Tēma: Koncertzāle

 • Koncertzāles jubilejas koncerts pretendē uz «Lielo mūzikas balvu 2020» 8

  Trešdien, 13. janvārī, izziņoti Lielās mūzikas balvas 2020 nominanti, kuru vidū kategorijā ''Par radošu, drosmīgu un inovatīvu māksliniecisko darbību covid-19 krīzes apstākļos'' nominēts SIA ''Kurzemes filharmonija'' organizētais koncerts-performance ''Viens'', kas notika pērnā gada jūlijā koncertzālē ''Latvija'', un kura radošās koncepcijas autori ir Krista un Reinis Dzudzilo.

 • Kamerorķestra Ziemassvētku koncerta tiešraide 4

  Svētdien, 20. decembrī, plkst. 16 Ventspils Kamerorķestris un diriģents Aigars Meri aicina uz tradicionālo Ziemassvētku koncertu Uz kurieni Tu dodies, mazais eņģeli…, kas šoreiz izskanēs tiešraidē no koncertzāles Latvija.

 • Ventspils Kamerorķestra Ziemassvētku koncerts skanēs tiešsaistē 4

  Svētdien, 20. decembrī, plkst. 16.00 Ventspils Kamerorķestris un diriģents Aigars Meri aicina uz tradicionālo Ziemassvētku koncertu ''Uz kurieni Tu dodies, mazais eņģeli…'', kas šoreiz izskanēs tiešraidē no koncertzāles ''Latvija''.

 • Ērģeļmūzikas koncerts – kā gada kulminācija 0

  Skatuves cilvēku šā brīža lielākais izaicinājums – spēja pielāgoties mūsdienu apstākļiem. Svētdien koncertzālē Latvija aizvadītais ērģeļmūzikas koncerts bija tieši tāds mirklis, kad vajadzēja pielāgoties – ērģelnieks Džeims Makvinijs uzstājās tiešsaistē, bez skatītāju klātbūtnes. Par to, kā aizvadīts šis gads, kādas sajūtas piedzīvotas koncerta laikā un par pārdomu laiku, stāsta pats ērģelnieks.

 • Džeimsa Makvinija koncerta tiešraide 1

  6. decembrī plkst. 19 tiešraidē no koncertzāles ''Latvija'' tiks translēts izcilā britu ērģelnieka Džeimsa Makvinija koncerts, kurā pasaules pirmatskaņojumu piedzīvos amerikāņu komponista Niko Mjūlija īpaši šim koncertam radītie skaņdarbi, kā arī Sufjana Stīvensa, Johana Sebastiana Baha, Marsela Duprē un Ferenca Lista opusi ērģelēm.

 • Nenotiek koncerti un izrādes 0

  SIA Kurzemes filharmonija informē, ka saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju koncertzālē Latvija un teātra namā Jūras vārti nenotiks visi publiskie kultūras pasākumi – koncerti un izrādes –, kuru norise bija plānota līdz 6. decembrim.

 • Atcelti vairāki koncerti 5

  SIA ''Kurzemes filharmonija'' informē, ka atcelti novembrī plānotie pasākumi koncertzālē ''Latvija''.

 • Kad klusums piedzīvo skaņas skaistumu 0

  Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, 31. oktobrī koncertzālē Latvija izskanēja ērģeļmūzikas un mēmā kino vakars. Šoreiz Ventspilī viesojās britu ērģelnieks Ričards Hills, kurš spēlēja savu oriģinālmūziku šausmu kino klasikai – vācu režisora Roberta Vīnes 1920. gada uzņemtajai filmai Doktora Kaligari kabinets.

 • Ieejas kartes uz Valsts svētku koncertu būs pieejamas no 3. novembra 4

  No 3. novembra plkst. 12 koncertzāles ''Latvija'', teātra nama ''Jūras vārti'', Ventspils Kultūras centra un Olimpiskā centra ''Ventspils'' kasēs, kā arī ''Biļešu Paradīzes'' interneta vietnē būs pieejamas bezmaksas ieejas kartes uz Valsts svētku koncertu.

 • «Latvijas» jubilejas pasākums turpina ceļu pretī balvai (VIDEO) 0

  Noslēdzoties Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā ''Kilograms kultūras 2020'' rudens balsojumam,  kategorijā ''Pārsteigums'' vislielāko sabiedrības atbalstu guvis koncertzāles ''Latvija'' viena gada jubilejas koncerts-performance "Viens", radošās koncepcijas autori Krista un Reinis Dzudzilo, diriģents Aigars Meri.

 • Pasniegs Sudraba tintnīcu un izcilības stipendijas 0

  Septīto reizi savas pastāvēšanas 15. gados Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja un Ventspils pilsētas dome pasniegs starptautisko balvu ''Sudraba tintnīca'' rakstniecībā par šajā rezidenču vietā tapušu darbu dzejā, prozā un tulkošanā uz un no latviešu valodas.