Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2019 noskaidroti labākie jaunie profesionāļi 19 dažādos prasmju konkursos. Divu dienu garumā 129 konkursanti no 34 profesionālajām izglītības iestādēm sacentās par medaļām un labākā meistara titulu. Konkursanti no Ventspils tehnikuma izcīnīja četras godalgotas vietas.

Ventspils tehnikuma audzēkņi ieguva divas zelta medaļas, vienu sudraba un vienu bronzas medaļu. Zelta medaļu izcīnīja Baiba Brasle ēdienu gatavošanas prasmju konkursā un Dzinta Prodniece viesu uzņemšanas prasmju konkursā. Sudraba medaļu ieguva Emīls Vēbergs restorānu servisa prasmju konkursā, savukārt Kārlis Bērziņš un Kārlis Edvards Ozoliņš, kuri startēja komandā, ieguva bronzas medaļu inženierkomunikāciju prasmju konkursā.

Konkursa kopvērtējumā 34 profesionālo izglītības iestāžu konkurencē Ventspils tehnikums pēc iegūto medaļu skaita ierindojies otrajā vietā.

Šogad SkillsLatvia 2019 pulcēja aptuveni 10 tūkstošus apmeklētāju.

SkillsLatvia 2019 ir VIAA organizēts nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss, kas Latvijā notiek jau trešo gadu. Konkurss ar moto “Uzvar darītājs!” cildina jauno profesionāļu prasmes un demonstrē profesionālo izglītības iestāžu un darba tirgus sadarbību.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: