Tuvojoties pavasara brīvlaikam, Ventspils Digitālais centrs tradicionāli bērnus un jauniešus aicina pieteikties “Pavasara IT skoliņai”. Tas ir veids, kā saturīgi pavadīt brīvlaiku, piedaloties radošās tehnoloģiju darbnīcās, apgūstot jaunas prasmes un iepazīstoties ar citiem skolēniem.

Ventspils Digitālajam centram šogad apritēs 15 gadi, kam par godu arī Pavasara IT skoliņai dots nosaukums “Ventspils Digitālajam centram - 15!”. Visās IT skoliņas nodarbībās valdīs svētku noskaņa - skolēni darbosies ar “Bee-Bot” jeb bitīšu robotiem, vācot dāvanas Digitālajam centram; “Scratch” programmēšanas vidē programmēs “Lego WeDo 2.0” robotus un izveidos digitālo kūku; sacentīsies ar “LEGO Mindstorms” robotiem īpašā skaitļa 15 formas trasē; konstruēs un programmēs robotus, kas prot izrādīt emocijas un sveikt svētkos. Tāpat skolēni veidos savu 3D vizualizāciju nākotnes Digitālajam centram, digitālus apsveikumus un novēlējumus, telefona aplikāciju, svētku sveci un daudz ko citu.

Pieteikties Pavasara IT skoliņai iespējams līdz 8. martam elektroniski ej.uz/pavasaraskolu2018 vai klātienē Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3. Vietu skaits grupās ir ierobežots. Pēc reģistrācijas beigām ar katru dalībnieku sazināsies Digitālā centra pārstāvis, lai sniegtu informāciju par ieskaitīšanu grupā un citām aktualitātēm.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: