Tēma: Koncertzāle

 • Koncertzāles ''Latvija'' jubilejā izskanēs vēl nedzirdēts taustiņinstrumentu trio 0

  Koncertzāles "Latvija" četru gadu jubilejas koncertā uzstāsies akordeoniste Ksenija Sidorova, pianists Reinis Zariņš un ērģelnieks Aigars Reinis. Mūziķi ar starptautisku muzikālo pieredzi un atpazīstamību, vairākkārtēji Lielās Mūzikas balvas ieguvēji veidos vēl nepieredzētu taustiņinstrumentu trio, kurā dzirdēsiet ne tikai akordeona un koncertklavieru skanējumu, bet arī akustiskās ērģeles un vertikālās klavieres 470i.

 • Sveiks Šilovu un Balinski par izcīnītām bronzas medaļām 1

  Piektdien, 2. jūnijā, plkst. 18 pie Koncertzāles “Latvija”, klātesot pašvaldības pārstāvjiem, jaunajiem hokejistiem un līdzjutējiem, tiks sumināti Latvijas hokeja izlases spēlētāji – ventspilnieki Uvis Jānis Balinskis un Artūrs Šilovs, kā arī viņu ģimenes.

 • Dāvās plašu mīlestības diapozonu 0

  Jau rīt plkst. 18 koncertzālē Latvija izskanēs Jāņa Šipkēvica solokoncerts Shipsea. Siltā gaismā. Līdzās Shipsea uz skatuves kāps arī jaunā dziedātāja Una Daniela un burvīgās stīgu kvarteta dāmas.

 • Kurzemes filharmonija vakara pastaigā piedāvā biļetes un kafiju 0

  Tradicionālajā Piektdienas vakara pastaigā, kas notiks jau 19. maijā, uz tikšanos aicina Kurzemes filharmonija, piedāvājot iegādāties biļetes uz dažādiem pasākumiem ar izdevīgām atlaidēm un saņemt gardu kafiju īpašā krūzītē.

 • Kurzemes filharmonijas ceļš pie apmeklētāja 0

  Noslēgumam pamazām tuvojas kārtējā SIA Kurzemes filharmonija sezona un var atskatīties uz to, kā ventspilnieki un citi kultūras norišu cienītāji novērtējuši līdz šim piedāvāto repertuāru koncertzālē Latvija un teātra namā Jūras vārti un atgādināt, kādus pasākumus vēl var pagūt apmeklēt.

 • Notiks Dzenīša un Dubras audzēkņu koncerts 0

  Otrdien, 16. maijā, plkst. 18 koncertzāles “Latvija” lielajā zālē Mākslas izglītības kompetences centrs “Ventspils Mūzikas vidusskola” aicina ikvienu interesentu uz jaundarbu koncertu.

 • Koncertzāle ''Latvija'' aicina uz ērģeļmūzikas koncertu 0

  11. jūnijā plkst. 13 koncertzālē ''Latvija'' izskanēs otrais cikla ''Ērģeļmūzika svētdienās'' koncerts ''Par katru stundu Dievam pateicos!'', kurā uzstāsies Latvijas Mūzikas akadēmijas ērģeļu klases profesore Larisa Bulava un Latvijas Nacionālās operas tenors Juris Vizbulis.

 • SIA ''Kurzemes filharmonija'' maijā piedāvā 0

  Maijā ''Kurzemes filharmonija'' piedāvā apmeklēt gan koncertus, gan teātri, bet mēneša otrajā pusē īpašā akcijā būs iespējams uz vairākiem pasākumiem iegādāties biļetes par izdevīgākām cenām.

 • Bērnus iepazīstinās ar koncertzāles klavierēm un ērģelēm 0

  Sestdien, 29. aprīlī, plkst. 13 Mūzikas bibliotēkā notiks tematiskā nodarbība pirmsskolas vecuma bērniem “Mūzikas stunda ģimenei”. Bērni kopā ar Nošu feju Ingu un Ventspils mūzikas vidusskolas  3. kursa audzēkni Alanu Spirandu iepazīs koncertzāles “Latvija” klavieres un ērģeles. 

 • Valsts svētkos uzstāsies ''Latvian Voices'' un Ventspils bigbends 0

  4. maijā plkst. 16 koncertzālē ''Latvija'' izskanēs svētku koncerts ''Notiksies, kam jānotiek'' par godu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai. Svētku uzrunu teiks Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš. Koncertā piedalīsies a cappella grupa ''Latvian Voices'' un Ventspils bigbends Renāra Lāča vadībā.

 • ''Kurzemes filharmonija'' aprīlī piedāvā 0

  SIA ''Kurzemes filharmonija'' aprīlī piedāvā apmeklēt gan akadēmiskās mūzikas, gan džeza un roka koncertus, aizmirsti nebūs arī jaunākie kultūras pasākumu baudītāji.

 • Apbalvos Ventspils jauniešus 0

  Ceturtdien, 6. aprīlī, plkst. 19 koncertzālē ''Latvija'' norisināsies Ventspils skolu pašpārvalžu ''Prezidentu kluba'' organizētā ''Ventspils Jauniešu gada balvas 2022'' svinīgā ceremonija.