Sestdien, 19. maijā plkst. 16:55 Olimpiskā centra “Ventspils” basketbola hallē Aivars Lembergs pirms spēles starp BK Ventspils un VEF Rīga sveiks Vladlenu Jarocki un viņa treneri Vladimiru Vlasjuku par izcīnīto zelta medaļu Eiropas meistarsacīkstēs sambo jauniešiem un junioriem.

Sacensības no 13. līdz 15 aprīlim notika Čehijas pilsētā Prāgā, kur sporta skolas Spars džudo nodaļas audzēknis, 17 gadus vecais Vladlens Jarockis izcīnīja zelta medaļu Eiropas meistarsacīkstēs sambo jauniešiem un junioriem, turklāt tā viņam bija debija šāda mēroga sacensībās.

Vladlens Jarockis jauniešu konkurencē startēja svara kategorijā virs 87 kilogramiem un kļuva par Eiropas čempionu, finālā pieveicot Ivailo Demitrovu no Bulgārijas.

2017. gadā Vladlens Jarockis izcīnīja 3. vietu Eiropas čempionāta džudo kadetiem svara kategorijā virs 90 kilogramiem.

2017. gadā sportists Ventspilī saņēma “Gada atzinību sportā” nominācijā “Cerība sportā”.