Ikvienas nozares speciālists var pieteikties vērienīgajā skolotāju izglītības projektā ''Mācītspēks'', lai apgūtu skolotāja profesiju un vienlaikus uzsāktu darbu skolā, pievienojoties Latvijas skolotāju saimei kā viens no 100 jauniem pedagogiem. Projekta kandidāti var pieteikties līdz 14. decembrim.

Pieteikšanās norisinās tiešsaistē macitspeks.lv, aizpildot anketu.

Topošie skolotāji jomas profesionāļu un pieredzējušu mācībspēku vadībā apgūs nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai uzsāktu darbu skolā un savu personīgo attīstības ceļu. Projekta dalībnieki saņems skolotāja darba algu un stipendiju studijām, kā arī atbalstu savai profesionālajai izaugsmei.

Projekts ''Mācītspēks'' tiek īstenots visā Latvijā, un dalībnieki varēs izvēlēties starp studijām Latvijas Universitātē, Daugavpils Universitātē un Liepājas Universitātē, savukārt prakses īstenošanas skola tiks piemeklēta sadarbībā ar ''Mācītspēks'' komandu, izvēloties no tām Latvijas skolām, kas būs pieteikušas vakances.

Projekta pirmais iesaukums noslēdzās ar iespaidīgiem rezultātiem - interesi par dalību izrādīja 1836 iedzīvotāji vecumā no 21 līdz 68 gadiem, un tika iesniegti 612 dalības pieteikumi, no kuriem atlasi izturēja 146 dažādu nozaru un profesiju pārstāvji.

Skolotāju izglītības projekta mērķis ir spējīgu un motivētu dažādu jomu profesionāļu piesaiste skolotāja darbam, nodrošinot nepieciešamo izglītību un praktiskās mācības. Projekta ietvaros tiks sniegta iespēja 100 atlasītiem kandidātiem viena studiju gada laikā iegūt pedagoga kvalifikāciju un otra gada laikā turpināt profesionāli pilnveidoties, lai kļūtu par skolotāju kādā no Latvijas skolām.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • -1
    Meistars. 24.11.2020, 12:17:51

    Bij tāds teiciens tautā-vienam tēvam bij trīs dēli,divi gudri,trešais-skolotājs...

  • 0
    mernigors 25.11.2020, 09:42:21

    Aicina kļūt par skolotājiem tos, kuri mācījās izkropļotajā izvēles priekšmetu sistēmā. Kāda tad ir viņu intelektuālā bāze? Paaugstināts, nereāls pašvērtējums, zema eksakto priekšmetu izpratne, visatļautība uzvedības pamatā. Būs jautri.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: