Tēma: Ventspils Tehnikums

 • Sporta spēļu turnīrā vidusskolām uzvar 1. ģimnāzija 0

  Olimpiskā centra Ventspils basketbola hallē notika Ventspils un Ventspils novada vidusskolu grupu sacensības. Spēļu turnīrā zēni cīnījās 3x3 basketbolā, jauktās komandas parādīja savu cīņas sparu volejbolā un meitenes spēlēja tautas bumbu. 

 • Ģimnāzisti kļūst par uzvarētājiem 3x3 basketbola turnīrā 0

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notika ''3x3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2022''. Sākotnēji turnīra norises vieta bija paredzēta 3x3 basketbola laukumos, diemžēl slikto laikapstākļu dēļ, turnīrs tika aizvadīts iekštelpās.

 • Vidusskolu grupā zēniem notiks 3×3 basketbola turnīrs 0

  Ceturtdien, 15. septembrī, Ventspils 3×3 basketbola laukumā notiks ''3x3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2022''. Basketbola turnīra atklāšanas ceremonija sāksies plkst. 12.

 • Noskaidroti spēcīgākie vidusskolēni volejbolā 0

  Ventspils pludmales volejbola stadiona laukumos notika ''Pludmales volejbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā jauniešiem un jaunietēm 2022'', kurā piedalījās komandas no piecām skolām.

 • Tehnikums uzņems audzēkņus 5

  Ventspils Tehnikums ir viena no senākajām mācību iestādēm Latvijā, kas piedāvā saviem audzēkņiem iegūt kā profesionālo vidējo, tā arī profesionālo izglītību, ko augsti ir novērtējuši Latvijas uzņēmēji un nozares profesionāļi.

 • Uzsāk sadarbību ar «Moduls Engineering» 0

  Ventspils Tehnikumā sadarbības vizītē viesojās SIA "Moduls Engineering" pārstāvji. ''Moduls Engineering'' ir pieredzējis inženierkomunikāciju uzņēmums, kas veic projektēšanu, izbūvi un servisa apkalpošanu elektroapgādes un vājstrāvas tīkliem; siltumapgādes, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmām, ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem, kā arī veic ēku būvniecības darbus.

 • Aicina piedalīties foto konkursā – Latvija. Ventspils. Es 0

  Ventspils Tehnikuma pašpārvalde aicina visus radošos un fotografēt mīlošos piedalīties foto konkursā ''Latvija. Ventspils. Es''. Bildēs jābūt redzamām emocijām, mīlestībai pret mūsu valsti, pilsētu, tās iedzīvotājiem un dabu.

 • Tehnikums aicina uz Valsts svētku svinībām 0

  3. maijā no plkst. 11-13 Ventspils Tehnikuma stāvlaukumā notiks Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts pasākums, uz kuru aicināti visi ventspilnieki, jo īpaši – bērni un jaunieši.

 • Tehnikumā viesosies «airBaltic» delegācija 1

  Ceturtdien, 28. aprīlī, Ventspils Tehnikumā sadarbības vizītes ietvaros viesosies aviācijas uzņēmuma airBaltic delegācija, kuras mērķis ir iepazīties ar Tehnikuma vadību un audzēkņiem, lai iespējams jau tuvākajā nākotnē uzsāktu ciešāku sadarbību, tajā skaitā, audzēkņu prakšu vietu nodrošināšanā.

 • Ar medaļām noslēgusies Tehnikuma dalība «Skills Latvia 2022» konkursā 0

  Ķīpsalas izstāžu kompleksā Rīgā jau 5. gadu pēc kārtas noritēja jauno profesionāļu meistarības konkursa Skills Latvia 2022 fināls, kurā piedalījās arī Ventspils Tehnikuma audzēkņi. Tehnikuma pārstāvji startēja piecās nominācijās, no kurām trijās saņēma pilnu medaļu komplektu.

 • Tehnikums iesaistās valsts aizsardzības mācības pilotprojektā 0

  Saeimas deputāti 2018. gadā atbalstīja valsts aizsardzības mācības iekļaušanu valsts vidējās izglītības standartā noteiktajā izglītības saturā kā obligātu mācību priekšmetu sākot ar 2024. gadu. Ventspils Tehnikums kļuvis par valsts aizsardzības mācības vēstnešiem un no nākamā mācību gada iesaistās pilotprojektā par valsts aizsardzības mācības īstenošanu.

 • Jūnijā sāksies topošo audzēkņu uzņemšana Tehnikumā 0

  Ventspils Tehnikums topošo audzēkņu uzņemšanu 2022./2023. mācību gadam uzsāks 13. jūnijā. Dokumentus būs iespēja iesniegt klātienē Ventspils Tehnikumā, Saules ielā 15, vai arī attālināti vietnē ventspilstehnikums.lv. Uzņemšana turpināsies līdz augusta beigām.

 • Tehnikumā aizvadīts florbola turnīrs 0

  Sporta namā ''Centrs'' notika florbola turnīrs Ventspils Tehnikuma audzēkņiem. Sacensību mērķis ir popularizēt florbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Kopā sacensībās piedalījās četras komandas.

 • Aicina apmeklēt Tehnikumu izzinošā ekskursijā 0

  Ventspils Tehnikums aicina pieteikties topošos audzēkņus un viņu vecākus, klases un interesentu grupas apmeklēt Tehnikumu - doties ekskursijā pa skolu, lai iepazītu mācību iestādes piedāvātās iespējas.