Pavasarī pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde” organizēs bīstamo koku zāģēšanas darbus Meža kapu un Kantsonu kapu teritorijās.

Pagājušajā gadā tika veikta kapu teritorijas apsekošana, kuras laikā tika iezīmēti nokaltušie un potenciāli bīstamie koki – kļavas, liepas, priedes un zirgkastaņa. Tiek paredzēts, ka avārijas stāvoklī esošo koku zāģēšana norisināsies līdz 15. aprīlim.

Lasi vēl

Komentāri (8)

 • -4
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Forši. Cik bīstamas bija divas liepas pie Mego Lielajā prospektā? Tās, kuras tikko nozāģēja? Slimas nebija, celmu griezumā redzams, ka veselīgi koki bija.

 • 0
  qwerty Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  No bitēm tika saņemts iesniegums - šīm divām liepām štruntīgs medus ienesās...:)

 • 0
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Lai pilsētas teritorijā veiktu esošo apstādījumu aizsardzību, saglabāšanu un labiekārtošanu atbilstoši noteikumiem, pirms koku ciršanas atļaujas izsniegšanas Ventspils pilsētas domes Apstādījumu saglabāšanas komisija izvērtē, vai koka ciršana vai vainagošana ir nepieciešama un pieļaujama, kā arī konstatē dažādas slimības. Neviena koka zāģēšana pilsētā netiek veikta patvaļīgi, vai tādēļ, ka tie traucētu. Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi paredz, ka koku un publiskajos apstādījumos augošu krūmu ciršanu, pārstādīšanu vai vainagu kopšanu neatkarīgi no koku atrašanās vietas atļauts veikt pēc Ventspils pilsētas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijas lēmuma saņemšanas.

 • -1
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Tās bija nepareizas bites, - teica Pūks...

 • 0
  Nah- nahs. Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kā tik smalki zini?
  Vai skraidīji pa apakšu ar lietussargu,kamēr šamais kāpa augšā?

 • -1
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Es zinu, ka viņš tā teica. Kas vēl man būtu jāzina?

 • 0
  Zanis zubis Pirms 1 nedēļas

  Arī Doku kapos ir daudz nokaltušu koku. Kad tos paredzēts zāģēt?

 • 0
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 5 dienām, 8 stundām

  Informējam, ka koku zāģēšana kapos tiek organizēta pakāpeniski, izvērtējot prioritāri bīstamākos kokus. Paralēli šiem koku zāģēšanas darbiem, apsekosim un izvērtēsim Doku kapus, atzīmējot potenciāli bīstamos kokus. Paldies par iesaistīšanos pilsētvides uzlabošanā!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: