Tēma: Koncertzāle

 • Saksofonmūzikas festivāls Ventspilī 0

  10. un 11. februārī koncertzālē Latvija izskanēs mūzikas festivāls Saxophonia, kas ir lielākais saksofonmūzikas festivāls Eiropā, kurā satiekas pasaules mēroga saksofona zvaigznes.

 • Koncertzālē izskanēs kormūzikas šedevri 0

  Valsts Akadēmiskais koris Latvija kā profesionālās kora mākslas zīmols ir galvenā diriģenta Māra Sirmā lolojums. Trešdien, 18. janvārī, kora izpildījumā koncertzālē Latvija tiks atskaņota koncertprogramma Latvija Eiropā, Eiropa Latvijā. Pirms gaidāmā koncerta akadēmiskā kora diriģents MĀRIS SIRMAIS sniedza interviju.

 • Koncertzālē viesosies Valsts Akadēmiskais koris ''Latvija'' 0

  2023. gada 18. janvārī plkst. 19 koncertzālē ''Latvija'' norisināsies Valsts Akadēmiskā kora ''Latvija'' koncerts ''Latvija Eiropā, Eiropa Latvijā''. Koncerta diriģents - kora mākslinieciskais vadītājs Māris Sirmais.

 • Kultūras pasākums ir skaistākā dāvana Ziemassvētkos un gadumijā 0

  Ziemassvētkos un Jaunajā gadā, kad vēlamies mīļajiem sagādāt kādu patīkamu pārsteigumu ar sarūpētu dāvanu – koncertzāle “Latvija” un teātra nams “Jūras vārti” aicina iegādāties biļetes uz kultūras pasākumiem. Nākošā gada piedāvājumā koncertzālē “Latvija” un teātra namā “Jūras vārti” paredzēti daudzveidīgi pasākumi – koncerti, teātri, mūzikli, pasākumi bērniem.

 • Mūzika - veids, kā izrādīt savas emocijas 0

  Turpinot rakstu sēriju par koncertzāles Latvija sadarbību ar Ventspils Mūzikas vidusskolu, šoreiz neliels ieskats tajā, kāpēc vecāki izvēlas mūzikas apmācību saviem bērniem, un kā audzēkņi jūtas skolā, kas atrodas koncertzāles Latvija ēkā.

 • Ventspils laiks – dzīves ceļamaize. Intervija ar Raimondu Tigulu 4

  Koncertzālē Latvija jau rīt izskanēs komponista Raimonda Tigula jubilejas koncerts. Tas tiks aizvadīts kopā ar izcilo ērģelnieci Ivetu Apkalnu, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Valsts Akadēmisko kori Latvija un diriģentu Māri Sirmo, kā arī Rīgas Doma zēnu kori un diriģentu Mārtiņu Klišānu.

 • Perfekta vieta, kur apgūt profesiju 0

  Turpinot rakstu sēriju par koncertzāles Latvija sadarbību ar Ventspils Mūzikas vidusskolu, šoreiz saruna ar skaņu režisoru Krišjāni Geidānu.

 • Bibliotēka koncertzālē – unikāls projekts 2

  Koncertzālei Latvija veiksmīgi izvērtusies sadarbība ar Mūzikas bibliotēku, kas savas durvis vērusi tās ēkas 2. stāvā. Aizsākot rakstu sēriju par koncertzāles pienesumu, kā arī tās iespējām, Inga Aulmane stāsta par Mūzikas bibliotēkas mijiedarbību ar koncertzāli.

 • Sniedz iespēju attīstīties un augt 3

  Pirms trīs gadiem Ventspilī svinīgi tika atklāta īpaša ēka, kurā vienoti šobrīd darbojas koncertzāle Latvija, Ventspils Mūzikas vidusskola, Bērnu mūzikas skola un Mūzikas bibliotēka.

 • Koncertzālē ''Latvija'' izskanēs Lindas Leen autormūzikas vakars 0

  9. decembrī  plkst. 19 koncertzālē ''Latvija'' notiks dziedātājas Lindas Leen autormūzikas vakars kopā ar Ventspils Bigbendu (mākslinieciskais vadītājs – Renārs Lācis) un Ventspils Kamerorķestra stīgu grupu. Pie diriģenta pults Aigars Meri.

 • Turpinot koncertzāles stāstu 59

  «Jāprot pārdot,» situāciju rezumē Ventspils varas partijas valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Ilgspēlētājs mūzikas biznesā Guntars Račs mudina nojaukt žanru robežas, bet Miks Magone – līdzšinējais koncertzāles mākslinieciskais vadītājs – teic: «Par pilnām zālēm ilgtermiņā un pastāvīgi Ventspilī var tikai sapņot.»

 • Koncertzāli pieskandinās čellu trio Melo-M 0

  Svētdien pirmo reizi koncertzālē Latvija izskanēs grupas Melo-M koncerts. Grupas mūziķis Kārlis Auzāns sniedza nelielu interviju pirms nedēļas nogalē gaidāmā koncerta.

 • Pārmaiņu vēji nerimst 26

  Ventspils domes vadībai pusotru stundu garā, emocionālā sarunā ar koncertzāles Latvija darbiniekiem savstarpēju sapratni rast izdevies tikai daļēji. No darba pēc pašas vēlēšanās aiziet arī gaismotāja Līva Kalniņa, bet producenta amatā aktīvu rosību sācis Juris Jope.