizēts koncertzālē “Latvija”, ar ko izskaidrojama pastiprinātā iedzīvotāju interese. Teātra nama “Jūras vārti” ietilpība ir lielāka, tādēļ ieejas kartes uz iepriekšējo gadu koncertiem bija pieejamas ilgāk. Vēlamies atgādināt, ka koncertu būs iespējams vērot arī tiešraidē Ventspils portālā – www.ventspils.lv

 • 0
  Sarmīte Mitenberga Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Ieejas kartes jau pirms 12tiem vairs nebij pieejamas.

 • -6
  SIA "Kurzemes filharmonija" Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Ņemot vērā iedzīvotāju pastiprināto interesi un faktu, ka rinda pēc ieejas kartēm sāka veidoties jau plkst.9:00, tika pieņemts lēmums dalīšanas procesā iesaistīt papildspēkus, konkrēti vēl divus darbiniekus. Šī iemesla dēļ ieejas kartes tika izdalītas ļoti ātri un plkst.12:07 tās vairs nebija pieejamas. Atgādinām, kas Svētku koncertu būs iespējams vērot arī tiešraidē Ventspils portālā– www.ventspils.lv

 • 0
  Eminem Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Ja kopā bija 450 ieejas kartes un tās sāka izsniegt no plkst. 12, un desmit minūtes pāri neviena vairs nebija palikusi, jautājums tāds - kādā ātrumā tās tika izdalītas?

 • -1
  keda Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Kaut kāds bardaks sanācis...

 • 0
  Brīvā Latvija Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Paldies par jauko koncertu! Biļetes izbeidzās apmēram piecās minūtēs.

 • 0
  Brīvā Latvija Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Kas stāvēja no desmitiem rītā, tiem sanāca. Balagāns bija varens. Lai dzīvo brīvā Latvija!

 • 0
  Mārīte Ķirķe Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Paldies,ja piecu minūšu laikā varēja sadalīt visas biļetes,būtu kaunējušies reklamēt.

 • -1
  Agnese Audriņa Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Visas ieejas kartes jau nesadalīja. Kā paziņoja kases darbinieki ieejas kartes esot kolektīvi iepriekš pieteikuši. Cik zināms, nekur nebija rakstīts, ka ieejas kartes drīkst pieteikt iepriekš. Diemžēl mēs nedabūjām, jo strādājam un nebija nekādas iespējas stāvēt rindā, un cilvēkam kas stāvēja rindā nedeva vairāk par divām. Paldies par svētku koncertu!

 • -5
  Karīna Sleja Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Šis jau kaut kur dzirdēts, kaut kad lasīju komentāru par citu koncertu biļetēm, ka kāds viņa kaut kur dala - pa labi un pa kreisi? Esat no Rīgas, Agnese? :D

 • -8
  SIA "Kurzemes filharmonija" Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  SIA “Kurzemes filharmonija” aicina neizplatīt nepatiesu informāciju un informē, ka ne kolektīviem, ne privātpersonām nebija iespēja pieteikties uz ieejas kartēm iepriekš.

 • -1
  KRX Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Bet kāds būtu priekšlikums? Izsniegt ieejas karti pret ko? Kam ir priekšroka? Kuldīgas/Ganību ielas iedzīvotājiem? VMV skolniekiem? Kam? Kā?
  Ja ir ierobežots krēslu skaits, ir arī ierobežots ieejas karšu skaits. Tur pietiek ar 1.klases saskaitīšanas prasmēm.

 • 0
  Eminem Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Izsniegt ieejas kartes rindas kārtībā, sākot ar izsludināto pulksteņlaiku. Vai pāris minūtēs ir iespējams tās iedot vismaz 225 cilvēkiem? Šaubos.

 • -1
  .Kurzemniece Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Te būtu bijusi iespēja pensionāriem,bezdarbniekiem un citiem,kuriem tai laikā vaļa,izstāvēt rindu un pēc tam realizēt tas biļetes par nelielām naudiņam tādiem cilvēkiem,kuriem tās vaļas nav.
  Gan jau gribētāji atrastos.

 • 0
  Roko Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Tieši tā,tie kas strādā un strādā tie nav pelnijuši redzēt koncertu,tad vajadzēja norganizēt un izdomāt ari par stradājošajiem cilvēkiem!!!

 • 0
  Skabarga Pirms 2 nedēļām

  Ventspilē sarunāts kā allaž

 • 0
  Imants Auzins Pirms 2 nedēļām

  Interesē divas ieejas kartes pret atlīdzību. 29412971

 • 0
  Andris Zvaigzne Pirms 2 nedēļām

  Pievienojos augstākminētiem komentāriem: Biju kases priekštelpā no 11:20 , vēroju ielūgumu sadali no tās sākuma līdz beigām : pēc manas uzskaites,ja katrai man priekšā esošai personai iedeva 2 ielūgumus , izdalīto vienību skaits varētu būt ne vairāk ka 200.Par pārējo ielūgumu likteni mēs varam tikai minēt,bet variantu jau nav daudz...Ieteikums svētku organizatoriem: Ventspils iedzīvotājiem,kuri vēlējās apliecināt savu patriotismu un sajust Latvijas Neatkarības dienas svinīgo noskaņu ( aiz sevis rindā redzēju vēl vismaz 500 personas un kur vēl tie,kuriem šajā dienā bija pienākumi un nevarēja tikt līdz koncertzālei) noorganizēt koncertzālē Latvija vai teātra namā Jūras Vārti papildus koncertu.Tas būtu tikai godīgi pret Ventspilniekiem,kuri ar savu cītīgo darbu vairojuši Ventspils un arī Latvijas labklājību. Saprotot, ka ideja netiks realizēta,pievienojos Imantam A. un teikšu tieši tāpat interesē pret atlīdzību 4 ielūgumi: Maniem bērniem,otrai pusītei un arī man.29467889

 • -4
  KRX Pirms 2 nedēļām

  No kurienes pēkšņi tas patriotisms izaudzis? Cik nācies būt iepriekšējos gados uz svētku koncertu Jūras Vārtos, vienmēr bija tukšas vietas!
  Te darbojas PSRS laiks - ja dod pa velti - jāķer cik var! Vienalga vajag vai nevajag.
  Pseidopatriotisms.

 • 0
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Varbūt arī vienkāršā tauta grib reizi redzēt jauno koncertzāli no iekšpuses. Ne visiem biļetes pa kabatai.

 • -2
  KRX Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Nif nif, novembrī ir veseli 4 bezmaksas koncerti, šķiet! Un ir arī ekskursijas. Visa vienkāršā tauta var iet rindām un bariem!

 • 0
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Jauki. Es to nezināju.

 • -1
  krusttevsflorencs2 Pirms 2 nedēļām

  Kurzemes filharmonija pati atzina,ka Jūras vārtos vietuvairāk,tātad arī vairāk ieejas karšu.
  Tad kāda mārrutka pēc vajadzēja koncertu rīkot šajā zālē?
  Tāpēc,ka jauna?Kā mazi bērni...
  Vai tāpēc,ka tā gribēja atstādinātais domes deputāts?Sulaiņu dvēseles...

 • -1
  Karīna Sleja Pirms 2 nedēļām

  Es šodien Ventas Balss laikrakstā lasīju,ka būšot arī koncerts Tilta dārzā. Migoļa solīja, ka tas būs tikpat brīnišķīgs un kvalitatīvs kā koncertzālē. Atliks doties visiem tur.

 • 0
  *** Pirms 2 nedēļām

  Kurzemes filharmonija, kāpēc ir jāmelo, ka plkst.12.07 beidzās ieejas kartes? Ieejas kartes jau nebija minūti pēc 12iem!

 • 0
  *** Pirms 2 nedēļām

  Un vēl- avīzē minēts, ka ir izdalītas 470 vaI 480 (neatceros precīzi) , bet meitene koncertzāles kasē teica, ka izdalītas 450 ieejas kartes :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: