Neskatoties uz pieaugušo saslimstību ar Covid-19, mācības Ventspils skolās notiks klātienē, preses konferencē informēja Ventspils domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš.

Viņš uzsvēra, ka kvalitatīvu mācību procesu var īstenot tikai klātienē, turklāt klātienes mācības ļauj papildus nepārslogot pedagogus un vecākus.

Ventspils Izglītības pārvaldes apkopotie dati liecina, ka deviņās izglītības iestādēs no 164 klašu komplektiem šonedēļ saslimstības ar Covid-19 dēļ attālināti mācās 40 klašu skolēni jeb 24,4% klašu.

Augstākā saslimstība ir 4. vidusskolā, kur no 25 klašu komplektiem attālināti mācās 19. Attālināti mācās visi 5.-12. klašu skolēni, kamēr 1.-4. klašu grupā attālināti mācās divi no astoņiem klašu komplektiem. 2. vidusskolā attālināti mācas 35% no visām klasēm, Pārventas pamatskolā - 23,5%. 3. pamatskolā attālināti mācās piektā daļa klašu. Pārējās skolās klašu skaits, kas mācās attālināti, ir mazāks.

Covid-19 pandēmija ir ietekmējusi darbu piecos bērnudārzos, kur ar Covid-19 inficēti septiņi pedagogi un trīs audzēkņi. 140 bērniem ir noteikts kontaktpersonas statuss, tādēļ deviņas grupas ir karantīnā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: