Tēma: Ventspils Tehnikums

 • Tehnikuma pedagogi pilnveidoja prasmes Austrijā 0

  Ventspils Tehnikuma astoņiem pedagogiem septembrī norisinājās profesionālās pilnveides Erasmus+ mācību mobilitāte Austrijā, projekta ''Apmācība un prakse Eiropā'' ietvaros.

 • Personība, kas piesaista, pavelk, notur un notic 11

  Šogad aprit 10 gadi, kopš Kristīne Vāgnere-Davidova ar milzu aizrautību, profesionalitāti un gādību pilda Ventspils Tehnikuma direktores amata pienākumus. Kā viņa atzīst, šis laiks ir bijis ļoti dinamisks, tādēļ mūsu saruna kalpo kā neliels pieturas punkts, lai apstātos un izvērtētu paveikto.

 • Vidusskolēni sacentās par labākās 3x3 basketbola komandas kausu 0

  Ventspils 3x3 basketbola laukumā notika ''3x3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2021''. Sacensību mērķis ir popularizēt 3x3 basketbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

 • Augstskolā atklāj video studiju 8

  Ventspils Augstskolā (VeA), 15. jūnijā, svinīgā atmosfērā tika atklāta video studija, kas būs tehniskais atbalsta punkts tālmācības virziena video satura veidošanai un studiju programmu digitalizācijai.

 • Tehnikums aicina pieteikties tiešsaistes meistarklasēm 0

  Ventspils Tehnikums aicina 14., 16. un 18. jūnijā Zoom platformā piedalīties trīs tiešsaistes meistarklasēs ''Dziesma vairo emocijas jeb soli tuvāk dziesmu svētkiem'', kuras moderēs Tehnikuma kora diriģents Ints Teterovskis.

 • Tehnikumā sāksies audzēkņu uzņemšana 0

  Jauno audzēkņu uzņemšana 2021./2022. mācību gadam Ventspils Tehnikumā sāksies 7. jūnijā. Plānots uzņemt 250 audzēkņus 11 izglītības programmās, populārākās no kurām ir programmēšanas tehniķi, inženierkomunikāciju tehniķi, pavāri, elektrotehniķi, tūrisma pakalpojumu konsultanti un automehāniķi.

 • Tehnikuma kafejnīcas skatlogos apskatāmas foto izstādes 0

  Ventspils tehnikuma kafejnīcas ''Akvārijs'' skatlogos apskatāmas divas foto izstādes, kuras tapušas "Kurzemes fotodienas 2020" ietvaros, kas norosinājās Saldū 2020. gada septembrī ar tēmu - Māra Čaklā dzeja.

 • Jaunie automehāniķi piedalās profesionālās meistarības konkursā 0

  Dalībai Starptautiskā profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursa ''Young Car Mechanic 2021'' Latvijas posma 2. kārtā ir apstiprināti pieci Ventspils tehnikuma audzēkņi no automehāniķu mācību programmas.

 • Tehnikums dalās pieredzē ar RTU 0

  Trešdien, 24. februārī Ventspils Tehnikumā noritēja attālināta pieredzes apmaiņas tikšanās ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnisko grupu.

 • Tehnikumā notiks Karjeras nedēļa 1

  No 26. līdz 30. oktobrim visā Latvijā, kā arī Ventspils Tehnikumā norisināsies Karjeras nedēļa. Ņemot vērā Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanas pasākumus valstī, tā notiks attālināti.

 • Tehnikuma pedagogi veseli, skola turpina darbu 1

  Pagājušajā nedēļā Ventspils Tehnikums saņēma ziņu, par to ka skolā vienai personai veiktais COVID 19 tests ir pozitīvs, bet šodien, 12. oktobrī skola atgriezusies ierastajā darba režīmā, tikai ar stingrākiem drošības pasākumiem.