Ceturtdien, 12. maijā, plkst. 18 Digitālais centrs aicina jauniešus un ikvienu citu interesentu piedalīties klātienes pasākumā ''Ventspils #TechUp'', kura tēma šoreiz ir ''IT izglītība - stabils pamats dažādām profesijām''.

Pasākumā dažādu profesiju pārstāvji pastāstīs par to, kur viņus ir aizvedis karjeras ceļš pēc IT specialitātes iegūšanas, daloties savā pieredzē, cik noderīgs pamats jebkurai profesijai var būt IT izglītība.

Ar ko īsti nodarbojas IT kvalifikāciju ieguvuši speciālisti? Bieži cilvēki domā, ka IT speciālisti nodarbojas tikai ar programmēšanas darbiem vai datoru labošanu, bet patiesībā IT speciālisti var darboties visdažādākajās jomās, par to kādās, šoreiz pastāstīs Ventspils #TechUp dalībnieki.

Pasākuma programma:
- Plkst. 17.45 – ierašanās;
- Plkst. 18 -  Raitis Roze, Liepājas Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra un Zinātnes un izglītības inovāciju centra vadītājs;
- Plkst. 18.20 - Inese Rēriha, uzņēmuma SIA "Envirotech'' pārstāve, Baltijas Aizsardzības nozares koordinatore/Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas speciāliste. Darbojas ar ģeotelpisko datu apstrādi, analīzi, vizualizāciju, sagatavošanu un izplatīšanu;
- Plkst. 18.40 -  Vairis Caune, Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultātes dekāns;
- Plkst. 19 - Kristaps Skutelis, SIA ''TestDevLab'' publisko attiecību speciālists. Tehnoloģiju bloga ''Kursors'' galvenais redaktors.  
- Plkst. 19.20 – informācijas un pieredzes apmaiņa neformālā gaisotnē.

Pasākums norisināsies klātienē Ventspils Augstskolā, Inženieru ielā 101 A, D korpusa pagrabstāvā. Dalība pasākumā ir bez maksas. Interesenti aicināti reģistrēties dalībai pasākumā šeit: www.adre.se/techup22.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: