Tēma: Ventspils Tehnikums

 • Augstskolā atklāj video studiju 8

  Ventspils Augstskolā (VeA), 15. jūnijā, svinīgā atmosfērā tika atklāta video studija, kas būs tehniskais atbalsta punkts tālmācības virziena video satura veidošanai un studiju programmu digitalizācijai.

 • Tehnikums aicina pieteikties tiešsaistes meistarklasēm 0

  Ventspils Tehnikums aicina 14., 16. un 18. jūnijā Zoom platformā piedalīties trīs tiešsaistes meistarklasēs ''Dziesma vairo emocijas jeb soli tuvāk dziesmu svētkiem'', kuras moderēs Tehnikuma kora diriģents Ints Teterovskis.

 • Tehnikumā sāksies audzēkņu uzņemšana 0

  Jauno audzēkņu uzņemšana 2021./2022. mācību gadam Ventspils Tehnikumā sāksies 7. jūnijā. Plānots uzņemt 250 audzēkņus 11 izglītības programmās, populārākās no kurām ir programmēšanas tehniķi, inženierkomunikāciju tehniķi, pavāri, elektrotehniķi, tūrisma pakalpojumu konsultanti un automehāniķi.

 • Tehnikuma kafejnīcas skatlogos apskatāmas foto izstādes 0

  Ventspils tehnikuma kafejnīcas ''Akvārijs'' skatlogos apskatāmas divas foto izstādes, kuras tapušas "Kurzemes fotodienas 2020" ietvaros, kas norosinājās Saldū 2020. gada septembrī ar tēmu - Māra Čaklā dzeja.

 • Jaunie automehāniķi piedalās profesionālās meistarības konkursā 0

  Dalībai Starptautiskā profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursa ''Young Car Mechanic 2021'' Latvijas posma 2. kārtā ir apstiprināti pieci Ventspils tehnikuma audzēkņi no automehāniķu mācību programmas.

 • Tehnikums dalās pieredzē ar RTU 0

  Trešdien, 24. februārī Ventspils Tehnikumā noritēja attālināta pieredzes apmaiņas tikšanās ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnisko grupu.

 • Tehnikumā notiks Karjeras nedēļa 1

  No 26. līdz 30. oktobrim visā Latvijā, kā arī Ventspils Tehnikumā norisināsies Karjeras nedēļa. Ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanas pasākumus valstī, tā notiks attālināti.

 • Tehnikuma pedagogi veseli, skola turpina darbu 1

  Pagājušajā nedēļā Ventspils Tehnikums saņēma ziņu, par to ka skolā vienai personai veiktais COVID 19 tests ir pozitīvs, bet šodien, 12. oktobrī skola atgriezusies ierastajā darba režīmā, tikai ar stingrākiem drošības pasākumiem.

 • Tehnikums aicina iepazīt tehnoloģijas 0

  8.oktobrī jaunieši aicināti no plkst. 14 līdz 16 uz Tehnoloģiju dienu Ventspils Tehnikumā, kurā  jaunieši varēs iepazīties ar Ventspils Tehnikuma piedāvātajām iespējām tehnoloģiju jomā.

 • Noslēdzies «Raita Silarāja kauss 3x3 basketbolā» 0

  Sestdien, 1. augustā Ventspils Tehnikuma stāvlaukumā jau sesto gadu pēc kārtas notika ''Raita Silarāja kauss 3x3 basketbolā''. Sacensības notika Ventspils pilsētas svētku ietvaros un tajās piedalījās 44 komandas no dažādām Latvijas pilsētām, kuras sacentās piecās dažādās vecuma grupās.

 • Notiks Silarāja kauss 0

  Biedrība ''Ball for Society'' sadarbībā ar Ventspils Tehnikumu jau sesto gadu pēc kārtas organizē sporta pasākumu ''Raita Silarāja kauss 3x3 basketbolā'', kas 1. augustā no plkst. 11 norisināsies Ventspils Tehnikuma stāvlaukumā.