Ventspils Augstskolas rektors Kārlis Krēsliņš un Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs pasniedza stipendijas desmit Ventspils Augstskolas studentiem par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

Konkursa ietvaros tika saņemti pavisam 15 pretendentu pieteikumi, kas tika vērtēti saskaņā ar Ventspils pilsētas domes stipendiju par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā nolikuma nosacījumiem.

Pieci pretendenti bija vidusskolu absolventi - šobrīd Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultātes bakalaura studiju programmu pirmā kursa studenti.

Stipendiju komisija pretendentu novērtējuma rezultātā par atbilstošiem saņemt Ventspils pilsētas domes stipendijas par izcilību IKT jomā atzina trīs pretendentus:

1. Krišs Ernests Freibergs;
2. Dāvids Rjabovs;
3. Emīls Zukulis.

Desmit studenti, no kuriem ir Ventspils Augstskolas bakalaura un maģistra studiju programmu studenti, kā arī šobrīd jau maģistra studiju programmas pirmā kursa studenti, tika vērtēti, ņemot vērā, ka vidējam sekmju vērtējumam par iepriekšējo semestri ir jābūt vismaz 8 ballēm.

Stipendiju komisija pretendentu novērtējuma rezultātā par atbilstošiem saņemt Ventspils pilsētas domes stipendijas par izcilību IKT jomā atzina septiņus pretendentus:

1. Ernests Brēdiķis;
2. Dāvis Fišers;
3. Kristsina Korzun;
4. Klāvs Reinis Ozols;
5. Romāns Peženkovs;
6. Klāvs Spruģevics;
7. Kristofers Volkovs.

Stipendiju par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā plānots piešķirt katru gadu līdz desmit labākajiem studentiem. Stipendija tiek piešķirta uz desmit mēnešiem, katru mēnesi izmaksājot 200 eiro.

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • 0
  .Kurzemniece 04.10.2019, 19:47:41

  Kāpēc tiem tiešām izcilajiem studentiem bija jāpiedzīvo tāds negods-jākontaktējas ar personu,kura tiek turēta aizdomās par smagu kriminālnoziegumu veikšanu?

 • 0
  .Kurzemniece 05.10.2019, 12:04:27

  Jansona kungs jautāja:
  "Kāpēc kopīgajā bildē ir Domes infrastruktūras neveiksminieks Vītoliņš???Vai viņš studentiem izstāstīja par Emisijām, un, par SMIRDOŅĀM, kas nāk no ostas kuģiem un no Pārventas uzņēmumiem??? Pasarg, Dievs".

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: