Tēma: Koki

 • Aizvadīta pavasara koku stādīšanas talka 0

  Ceturtdien, 25. aprīlī, Ventspilī aizvadīta tradicionālā koku stādīšanas talka, kuras laikā kopīga darba rezultātā pilsēta papildināta ar 37 jauniem dekoratīvo koku stādījumiem.

 • Stādīs jaunus kokus 0

  25. aprīlī plkst. 16.00 ikviens tiek aicināts piedalīties kopīgā koku stādīšanas talkā. Sadarbībā ar Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotāju VENDEN, alejā pie Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas iestādīs 15 jaunus kokus. Pēc talkošanas Kuldīgas ielas alejā pilsētvide ar jauniem kokiem tiks papildināta Katoļu ielā, posmā no Pētera ielas līdz Jūras ielai.

 • Uzsākti ikgadējie koku kopšanas darbi 0

  No 6. februāra Ventspils pilsētā ikgadējo koku kopšanas darbu ietvaros uzsākta avārijas koku, nokaltušo koku un zaru nozāģēšana, koku kopšana un vainagu veidošana. Darbi tiek veikti saskaņā ar Ventspils valstspilsētas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijas izsniegtu atļauju, kura izdota pēc situācijas izvērtēšanas, komisijai apsekojot kokus uz vietas dabā.

 • Plāno pārmaiņas satiksmē pie Centra sākumskolas 42

  Ventspils Centra sākumskolā pašlaik tiek veikta aptauja, kurā vecāki var izteikt viedokli par satiksmes uzlabošanu pie skolas. Pilsētas pašvaldība, lai uzlabotu satiksmes drošību, rosina krustojumā pie skolas ierīkot rotācijas apli, Pētera ielā izveidot stāvvietas, kā arī nozāģēt liepas, kas rada skolai noēnojumu.

 • Kuldīgas ielas alejā zāģēs bīstamos kokus 14

  12. decembrī Kuldīgas ielas stādījumos, posmā no Prāmju ielas līdz Lauku ielai, uzsāks bīstamo koku zāģēšanas darbus. Saskaņā ar Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes, Dabas aizsardzības pārvaldes atzinumiem un Pašvaldības apstādījumu saglabāšanas komisijas pieņemto lēmumu, apsekojot kokus uz vietas dabā, ir saņemta atļauja bīstamo koku nozāģēšanai.

 • Katoļu ielā nozāģēs bīstamos kokus 0

  Ventspils Komunālā pārvalde informē, ka, sakarā ar bīstamo koku nozāģēšanas un koku vainagu polardēšanas darbiem, no 22. novembra līdz darbu pabeigšanai tiks ierobežota satiksme Katoļu ielā, posmā no Lielā prospekta līdz Jūras ielai.

 • Koku stādīšanai izmanto jaunu tehnoloģiju 1

  Ostas ielā, kur posmā no Jāņa ielas līdz Dārzu ielai turpinās pārbūves darbi, līdztekus satiksmes infrastruktūras un komunikāciju atjaunošanai paredzēta arī jaunu dekoratīvo stādījumu ierīkošana. Šonedēļ pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sāk koku stādīšanu, daļai no tiem ierīkojot speciālas pazemes konstrukcijas koku sakņu aizsardzībai.

 • Stādīs kokus Celtnieku ielas 18 iekšpagalmā 0

  Ceturtdien, 14. septembrī, plkst. 17.30 ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis tiek aicināts piedalīties kopīgā koku stādīšanas talkā, kas norisināsies daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmā Celtnieku ielā 18.

 • Stādīs kokus Tilta dārzā un Reņķa dārzā 20

  Sestdien, 22. aprīlī, no plkst. 11 Tilta dārzā un no plkst. 11.40 Reņķa dārzā norisināsies pavasara koku stādīšanas talka, aicinot dabas draugus pulcēties, lai kopīgi papildinātu zaļo pilsētvidi ar jauniem stādījumiem, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Reņķa dārzā likvidē bojātos kokus 16

  Nolūkā sakārtot un uzlabot Reņķa dārza zaļo infrastruktūru, Reņķa dārzā ir uzsākti bojāto vītolu likvidēšanas darbi, kā vietā tiks iestādīti jauni vītoli Koku stādīšanas talkas ietvaros, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Uzsāk koku kopšanas darbus 0

  Ventspils pilsētā ir uzsākti dažādi ikgadējie koku kopšanas darbi, kā vainagu formu veidošana, nokaltušo zaru un koku izņemšana, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Tiks veikti koku kopšanas darbi 0

  Lai veidotu sakoptu Ventspils dabas ainavu, ik gadu pavasarī visā pilsētā tiek veikti koku zāģēšanas un kopšanas darbi. Arī šogad Ventspils Komunālā pārvalde organizēs koku vainagu formu veidošanu, nokaltušo zaru un koku izņemšanu.

 • Stādīs kokus Šķērsu ielas 1A iekšpagalmā 0

  Ar Ventspils pašvaldības līdzfinansējumu šogad tika labiekārtoti kopumā 15 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmi. Lai svinīgi atzīmētu labiekārtošanas sezonas noslēgumu, sestdien, 24. septembrī, plkst. 11 iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties kopīgā koku stādīšanas talkā iekšpagalmā Šķērsu ielā 1A.