Tēma: Koncertzāle

 • Koncertzāle svin 2 gadu jubileju 1

  Sestdien ar dažādiem spilgtiem kultūras un mākslas notikumiem tiks svinēts Otrs jeb atzīmēta koncertzāles Latvija divu gadu jubileja.

 • «Ostas celtnieks» cēlis prasību tiesā pret «Merks» 0

  Kurzemes rajona tiesā Liepājā ierosināta civillieta, kurā SIA "Ostas celtnieks" cēlusi pretprasību pret SIA "Merks" par parāda, zaudējumu un likumisko procentu piedziņu Ventspils mūzikas vidusskolas ar koncertzāles būvniecības projektā, pavēstīja "Ostas celtnieka" pārstāvji.

 • Mūzikas skola skanēs arī šajā nedēļas nogalē 0

  Nedēļas nogaļē, 4., 5. un 6. jūnijā, tiešraidē no koncertzāles ''Latvija'' izskanēs vēl trīs cikla ''Mūzikas skola skan!'' koncerti, kas būs vērojami Ventspils Mūzikas vidusskolas sociālo tīklu - Facebook un Youtube kontos.

 • Koncertzālē iekārtota telpa skaņai brīnišķīgā pasaulē 0

  No 28. maija līdz 6. jūnijam Ventspilī, koncertzālē ''Latvija'' garāmgājēju skatam pavērsies mākslinieces Annas Orniņas veidotā telpa skaņai brīnišķīgā pasaulē ''Kad progress kļūst par dievu, cilvēks mirst kā vergs'', kas iekārtota koncertzāles kafejnīcas zonā.

 • Plāno rīkot «Ventspils Groove» 0

  Ventspils Mūzikas vidusskola sadarbībā ar koncertzāli ''Latvija'' plāno rīkot mūsdienu ritma mūzikas festivālu Ventspils Groove. Protams, festivāla rīkotāji ņems vērā situāciju, izvērtēs inficēšanās riskus un vajadzības gadījumā mainīs pasākumu norises formu.

 • Kultūra turpina zaļot 3

  Deviņas dienas, no 7. līdz 23. maijam, nedēļu nogalēs koncertzāles Latvija parādes durvis aizšķērsos konteiners ar kultūru jeb Mūžzaļš, kur klātienē aci pret aci, viens pret vienu apmeklētājam sastapt mākslinieku.

 • Latvijas svētkos ventspilniekus sveiks grupa «Iļģi» 8

  4. maijā, atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, no plkst. 12 līdz plkst. 17 Lielajā laukumā skanēs mūzika, bet svētku koncertu tiešsaistē no koncertzāles ''Latvija'' sniegs grupa ''Iļģi''.

 • Skan Mūzikas skola un koncertzāle 0

  Trīs nedēļas nogales pēc kārtas koncertzāle Latvija un Ventspils Mūzikas vidusskola piedāvā iespēju baudīt tiešsaistes koncertus ciklā Mūzikas skola skan!. Šo piektdien plkst. 18 tiešraidē no koncertzāles izskanēs trešais jeb noslēdzošais koncerts, kurā uzstāsies perkusionists Reinis Tomiņš.

 • Koncertzāles logos būs apskatāma izstāde 2

  Lai iepazīstinātu ventspilniekus un pilsētas viesus ar nesen iznākušo fotogrāmatu ''Ventspils 700+30'', no 23. aprīļa koncertzālē ''Latvija'' būs aplūkojama šim izdevumam veltīta izstāde, kas izvietota aiz stikla fasādes kafejnīcas zonā.

 • Tiešsaistes koncertā skanēs trompete, stīgas un klavesīns 0

  24. aprīlī plkst. 15 Ventspils Mūzikas vidusskolas sociālo tīklu - Facebook un Youtube kontos ikviens interesents aicināts vērot cikla ''Mūzikas skola skan!'' koncertu. Skaņas translācija tiks organizēta arī Lielajā laukumā.

 • Pārceltais Raimonda Ozola koncerts notiks novembrī 2

  28. novembrī plkst. 17 koncertzālē ''Latvija'' izskanēs pazīstamā Latvijas vijolnieka Raimonda Ozola koncertprogramma. Gaidāmais koncerts vienlaikus būs arī jaunā albuma prezentācija.

 • Koncertus tiešsaistē piedāvā Mūzikas vidusskola 0

  Jau šajā sestdienā, 17. aprīlī plkst. 15, tiešraidē no koncertzāles ''Latvija'' izskanēs koncertcikla ''Mūzikas skola skan!'' pirmais koncerts, kur uzstāsies Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēknis Andrejs Mārtiņš Grīnbergs.