Tēma: Bezvēsts pazudis

 • Meklē bezvēsts pazudušu jaunieti 1

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 2009. gadā dzimušo Solvitu Šteinbergu, kura 19. aprīlī ap plkst. 16.00 izgāja no Ventspils poliklīnikas un līdz šim brīdim nav zināma viņas atrašanās vieta.

 • Meklē bezvēsts prombūtnē esošu vīrieti

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 1994. gadā dzimušo Uldi Mūrnieku, kurš pēdējo reizi ir redzēts Ventspilī 8. janvārī un no tā brīža nav ziņu par viņa atrašanās vietu. Persona ir atrasta!

 • Mācās pazudušu cilvēku meklēšanu ar suņiem 0

  Ventspilī ir izveidota apmācību grupa pazudušu cilvēku meklēšanai ar suņiem. Grupa darbojas bezpeļņas organizācijas Helper Latvia paspārnē, un apmācības suņiem un viņu saimniekiem bez maksas organizē pieredzējuši kinologi.

 • Meklē bezvēsts pazudušu vīrieti 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 1950. gadā dzimušo Arvīdu Ruņģevicu, kurš 19. jūnijā ap plkst. 10 izgāja no savas dzīvesvietas Katoļu ielā. Valsts policija informē, ka vīrieša meklēšana joprojām turpinās.

 • Meklē bezvēsts pazudušu vīrieti 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1988. gadā dzimušo Rodžeru Špehtu, kurš 14. maijā ap plkst. 07.00 patvaļīgi pameta Ventspils slimnīcu, kā arī nav atgriezies savā dzīvesvietā Alsungā un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma.

 • Jauniete ir atrasta sveika un vesela! 5

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2006. gadā dzimušo Evelīnu Zabarovsku, kura 4. aprīlī izgāja no bērnu aprūpes centra “Selga” Ventspilī un vēl nav atgriezusies.

 • Meklē bezvēsts pazudušu sievieti

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1954. gadā dzimušo Zemelitu Celmu-Jansoni. Sieviete pēdējo reizi, iespējams, redzēta 8. oktobrī ap plkst. 7, Lečos.

 • Policija meklē bezvēsts prombūtnē esošu vīrieti 1

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1952. gadā dzimušo Vladimiru Naboku. Viņš 6. septembrī ap plkst. 21 izgāja no savas darba vietas Klaipēdas ostas teritorijā, Klaipēdā, Lietuvā un nav atgriezies Šveturio ielā, Klaipēdā.

 • Meklē bezvēsts pazudušu vīrieti

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis meklēja bezvēsts prombūtnē esošo 1978. gadā dzimušo Vladimiru Boicovu, kurš 29. jūnijā ap plkst. 10 izgāja no savas dzīvesvietas Ventspilī, Celtnieku ielā un līdz šim brīdim nav atgriezies un devis ziņas par sevi. Vīrietis 1. jūlijā redzēts Rīgā.

 • Meklē bezvēsts pazudušu personu

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Latgales iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2001. gadā dzimušo Poļinu Karamiševu, kura 18. jūnijā plkst. 16 izgāja no savas dzīvesvietas Rīgā, Jāņa Asara ielā un līdz šim brīdim nav zināma viņas atrašanās vieta.

 • Policija meklē bezvēsts prombūtnē esošu jaunieti 1

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo Raulu Ozolu, dzimušu 2005. gadā. Raula Ozola 1. septembrī ap plkst. 19 izgāja no savas dzīvesvietas Ventspilī, Lielā prospektā, un līdz šim brīdim nebija atgriezusies, kā arī nebija zināma viņas atrašanās vieta.

 • Meklē bezvēsts prombūtnē esošu jaunieti 2

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas informē, ka meklēšanā izsludinātais Dmitrijs Kovaļevs ir atrasts sveiks un vesels, un nogādāts savā dzīvesvietā.

 • Policija meklē pusaudzi, kura, iespējams, atrodas Ventspilī

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 2006. gadā dzimušo Rebeku Aleksanderi, kura 2021. gada 20. martā izgāja no savas dzīvesvietas Talsos, Laidzes ielā un nav atgriezusies.

 • Policija meklē bezvēsts pazudušu jaunieti

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2004. gadā dzimušo Magdu Zavicku, kura šā gada 28. janvārī izgāja no savas uzturēšanās vietas Ventspils sociālās aprūpes namā ''Selga'' Ventspilī, Pērkoņu ielā 21 un līdz šim brīdim nav atgriezusies. Jaunietei ir nosliece uz klaiņošanu.