Ventspilī norisinājās Mazpulku rudens forums. Ventspilī viesos bija ieradušies mazpulcēni no Aizputes, Krotes, Nīcas, Otaņķiem, Kalētiem, Zantes, Kapsēdes, Virgas, Brocēniem, Ezeres, Jaunlutriņiem, Jaunpils, Viesatām, Kursīšiem, Lutriņiem, Rojas, Staļģenes un Striķiem.

Mazpulcēni savu forumu iesāka ar tirgošanos Ventspils Tirgus laukumā. Sarūpētajā tirdziņā varēja iegādāties mazpulcēnu pašu gatavotus saldumus, pašu dārzos audzētus augļus un dārzeņus, sukādes, koka un vaska izstrādājumus, tējas, ievārījumus un medu.

Forums turpinājās Ventspils Jaunrades namā ar svinīgu atklāšanas pasākumu un svētku uzrunām. Atklāšanas ceremonijā tika godinātas aktīvākās mazpulcēnu ģimenes. Pēcpusdienā sekoja mazpulcēnu paveikto darbu prezentācijas, kurās viņi prezentēja savus projektus dažādās jomās – dārzkopību, rokdarbus, novadpētniecību un citus.

Viena no vērtībām, ko iegūst mazpulcēni, ir prasmes uzņēmējdarbībā agrā vecumā. Mazpulcēni bieži vien raksta projektus par dažādām precēm un produktiem, kurus ražot un vēlāk pārdot. Tieši tāpēc katrā forumā mazpulcēniem tiek dota iespēja savus vai savu mājsaimniecību saražotos produktus pārdot rudens tirdziņā. Mazpulcēniem bija iespēja arī paviesoties Ventspils Digitālajā centrā un iegūt jaunas zināšanas. Forums noslēdzās ar svinīgo apbalvošanas ceremoniju.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: