1. janvārī, Saules ielā pie daudzdzīvokļu nama tika atrasts vīrieša līķis. Valsts policija par notikušo uzsāka kriminālprocesu un uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, aizturēja kādu ventspilnieku, kurš agrāk nav bijis sodīts. Policijas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā un nodevušas to tālāk prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Naktī no 31. decembra uz 1. janvāri, ap plkst. 02.40 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Saules ielā pie daudzdzīvokļu nama atrasts vardarbīgā nāvē miris vīrietis. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu, veica izmeklēšanu un noskaidroja iespējamo vainīgo personu, kurš bija pametis valsti, taču sadarbībā ar Valsts robežsardzi, persona tika aizturēta. Valsts policijas amatpersonas devās uz tiesu lūgt vīrietim piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu, kas stājās spēkā.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka konflikta laikā cietušajam nodarīti miesas bojājumi – dūrieni ar nazi krūškurvī un vēderā, kā rezultātā iestājusies vīrieša nāve. Aizturētais iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par izdarītu administratīvu pārkāpumu.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par slepkavību. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: