Tēma: Pludmale

 • Akmens mešanas sacensībās uzvar Grīvas 0

  Eiropas sporta nedēļas ietvaros, Ventspils Zilā karoga pludmalē iepretim glābšanas stacijai, norisinājās tradicionālās akmens mešanas sacensības. Sacensību formāts paredzēja, ka katram dalībniekam tiek dota iespēja mest sevis izvēlētos akmeņus trīs reizes, bet ieskaitīts tiek labākais mēģinājums.

 • Notiks akmens mešanas sacensības 2

  No 23. līdz 30. septembrim visā Latvijā un Ventspilī notiks Eiropas sporta nedēļa un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un būt fiziski aktīvākiem.

 • Turpinās Zilā karoga pludmales uzturēšanas darbi 0

  Ceturtdien, 15. septembrī, Ventspils Zilā karoga pludmalē oficiāli noslēdzas peldsezona, taču, neskatoties uz to, pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' ierastos pludmales uzturēšanas darbus turpinās līdz septembra beigām.

 • Izmaiņas Glābšanas dienesta darba laikā 0

  “Ventspils Pašvaldības policija” informē, ka sākot ar šā gada 01.septembri, Ventspils Zilā karoga pludmales Glābšanas dienests peldvietā strādās no plkst. 10.00 līdz plkst. 21.00. Darba laiks saīsināts no plkst. 22.00 uz plkst. 21.00 sakarā ar apgrūtinātu redzamību peldvietā tumsas dēļ.

 • Uzsākti būvdarbi glābšanas dienesta ēkai un torņa atjaunošanai 0

  Pašvaldības policija informē, ka ar Lauku atbalsta dienesta atbalstu projekta ”Zivju resursu kontroles aprīkojuma papildināšana, pludmales drošības un aprīkojuma izveide, uzlabojot glābšanas posteņa ēkas infrastruktūru” ietvaros ir uzsākti būvdarbi Medņu ielā 42.

 • Aizvadīts Eiropas pludmales handbola tūres posms 0

  Ventspils pludmalē notika Eiropas pludmales handbola tūres ''Latvia Grand Prix'' posms ''Ventspils 2022''. Šāds turnīrs, kurš iekļaujas Eiropas pludmales handbola tūres apritē, Baltijas valstīs norisinājās jau otro reizi.

 • Pludmalē tiek vāktas brūnaļģes 3

  Šonedēļ jūras krastā periodiski tiek izskalotas brūnaļģes un veidojas to sanesumi. Lai atpūtniekiem uzturēšanās pludmalē būtu pēc iespējas patīkama, pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' krastā izskalotās aļģes regulāri savāc un izved.

 • Pludmalē veikti uzlabošanas darbi 0

  Pateicoties finansējuma iespējām sadarbībā ar Lauku atbalsta dienestu, Ventspils pludmalē tika veikti vērienīgi pieejamības uzlabošanas darbi, nodrošinot dabas vērtību saglabāšanu un uzlabojot pludmales pieejamību un atpūtas zonas infrastruktūru.

 • Notiks Pludmales spēļu triatlons 0

  24. jūlijā Ventspils Zilā karoga pludmalē notiks ''Be Active'' Pludmales spēļu triatlona sacensības, peldēšana Baltijas jūrā, riteņbraukšana pa Jūrmalas parku un piejūras meža takām, un skriešana pa Jūrmalas parku.

 • Ventspilī notiks Pludmales spēles 0

  22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Vienlaicīgi ar ''Ghetto Games Festivālu'' notiks ''BeActive Pludmales spēles''. Unikālais sporta spēļu modelis radīts ar mērķi meklēt jaunus veidus, kā cilvēkus, neatkarīgi no vecuma, veselības, fiziskās sagatavotības vai prasmēm, piesaistīt aktīvam dzīvesveidam.

 • Tiek attīrīta Zilā karoga pludmale 1

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' otrdien, 31. maijā, uzsāka smilšu sijāšanu Ventspils Zilā karoga pludmalē.

 • 24. reizi pludmalē pacels Zilo karogu 0

  Sestdien plkst.12 Ventspils pludmalē jau 24. sezonu pēc kārtas tiks pacelts Zilais karogs. Tas ir augsts starptautiskais novērtējums tīrai videi, labai ūdens kvalitātei, drošībai krastā un uz ūdens, kā arī labiekārtojuma augstam līmenim un pašvaldības organizētiem vides izglītības pasākumiem.

 • Turpina uzlabot pludmales pieejamību 0

  Ventspils Zilā karoga pludmalē turpinās vides pieejamības uzlabošana, veicot energoefektīva LED apgaismojuma izbūves darbus, informē Ventspils Komunālā pārvalde. 

 • Pludmales glābšanas dienests uzsāk darbu 0

  No 15. maija līdz 15. septembrim sākas Ventspils pilsētas pludmales peldsezona, līdz ar ko darbu Ventspils pilsētas pludmalē sāks arī Ventspils pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests. Darba laiks peldsezonā ik dienu būs no plkst. 10 līdz 22.