Tēma: Zilais karogs

 • Zilā karoga pludmale noslēgs peldsezonu 0

  Saskaņā ar Ūdens apsaimniekošanas likumu, ar 15. septembri Ventspils Zilā karoga pludmale oficiāli noslēgs šī gada peldsezonu, nolaižot Zilo karogu, kas plīvo jau 25. peldsezonu pēc kārtas. Pakāpeniski tiks noņemts arī pludmales peldsezonā uzstādītais inventārs, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Saīsinās Glābšanas dienesta darba laiku 0

  Ventspils Pašvaldības policija informē, ka sākot ar 28. augustu, Zilā karoga pludmales Glābšanas dienests peldvietā strādās no plkst. 10 līdz plkst. 21. Darba laiks saīsināts sakarā ar apgrūtinātu redzamību peldvietā.

 • Pludmalē notiks vingrošanas nodarbības 0

  Lai piedāvātu iedzīvotājiem iespēju papildināt ikdienas dzīves ritmu ar fiziskām aktivitātēm un veicinātu veselīga dzīvesveida piekopšanu, sākot ar 3. jūliju, visi interesenti aicināti piedalīties vingrošanas nodarbībās (flow) Ventspils Zilā karoga pludmalē.

 • Zilais karogs Ventspilī tiks pacelts jau 25. reizi 0

  Sestdien, 3. jūnijā plkst. 12.00 Ventspils pilsētas pludmalē jau 25. sezonu pēc kārtas tiks pacelts Zilais karogs. Īpašajā jubilejas reizes programmā uzstāsies populārā dziedātāja Katō, piedalīsies arī Ventspils ekoskolu audzēkņi ar radošajām darbnīcām par vides tēmu. Tiks atklāts arī atjaunotais glābšanas dienesta skatu tornis.

 • Sākusies oficiālā peldsezona 1

  Lai gan vidējā ūdens temperatūra Ventspils pludmalē šobrīd ir vien 9 °C, kas vasaras peldei vēl ir par aukstu, šodien visā Latvijā ir sākusies oficiālā peldsezona, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pludmales glābšanas dienests uzsāk sezonu 0

  15. maijā sāksies Ventspils Zilā karoga pludmales oficiālā peldsezona, un šajā laikā kā ierasti darbu sāk arī Ventspils pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests. Glābēji pludmales posteņos būs sastopami ikdienu no plkst. 10 līdz 22. Peldsezona ilgs līdz 15. septembrim.

 • Pludmale tiek sagatavota vasaras peldsezonai 9

  Iestājoties siltākiem laikapstākļiem ir uzsākta Ventspils pludmales sagatavošana peldsezonai, uzstādot dažādus pludmales aprīkojumus. Šogad oficiālais peldsezonas sākums ir 15. maijs, un tas ilgs līdz pat 15. septembrim.

 • Turpinās Zilā karoga pludmales uzturēšanas darbi 0

  Ceturtdien, 15. septembrī, Ventspils Zilā karoga pludmalē oficiāli noslēdzas peldsezona, taču, neskatoties uz to, pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' ierastos pludmales uzturēšanas darbus turpinās līdz septembra beigām.

 • Notiks Pludmales spēļu triatlons 0

  24. jūlijā Ventspils Zilā karoga pludmalē notiks ''Be Active'' Pludmales spēļu triatlona sacensības, peldēšana Baltijas jūrā, riteņbraukšana pa Jūrmalas parku un piejūras meža takām, un skriešana pa Jūrmalas parku.

 • 24. reizi pludmalē pacels Zilo karogu 0

  Sestdien plkst.12 Ventspils pludmalē jau 24. sezonu pēc kārtas tiks pacelts Zilais karogs. Tas ir augsts starptautiskais novērtējums tīrai videi, labai ūdens kvalitātei, drošībai krastā un uz ūdens, kā arī labiekārtojuma augstam līmenim un pašvaldības organizētiem vides izglītības pasākumiem.

 • Turpina uzlabot pludmales pieejamību 0

  Ventspils Zilā karoga pludmalē turpinās vides pieejamības uzlabošana, veicot energoefektīva LED apgaismojuma izbūves darbus, informē Ventspils Komunālā pārvalde. 

 • Pludmales glābšanas dienests uzsāk darbu 0

  No 15. maija līdz 15. septembrim sākas Ventspils pilsētas pludmales peldsezona, līdz ar ko darbu Ventspils pilsētas pludmalē sāks arī Ventspils pašvaldības policijas pludmales glābšanas dienests. Darba laiks peldsezonā ik dienu būs no plkst. 10 līdz 22.

 • Pludmalē plīvos Zilais karogs 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome saņēmusi informāciju no Vides izglītības fonda, kas ir nacionālais Zilā Karoga kustības koordinators Latvijā, ka Ventspils pilsētas pludmalei piešķirts Zilais karogs 2022. gada sezonai.

 • Trešdien pludmalē nolaidīs Zilo karogu 0

  Trešdien pēcpusdienā Ventspils pilsētas pludmalē tiks nolaists Zilais karogs. Šī bija jau 23. sezona, kad Zilais karogs rotāja pludmali - tas ir augsts starptautiskais novērtējums tīrai videi, labai ūdens kvalitātei, drošībai krastā un uz ūdens, kā arī labiekārtojuma augstam līmenim un pašvaldības organizētiem vides izglītības pasākumiem.