Tēma: Koncertzāle

 • Koncertzāle aicina uz «Koncertu bez cilvēkiem» 0

  Ceturtdien, 21. maijā plkst. 20 koncertzāle ''Latvija'' aicina klātienē vai attālināti piedzīvot divu prominentu pianistu - Džona Kamīla Farā un Kaja Šūmahera, klaviermūzikas performanci, kas pie klausītājiem nonāks pateicoties īpašam mākslas objektam - interaktīvai instalācijai ''Koncerts bez cilvēkiem''.

 • Aicina apmeklēt pieturvietas koncertzālē «Latvija» 1

  Aprīļa nogalē un maijā ikvienam interesentam, kurš seko koncertzāles ''Latvija'' aktivitātēm sociālo tīklu kontos, tiek piedāvāta iespēja gūt jaunu pieredzi, dodoties virtuālās ekskursijās un piestājot īpašās pieturvietās.

 • Biļetes būs derīgas pārceltajos datumos 0

  Lai arī šobrīd nenotiek teātra izrādes un koncerti, uz tiem iegādātās biļetes vēl noderēs. Kultūras baudītājiem jābūt pacietīgiem un jāseko līdzi aktuālajai informācijai.

 • Labākā publiskā jaunbūve 2019 11

  Ventspils Lielais laukums, Ventspils Mūzikas vidusskolas un koncertzāles Latvija ēka ieguvusi uzvaru konkursā Gada labākā būve Latvijā 2019 nominācijā Publiskā jaunbūve.

 • Koncertzāle «Latvija» un Mūzikas vidusskola iegūst apbalvojumu 16

  Piektdien, 17.aprīlī, vietnē Gadabuve.lv un skates Facebook lapā ar video tiešraides starpniecību tika paziņoti skates ''Gada labākā būve Latvijā 2019'' rezultāti, nosaucot laureātus astoņās nominācijās un Lielās balvas ieguvēju.

 • Koncertzāle cer uz darba atsākšanu vasaras otrajā pusē 7

  Ventspils koncertzāle "Latvija" Covid-19 krīzes laikā darbu nav pārtraukusi un cenšas pārplānot pavasarī iecerētos pasākumus, sacīja koncertzāles mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Lācberga, paužot cerību, ka darbs varētu atsākties vasaras otrajā pusē un rudenī.

 • Pasākumus atceļ arī «Kurzemes filharmonija» 0

  Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, SIA “Kurzemes filharmonija” informē, ka līdz 14. aprīlim koncertzālē Latvija un teātra namā Jūras vārti pasākumi nenotiks.

 • Notiks Nacionālo bruņoto spēku orķestra koncerts 0

  Ceturtdien, 6. februārī plkst.19 koncertzālē ''Latvija'' notiks Nacionālo bruņoto spēku orķestru koncerts, kas veltīts Latvijas armijas pirmā kara orķestra dibināšanas 101. gadadienai.

 • Vēršas tiesā pret «Ostas celtnieku» par parāda piedziņu 4

  Būvfirma SIA "Merks" vērsusies Kurzemes rajona tiesā Liepājā pret būvfirmu SIA "Ostas celtnieks", lai piedzītu parādu par Ventspils Mūzikas vidusskolas, kuras telpās atrodas arī koncertzāle "Latvija", būvniecību.

 • Koncertzālē «Latvija» pirmo reizi skanēs autoru - izpildītāju dziesmas 0

  XVIII Starptautiskā bardu saieta ''Tatjanas diena'' ietvaros notiks divi koncerti, kuros uzstāsies autori - izpildītāji no Ventspils, Rīgas, Maskavas, Minskas, Pleskavas, Sankt-Pēterburgas, Samaras, Varšavas, Kijevas, Hamburgas, Pērnavas, Rovnas, Viļņas, Gomeļas un Erevānas.

 • Notiks kamermūzikas koncerts «Ziemas mozaīka» 1

  15. janvārī plkst. 19 koncertzālē ''Latvija'' notiks kamermūzikas koncerts ''Ziemas mozaīka'', ko sniegs Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēkņi. Koncerts ir viens no Dārziņskolas jubilejas sezonas notikumiem, un tajā uzstāsies dažādas vecuma jaunie mūziķi.