Ceturtdien, 15. septembrī, Ventspils Zilā karoga pludmalē oficiāli noslēdzas peldsezona, taču, neskatoties uz to, pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' ierastos pludmales uzturēšanas darbus turpinās līdz septembra beigām.

Līdzīgi kā peldsezonas laikā, tā arī turpmākajās nedēļās līdz 30. septembrim pludmales uzturēšanas darbi notiks katru dienu. Labiekārtošanas kombināta Apzaļumošanas iecirknis nodrošina gājēju laipu, soliņu un rotaļu iekārtu attīrīšanu no smiltīm, kā arī rūpējas par nejauši zemē nonākušu atkritumu savākšanu.

Savukārt Sanitārās tīrīšanas iecirknis vasaras sezonas laikā Zilā karoga pludmalē nodrošina publisko tualešu apsaimniekošanu un atkritumu izvešanu. Noslēdzoties peldsezonai, pakāpeniski tiks noņemts uz vasaras periodu uzstādītais inventārs, tostarp tiks demontētas arī pārvietojamās publiskās tualetes.

2022. gadā Ventspils pilsētas pludmalē jau 24. sezonu pēc kārtas plīvoja Zilais karogs, kas ir apliecinājums tīrai videi, labai ūdens kvalitātei, drošībai krastā un uz ūdens, kā arī augstam labiekārtojuma līmenim.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: