Ventspils Pašvaldības policija 18. novembrī plkst. 22.29 patrulējot Saules ielā 106, ievēroja automašīnu VOLVO, kura tika nepārliecinoši vadīta.

Apturot automašīnu un, noskaidrojot autovadītāja personību, konstatēts, ka jaunietis sēdies pie stūres, būdams nepilngadīgs, jaunieša vecums -17 gadi. Jaunietis paskaidroja, ka automašīna piederot drauga mātei.

Pašvaldības policija par notikušo informēja Valsts policiju, kuras darbinieki ieradās notikuma vietā tālāko procesuālo darbību veikšanai.

Lasi vēl

Komentāri (12)

 • -3
  Ģimnāzists Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Pašvaldības policija, laikam tagad ir arī ceļu policija.

 • -13
  Andris Lapukoks Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  A ko viņiem sēdēt malā un noskatīties, kā kāds pārgalvis bez tiesībām apdraud pārējo drošību! Paldies pašvaldību policijai par atbildību!

 • -10
  Sigurds Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Tādi ir tie mūsu pašvaldības policijas darbinieki, dara vairāk, kā prasa pienākums! Malači!

 • 0
  Vpr Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  > Pašvaldības policija, laikam tagad ir arī ceļu policija.

  Tas, protams, nebūtu nekas peļams, ja viņi paši nebūtu sašmucējušies ar VW Phaeton, Audi A8, AudiA8L, Audi Q7 "darba vajadzībām".

 • -7
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv Pirms 2 nedēļām

  Atbildot uz komentētāja “Ģimnāzists” izteikto komentāru www.ventasbalss.lv komentāru sadaļā, Ventspils pašvaldības policija paskaidro, ka Ventspils pašvaldības policija darbojas tai normatīvajos aktos noteiktās kompetences ietvaros.
  Atbilstoši likuma “Par policiju” 19. panta otrajā daļā noteiktajam, pašvaldības policijas pienākumos ietilpst:
  - likumpārkāpumu profilakse,
  - ar iespējamiem likumpārkāpumiem un notikumiem, kuri apdraud personu vai sabiedrības drošību, saistītu iesniegumu un informācijas reģistrēšana, reaģēšana uz sniegto informāciju, kā arī saņemtās informācijas nodošana kompetentām amatpersonām un institūcijām,
  - kontrole pār to, kā tiek izpildīti pašvaldību apstiprinātie noteikumi, par kuru pārkāpšanu paredzēta administratīvā atbildība, kā arī naudas sodu uzlikšana par šo noteikumu pārkāpšanu un to piedzīšana,

 • -1
  trakais oposums Pirms 2 nedēļām

  Ja pašvaldības apstiprinātie noteikumi ir pretrunā ar Latvijas republikas satversmi?

 • -3
  Sigurds Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Kas tad būtu pretrunā? Novērst pārkāpumu, kas apdraud citu cilvēku veselību un pat dzīvību?

 • -7
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv Pirms 2 nedēļām

  - Valsts policijas un Valsts drošības dienesta atbalstīšana sabiedrības drošības garantēšanā un noziedzības apkarošanā,
  - tūlītēju draudu novēršana, ja persona, kas atrodas mājoklī vai tā tuvumā, var nodarīt kaitējumu aizsargājamās personas dzīvībai, brīvībai vai veselībai, līdz tiesa izskata jautājumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību.
  Ventspils pašvaldības policija aicina iedzīvotājus normatīvo aktu pārkāpumu gadījumos zvanīt Valsts policijai pa tālr. 110, vai Ventspils pašvaldības policijai pa tālr. 63680808; 28680808.

 • -5
  pasvaldibas.policija@ventspils.lv Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Atbildot uz komentētāja “trakais oposums” izteikto komentāru www.ventasbalss.lv, Ventspils pašvaldības policija paskaidro, ka ārējos normatīvos aktus (saistošos noteikumus) dome ir tiesīga izdot atbilstoši likuma “Par pašvaldībām” 41. panta pirmās daļas 1. punktā noteiktajam. Dome ir tiesīga izdot saistošus noteikumus, paredzot administratīvo atbildību par to pārkāpšanu, likuma “Par pašvaldībām” 41. panta noteiktos gadījumos.
  Ventspils pašvaldības policija aicina iedzīvotājus nepieciešamības gadījumos zvanīt Valsts policijai pa tālr. 110, vai Ventspils pašvaldības policijai pa tālr. 63680808; 28680808.

 • 0
  trakais oposums Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Atbildot uz komentētāja "pašvaldības policija".Pamatojoties uz Latvijas republikas Satversmes 106.punktu esmu tiesīgs nepildīt Ventspils pašvaldības nelikumīgi uzspiestos piespiedu darbus

 • 0
  Egils Liepins Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Varēja vēl par ugunsdzēsējiem un asenizatoriem piestrādāt.

 • 0
  .Nahs Nahs Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Par tiem otrajiem jau strādās ar nākamo gadu.Pārbaudīšot,vai privātmāju atejām sūdu bedres piereģistrētas un kārtībā... Vabūt pie reizes arī apmaisīs,lai pārbaudītu,vai saimnieks tvertnei nav izveidojis noteci uz grunti,lai šķidrums neuzkrājas...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: