Tēma: Pludmale

 • Labākajā mēģinājumā akmeni aizmeta 140 metrus tālu 1

  Zilā karoga pludmalē norisinājās tradicionālās akmens mešanas sacensības, kuras šogad notika jau 24. reizi. Sacensību formāts paredzēja, ka katram dalībniekam tiek dota iespēja mest sevis izvēlētos akmeņus trīs reizes, bet ieskaitīts tika labākais mēģinājums.

 • Notiks akmens mešanas sacensības 0

  Svētdien, 22. septembrī plkst. 12, Zilā karoga pludmalē norisināsies tradicionālās akmens mešanas sacensības. Sacensību iniciators ir Māris Grīva un sacensības šogad notiks jau 24. reizi.

 • Atklāja jauno vides objektu 0

  Ventspils piejūras 5. laipas kāpu augstākajā zonā tika atklāts jauns vides objekts, kurš tika pasniegts kā dāvinājums no SIA ''Bucher Municipal'' Ventspils pilsētai, atzīmējot Latvijas simtgadi.

 • Pilsētai dāvinās jaunu vides objektu 28

  Sestdien, 14. septembrī, plkst. 12 Ventspils piejūras 5. laipas kāpu augstākajā zonā tiks atklāts jauns vides objekts, kurš tiks pasniegts kā dāvinājums no SIA ''Bucher Municipal'' Ventspils pilsētai, atzīmējot Latvijas simtgadi.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs preses konferencē informē par ventspilnieka Kārļa Lasmaņa sasniegumiem, Jahtu ostas darbību, jaunā vides objekta uzstādīšanu pludmalē, skolu remontiem un citām aktuālām tēmām pilsētā.

 • Latvijas pludmales frisbija čempionātā uzvar salaspilieši 0

  Ventspils pludmalē Dienvidu mola pusē notika Latvijas Pludmales frisbija čempionāts. Sacensību pirmajā dienā tika aizvadīts sieviešu un vīriešu čempionāts, savukārt otrajā dienā jauktās grupas čempionāts.

 • Ventspils pludmalē sijā un attīra smiltis 5

  Lai aktīvās peldsezonas laikā Ventspils pludmali uzturētu tīru, uzsākta smilšu sijāšana, kas tās ne tikai irdina un izsijā, bet arī atbrīvo no vētru un cilvēku atstātajiem atkritumiem.

 • 21. reizi plīvo Zilais karogs 0

   1. jūnijā Ventspils pludmalē, piedaloties Ventspils Ekoskolām jau 21. reizi svinīgi tika pacelts Zilais karogs, kā arī tika pasniegtas Ventspils pilsētas domes Atzinības vides jomā.

 • Zilā karoga pludmalē uzlabota infrastruktūra 5

  Ventspils pludmalē ne tikai sakārtots iepriekšējo gadu inventārs, bet arī tika realizēti vairāki nozīmīgi vides pieejamības uzlabošanas projekti, kas realizēti sadarbībā ar Latvijas Vides aizsardzības fondu.

 • Peldsezona – atkal ar Zilo karogu 0

  Sestdien, 1. jūnijā, pilsētas pludmalē Zilais karogs sāks plīvot jau 21. reizi. Tas apstiprina pludmales atbilstību starptautiskajām vides kvalitātes prasībām. Šajā pludmales sezonā, kas tika atklāta jau 15. maijā un ilgs līdz 15. septembrim, peldvietās atpūtniekus sagaida daži jaunumi. Par atpūtnieku drošību pilsētas pludmalē rūpējas apmācītie un labi ekipētie glābēji.

 • Pludmalē uzvar Samoilovs un Šmēdiņš 0

  Ventspils pludmales volejbola stadionā aizvadīts Latvijas atklātā pludmales volejbola čempionāta pirmais posms, kurā par uzvarētājiem kļuva pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš.

 • Par drošu peldēšanos pludmalē informēs karogi 8

  Šogad Ventspils pilsētas pludmales daļā, kurā strādā Glābšanas dienests, ir ieviests jauns drošības zīmju lietojums atbilstoši Starptautiskās glābšanas federācijas krāsām.

 • Glābēji pludmalē uzsāk darbu 3

  No 15. maija līdz 15. septembrim sākas pilsētas pludmales peldsezona, līdz ar ko sāk darboties Ventspils pilsētas pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests.