Tēma: Pludmale

 • Ventspilī notiks Pludmales spēles 0

  22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Vienlaicīgi ar ''Ghetto Games Festivālu'' notiks ''BeActive Pludmales spēles''. Unikālais sporta spēļu modelis radīts ar mērķi meklēt jaunus veidus, kā cilvēkus, neatkarīgi no vecuma, veselības, fiziskās sagatavotības vai prasmēm, piesaistīt aktīvam dzīvesveidam.

 • Tiek attīrīta Zilā karoga pludmale 1

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' otrdien, 31. maijā, uzsāka smilšu sijāšanu Ventspils Zilā karoga pludmalē.

 • 24. reizi pludmalē pacels Zilo karogu 0

  Sestdien plkst.12 Ventspils pludmalē jau 24. sezonu pēc kārtas tiks pacelts Zilais karogs. Tas ir augsts starptautiskais novērtējums tīrai videi, labai ūdens kvalitātei, drošībai krastā un uz ūdens, kā arī labiekārtojuma augstam līmenim un pašvaldības organizētiem vides izglītības pasākumiem.

 • Turpina uzlabot pludmales pieejamību 0

  Ventspils Zilā karoga pludmalē turpinās vides pieejamības uzlabošana, veicot energoefektīva LED apgaismojuma izbūves darbus, informē Ventspils Komunālā pārvalde. 

 • Pludmales glābšanas dienests uzsāk darbu 0

  No 15. maija līdz 15. septembrim sākas Ventspils pilsētas pludmales peldsezona, līdz ar ko darbu Ventspils pilsētas pludmalē sāks arī Ventspils pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests. Darba laiks peldsezonā ik dienu būs no plkst. 10 līdz 22.

 • Ventspilī sākusies pludmales volejbola sezona 0

  Pludmales volejbola spēlētājiem un līdzjutējiem sagatavoti visi brīvpieejas pludmales volejbola laukumi Ventspilī, bet jau maija beigās pie mums dosies spēcīgākie Latvija dueti, lai aizvadītu valsts čempionā pirmo posmu.

 • Pludmalē plīvos Zilais karogs 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome saņēmusi informāciju no Vides izglītības fonda, kas ir nacionālais Zilā Karoga kustības koordinators Latvijā, ka Ventspils pilsētas pludmalei piešķirts Zilais karogs 2022. gada sezonai.

 • Ventspils pludmali sagatavo peldsezonai 8

  Līdz ar siltāku laikapstākļu iestāšanos, pilsētā uzsākta 1,2 kilometrus garās Ventspils Zilā karoga pludmales sagatavošana peldsezonai, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pludmalē manīts pirmais roņa mazulis 2

  Ventspils iedzīvotāji pilsētas pludmalē ir manījuši jau pirmo roņu mazuli, informēja Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) mediju attiecību eksperte Ilze Reinika.

 • Plāno atjaunot vēsturisko glābšanas torni 9

  Vēsturiskais glābšanas tornis pilsētas pludmalē pavisam drīz var piedzīvot atdzimšanu. Tiek gatavots glābšanas stacijas ēkas atjaunošanas projekts kompleksā ar torni.

 • Turpinās labiekārtošanas darbi pludmalē 1

  Ventspils pludmalē aktīvi turpinās novembra nogalē uzsāktie pirmie infrastruktūras labiekārtošanas darbi projekta ''Piekrastes dabas vērtību saglabāšana Ventspils pilsētas pludmalē, pilnveidojot atpūtas zonas infrastruktūru'' ietvaros - jauna energoefektīva LED apgaismojuma izbūve.

 • Pludmalē uzstāda jaunu apgaismojumu 0

  Ventspils pludmales liedaga daļā uzsākti pirmie infrastruktūras labiekārtošanas darbi, veicot jauna energoefektīva LED apgaismojuma izbūvi. Labiekārtošanas darbi tiek veikti ar Lauksaimniecības atbalsta dienesta finansējumu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Notiks akmens mešanas sacensības 1

  No 22. septembra līdz 3. oktobrim Ventspilī notiks Eiropas sporta nedēļa un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un būt fiziski aktīvākiem.

 • Trešdien pludmalē nolaidīs Zilo karogu 0

  Trešdien pēcpusdienā Ventspils pilsētas pludmalē tiks nolaists Zilais karogs. Šī bija jau 23. sezona, kad Zilais karogs rotāja pludmali - tas ir augsts starptautiskais novērtējums tīrai videi, labai ūdens kvalitātei, drošībai krastā un uz ūdens, kā arī labiekārtojuma augstam līmenim un pašvaldības organizētiem vides izglītības pasākumiem.