Tēma: Pludmale

 • Pludmalē sagaidāma Saulstāvju maģiskās noskaņas mūzika 1

  Vasaras Saulstāvji ir viens no četriem galvenajiem Saules gada punktiem, kuru laikā - 21. jūnijā, pludmalē no plkst. 22.30 varēs ļauties Saulstāvju maģiskās noskaņas mūzikai un godu uguns aizdegšanai kopā ar postfolka apvienību “Saule i tuvāk”.

 • Vasaras saulgriežus sagaidīs brīvdabas muzejā 0

  21. jūnijā plkst. 19.00 Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā notiks tautas deju kolektīvu lielā sadancošanās Vasaras saulgriežos. Arī apmeklētājiem būs jestra izdancošanās kopā ar Rīgas Danču klubu. Pēc lustēm muzejā, sauli pavadīs sajūtu pasākumā “Saulstāvju mistērijas pie jūras” netālajā pludmalē.

 • Tiks pacelts Zilais karogs 4

  Starptautiskais vides izglītības fonds Ventspils pilsētas pludmalei šī gada sezonai piešķīris Zilo karogu, kurš svinīgi mastā tiks pacelts 1. jūnijā plkst. 11.00. Līdz ar to tā būs jau 26. sezona pēc kārtas, kopš varēsim baudīt vasaru Ventspils pludmalē, virs galvas lepni plīvojot Zilajam karogam.

 • Pludmalē drīkst celt telti un kurt ugunskuru 1

  Valsts vides dienesta (VVD) pārstāve Sabīne Jaunbirze skaidrojusi, kuras ir tās vietas pie jūras, kur var celt telti un iekurt ugunskuru, lai nesaņemtu naudas sodu. Kā nosaka aizsargjoslu likums, celt teltis un ugunskurus kurt nedrīkst kāpu aizsargjoslā, izņemot speciāli ierīkotās vietās, bet likumā nav teikts, ka pludmalē.

 • Zilā karoga pludmalē veic smilšu sijāšanu 0

  Tuvojoties vasaras pludmales sezonai, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” otrdien, 21. maijā, Ventspils Zilā karoga pludmalē uzsāka smilšu sijāšanu un attīrīšanu no oļiem un dažādiem smiltīs nonākušiem atkritumiem.

 • Oficiālās peldvietas uzsāk sezonu 0

  No 15. maija visas Ventspils oficiālās peldvietas ir gatavas jaunajai peldsezonai, kura ilgs no 15. maija līdz 15. septembrim. Ventspils iedzīvotājiem un pilsētas viesiem sezonas laikā saules peldes un ūdenspriekus ir iespēja izbaudīt Zilā karoga pludmalē, peldvietās pie Ventas Ābolu un Graudu ielas galā, Staldzenes pludmalē un Būšnieku ezera peldvietā.

 • Glābšanas dienests uzsāk darbu 0

  No 15. maija līdz 15. septembrim sākas Ventspils pilsētas pludmales peldsezona, līdz ar ko darbu Ventspils pilsētas pludmalē sāks arī Ventspils pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests.

 • Pludmali gatavo peldsezonai 0

  Straujiem soļiem tuvojas 15. maijs - oficiālais peldsezonas sākums. Lai pludmale būtu gatava un varētu uzņemt visus apmeklētājus, nodrošinot Zilā karoga pludmalei atbilstošus apstākļus, ir uzsākta Ventspils pludmales sagatavošana peldsezonai.

 • Plāno izbūvēt Kāpu promenādi 13

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome, lai pilnveidotu Ventspils publisko infrastruktūru, pieņēma lēmumu atbalstīt Ventspils Komunālās pārvaldes sagatavotā projekta  “Baltijas jūras piekrastes infrastruktūras pilnveidošana un vides pieejamības uzlabošana Kāpu promenādē” iesniegšanu Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda projektu iesniegumu atlasei.

 • Pludmalē atrod milzīgu dzintaru 2

  Kāda ventspilniece savā sociālājā vietnē Facebook dalījusies ar skaistu atradumu. Pilsētas pludmalē, nedaudz aiz 10. laipas atradusi vērienīga izmēra dzintara gabalu. Dzintara svars ir 138 grami.

 • Noskaidroti piekrastē konstatēto izskalojumu testēšanas rezultāti 2

  Oktobrī, Valsts vides dienests (VVD) saņēma iedzīvotāja ziņojumu par iespējamu piesārņojumu Kurzemes piekrastē, kā iepriekš VVD ziņoja, apsekojot norādīto teritoriju, tika konstatēts krastā izskalots šķietams naftas produktu piesārņojums, piekrastē no Akmensraga līdz Ventspilij.

 • Pludmalē izskalots naftas produktu piesārņojums 1

  Aizvadītajā piektdienā piekrastē no Pāvilostas līdz pat Ventspilij konstatēts naftas produktu piesārņojums, iknedēļas preses konferencē informēja Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Aigo Gūtmanis.

 • Eiropas Sporta nedēļas ietvaros notiks akmens mešanas sacensības 0

  #BeActive Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, svētdien, 24. septembrī plkst. 12, Ventspils Zilā karoga pludmalē iepretim glābšanas stacijai norisināsies tradicionālās akmens mešanas sacensības. Sacensību iniciators ir Māris Grīva.

 • Zilā karoga pludmale noslēgs peldsezonu 0

  Saskaņā ar Ūdens apsaimniekošanas likumu, ar 15. septembri Ventspils Zilā karoga pludmale oficiāli noslēgs šī gada peldsezonu, nolaižot Zilo karogu, kas plīvo jau 25. peldsezonu pēc kārtas. Pakāpeniski tiks noņemts arī pludmales peldsezonā uzstādītais inventārs, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Saīsinās Glābšanas dienesta darba laiku 0

  Ventspils Pašvaldības policija informē, ka sākot ar 28. augustu, Zilā karoga pludmales Glābšanas dienests peldvietā strādās no plkst. 10 līdz plkst. 21. Darba laiks saīsināts sakarā ar apgrūtinātu redzamību peldvietā.