Tēma: Koncertzāle

 • Atcelti pasākumi koncertzālē «Latvija» 0

  Saskaņā ar valstī ieviestajiem stingrajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem no 21. oktobra līdz 15. novembrim koncerti, kas plānoti koncertzālē ''Latvija'', nenotiks.

 • Raido Blumbergs saņem gada labākā projekta vadītāja balvu 1

  Ventspils pašvaldības iestādes ''Komunālā pārvalde'' projekta vadītājs Raido Blumbergs konkursā ''Būvindustrijas lielā balva'' ieguva ''Pamatakmeni'' nominācijā ''Gada projektu vadītājs'' kategorijā "Gada inženieris un Gada arhitekts".

 • Koncertzālē «Latvija» skanēs programma «Atgriešanās Ventspilī» 0

  16. oktobrī plkst. 18 koncertzālē ''Latvija'' Ventspils Kamerorķestris, jauktais koris ''Ventspils'' un solisti diriģenta Aigara Meri vadībā atskaņos īpašu programmu, kas izskanēs kā turpinājums nu jau par tradīciju kļuvušajam koncertciklam ''Atgriešanās Ventspilī''.

 • Perkusijas, dzeja un hafons 0

  25. septembrī plkst. 19 koncertzālē Latvija viesosies viens no neparastākajiem Skandināvijas perkusiju virtuoziem un skaņu māksliniekiem Tatu Renke, bet koncerta ieskaņā kā īpašais viesis uz skatuves kāps Semjons Haņins, piedāvājot ieklausīties hafona skaņās.

 • Ventspilī gaidāms perkusionista Tatu Renkes koncerts 0

  25. septembrī Ventspilī, koncertzālē ''Latvija'' pēc ilgāka pārtraukuma atkal notiks laikmetīgās autormūzikas cikla ''Ma'' koncerts, kurā uzstāsies perkusiju virtuozs un skaņu mākslinieks Tatu Renke (Tatu Rönkkö) no Somijas.

 • Ventspils objektu pasūtītāji nav iesaistīti «būvnieku kartelī» 4

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība, lai gūtu skaidrību par Konkurences padomes lēmumā tā saucamajā ''būvnieku karteļa lietā'' iesaistītajām personām, ir tikusies gan ar dažādām valsts institūcijām, gan nosūtījusi tām vēstules pieprasot papildu informāciju.

 • Patiesa mūzika dvēseles mieram 0

  Sestdien, 18. septembrī, plkst. 19 Ventspils koncertzālē Latvija divkāršā klaviermūzikas koncertā Rudens darbi sastapsies divi izcili pianisti – Vikija Čova no Amerikas Savienotajām Valstīm un rīdzinieks, vairākkārtējs Lielās mūzikas balvas ieguvējs Reinis Zariņš. Abi mākslinieki sniedza nelielu interviju pirms sestdien gaidāmā koncerta.

 • Ventspilī koncertēs pianisti Vikija Čova un Reinis Zariņš 0

  Sestdien, 18. septembrī, Ventspilī, koncertzālē “Latvija” divkāršā klaviermūzikas koncertā “Rudens darbi” muzicēs divi izcili pianisti – Vikija Čova (Vicky Chow) no Amerikas Savienotajām Valstīm un rīdzinieks, vairākkārtējs Lielās mūzikas balvas ieguvējs Reinis Zariņš.

 • Lielajā laukumā atzīmēs 1. septembri 9

  Straujiem soļiem tuvojas 1. septembris, kad tiks atzīmēts jaunā mācību gada sākums. Lai radītu svētku sajūtu visiem, koncertzāles ''Latvija'' amfiteātrī norisināsies muzikāla tikšanās ar dziedātāju Emīliju, hiphopa izpildītāju March un dīdžeju Slīmestu Slaistu un Mūzikas ierakstu gada balvas ''Zelta mikrofons 2020'' kategorijas ''Gada debija'' ieguvēju Katō.

 • Trīs izcilu mūziķu koncerts 0

  Sestdien, 28. augustā, Ventspils koncertzālē Latvija viesosies pazīstamās izdevniecības Erased Tapes pārstāvētie mūziķi – dziedātāja Hatis Noit, mūziķis un dziesmu autors Daglass Dērs, kā arī pianists Ļubomirs Meļņiks.