Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2001. gadā dzimušo Poļinu Karamiševu, kura 18. jūnijā plkst. 16 izgāja no savas dzīvesvietas Rīgā, Jāņa Asara ielā un līdz šim brīdim nav zināma viņas atrašanās vieta.

Pazīmes: augums 168 cm, gaiši brūni, īsi mati līdz pleciem.

Bija ģērbusies: smilšu krāsas mētelis pār gurniem, melns t-krekls, melnas džinsa bikses, melnas kurpes, violeta aproce ar daudzkrāsainiem akmentiņiem, melna mugursoma, sudraba ķēdīte ar kulonu "Dāvida zvaigzne", auskari. Sievietei ir veselības problēmas.

18. jūnijā plkst.19.40 Poļina Karamiševa bija redzēta uz Ventspils šosejas pieturā ''Usma'' un DUS ''Gotika auto''. Karamiševa varēja iekāpt starppilsētas autobusā, lai brauktu uz Rīgu vai Ventspili, kuri kursē pēc plkst. 20.

Valsts policija aicina autovadītājus, kuri 18. jūnijā brauca pa Ventspils šoseju ap plkst.20 caur Usmu apskatīt video reģistratoru ierakstus, vai tajos nav redzama meklētā persona.

Valsts policija aicina aplūkot sievietes fotoattēlu un atsaukties ikvienu, kurš ir viņu redzējis vai zina viņas iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • -3
    Covid 19-22.ventspils.lv Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

    Pilngadīga persona.Pāris dienas nav manīta.Kāpēc vispār tiek pieņemts iesniegums un sākta meklēšana?

  • -3
    Esmeralda Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

    Rakstīts taču : " Sievietei ir veselības problēmas." , kas te nav saprotams ?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: