Tēma: Kapi

 • Kapusvētki Ventspils novada kapsētās 4

  Kapusvētki ir diena, kurā atceras mūžībā aizsauktos tuviniekus un draugus. Daudzi cilvēki pirms tam vēlas uzpost piederīgo atdusas vietu, tādēļ Ventspils novada pašvaldība informē par to, kad un kur notiks Kapusvētki.

 • Zāģēs bīstamos kokus pilsētas kapos 8

  Pavasarī pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde” organizēs bīstamo koku zāģēšanas darbus Meža kapu un Kantsonu kapu teritorijās.

 • Priežgalu kapos izbūvēs ūdensapgādes tīklu 0

  Šajā gadā tiks modernizēta Priežgalu kapsēta, tajā ierīkojot mūsdienīgu ūdensapgādi visā kapu teritorijā. Būvniecības laikā tiks izbūvēts jauns ūdensapgādes tīkls, kura garums sasniegs 238 metrus, kā arī tiks izbūvēti 3 brīvkrāni.

 • Kursēs papildus autobuss uz Meža kapiem 2

  Lai atvieglotu iedzīvotāju nokļūšanu kapos Mirušo piemiņas dienā un pirms tam, šī nedēļas nogalē, 24. un 25. novembrī, maršrutā Nr. 6 “Ventamonjaks – Meža kapi – Saules iela” pieprasītākajos reisos vienlaikus kursēs divi autobusi, kā arī vairākos reisos tiks apkalpota pietura “Jaunie kapi”.

 • Kapusvētki Ventspils novada kapsētās 1

  Kapusvētki ir diena, kurā atceramies mūžībā aizsauktos tuviniekus un draugus. Daudzi cilvēki pirms tam vēlas uzpost piederīgo atdusas vietu, tādēļ Ventspils novada pašvaldība informē par to, kad un kur Ventspils novadā notiks Kapusvētki.

 • Kapu teritorijā uzsāk labiekārtošanas darbus 1

  Uzsākta 2. kārtas ūdensvada izbūve Ventspils Meža, Katoļu un Pareizticīgo kapos. Meža kapu kapličas tuvumā tiks izbūvēts jauns ūdensvads ar 5 ūdens ņemšanas brīvkrāniem.

 • Turpinās labiekārtot kapus 0

  Ventspils pilsētas dome nolēma piešķirt finansējumu Meža, Katoļu un Pareizticīgo kapu labiekārtošanas būvdarbu otrajai kārtai, kurā paredzēts izbūvēt jaunu ūdensvadu un izstādīt vairākus brīvkrānus.