Tēma: Ventspils Tehnikums

 • Tehnikuma audzēknes izcīna zelta medaļas 0

  11. maijā Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētajā nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2024 noskaidroti godalgoto vietu ieguvēji un labākie jaunie talanti 20 prasmju konkursos. Ventspils tehnikuma audzēknes Avigeja Doronina un Mona Gabriela Gorsvāne konkursā izcīnījušas zelta medaļas.

 • Aizvadīts ''Latvijas spēcīgākā skola 2024'' Ventspils posms 0

  3. maijā norisinājās projekta “Latvijas spēcīgākā skola 2024” Ventspils posms, ko organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Projekts norisinās kopš 2018. gada ar mērķi iepazīstināt skolu jauniešus ar vieglāko no pauerliftinga disciplīnām – svaru stieņa spiešanu guļus.

 • Aicina pieteikties Ventspils 2. tūrisma simpozijam 0

  Tuvojoties tūrisma sezonai, Ventspils pilsēta jau otro gadu aicina tūrisma nozares pārstāvjus no Kurzemes reģiona uz Tūrisma simpoziju. Simpozijs “Tūrisma nozares nākotne ar inovācijām un ekspertīzi”, kas norisināsies trešdien, 24. aprīlī, apvienos ekspertu viedokļus un inovācijas tūrisma jomā, piedāvājot daudzveidīgu programmu un iespēju dalīties pieredzē un zināšanās.

 • Tehnikums aicina iepazīt profesijas 10

  Atvērto durvju diena Ventspils tehnikumā jau piektdien, 12. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 14.00. Zināšanu un profesiju māja ver savas durvis, lai ikvienam būtu iespēja iepazīt 2024./2025. mācību gadā plānotās profesionālās izglītības programmas, aplūkot mūsdienīgās telpas, darbnīcas, uzzināt par prakses un Erasmus+ mobilitātes iespējām, kā arī apskatīt dienesta viesnīcu.

 • VATP komanda izveido mūzikas instrumentu (VIDEO) 1

  Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) mazā granta komanda “Maizes galds” nokļuva starp projekta “MaKE IT” 3. cikla noslēguma divām uzvarētājkomandām, saņemot 2000 EUR naudas balvu. Komanda projekta ietvaros attīstīja ideju, izveidojot mūzikas instrumentu – MIDI kontrolieri.

 • Jau sesto reizi notiks spēļu turnīrs vidusskolēniem 0

  Trešdien, 15. novembrī, plkst. 12 basketbola hallē notiks Ventspils vidusskolu grupu sacensības. Spēļu turnīra dalībnieki sacentīsies trīs dažādos komandas sporta veidos: 3x3 basketbolā - jaunieši, volejbolā - jauktā komanda un tautas bumbā - jaunietes.

 • Tehnikums sadarbosies ar SIA ''Moller Auto Ventspils'' 0

  Ventspils Tehnikums parakstījis sadarbības līgumu ar SIA ''Moller Auto Ventspils''. Pēc sadarbības līguma parakstīšanas abas puses tikās, lai pārrunātu turpmāku sadarbības modeli par profesionālās izglītības programmas saturu un kvalitāti autotransporta nozarē.

 • Noskaidroti uzvarētāji Ventspils 3x3 basketbola turnīrā 0

  Ventspils 3x3 basketbola laukumos notika “3x3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2023”. Aizraujošajās basketbola spēlēs piedalījās komandas no četrām skolām – Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 2. vidusskolas un Ventspils Tehnikuma.

 • Aizvadīts pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā 0

  Ventspils pludmales volejbola stadiona laukumos notika “Pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem un jaunietēm 2023”. Šogad sacensībās piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 26 volejbola pāri.

 • Vidusskolēni sacentīsies pludmales volejbola turnīrā 0

  Ceturtdien, 7. septembrī, plkst. 12 Ventspils pludmales volejbola stadiona laukumos notiks “Pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem un jaunietēm 2023”. Sacensību mērķis ir popularizēt pludmales volejbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma izglītojamo vidū.

 • Tehnikums pieņems papildus iesniegumus sešās izglītības programmās 0

  Ventspils Tehnikumā ir uzņemti 268 izglītojamie valsts budžeta finansētās 11 izglītības programmās. Ņemot vērā, ka Ventspils Tehnikumam 2023./2024. mācību gadam ir precizēts plānotais uzņemamo audzēkņu skaits, to palielinot, līdz 15. augustam ir iespēja iesniegt papildus pieteikumus.

 • Tehnikumu absolvē 156 jaunie speciālisti 2

  Ventspils Tehnikumā divās dienās virmoja emocijas, prieka, laimes un skumju asaras, jo 2023. gadā 27. un 28. jūnijā svinīgos, bet reizē ģimeniskos izlaidumos jaunie speciālisti piedzīvoja pēdējo skolas dienu.

 • Ventspils Tehnikums uzņems audzēkņus 0

  Ventspils Tehnikums ir ne tikai profesionālās izglītības iestāde, kurā palīdzam ikvienam savam izglītojamajam apgūt profesiju, nodrošinot mūsdienīgu mācību vidi, bet vieta, kur profesija tiek novērtēta kā lielākā vērtība ikviena jaunieša nākotnē.

 • Sit pa automašīnu un draud nogalināt 1

  16. maijā, ap plkst. 15.15 Ventspils Tehnikuma stāvlaukumā pie Jūras ielas un Lielās Dzirnavu ielas krustojuma, pie transportlīdzekļa “Audi A6”, kurā tajā brīdī atradās sieviete, ir pienācis vīrietis, kurš uzvedies agresīvi, tostarp, sitis pa automašīnu, mēģinājis atvērt automašīnas durvis un skaļi draudējis. Agresīvā vīrieša darbības pārtraucis garāmgājējs.

 • Tehnikumā tiks atzīmēti valsts svētki 1

  3. maijā no plkst. 11 līdz 13 Ventspils Tehnikuma stāvlaukumā notiks Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts pasākums, uz kuru aicināts ikviens interesents.