Tēma: Koki

 • Stādīs kokus Tilta dārzā un Reņķa dārzā 20

  Sestdien, 22. aprīlī, no plkst. 11 Tilta dārzā un no plkst. 11.40 Reņķa dārzā norisināsies pavasara koku stādīšanas talka, aicinot dabas draugus pulcēties, lai kopīgi papildinātu zaļo pilsētvidi ar jauniem stādījumiem, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Reņķa dārzā likvidē bojātos kokus 16

  Nolūkā sakārtot un uzlabot Reņķa dārza zaļo infrastruktūru, Reņķa dārzā ir uzsākti bojāto vītolu likvidēšanas darbi, kā vietā tiks iestādīti jauni vītoli Koku stādīšanas talkas ietvaros, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Uzsāk koku kopšanas darbus 0

  Ventspils pilsētā ir uzsākti dažādi ikgadējie koku kopšanas darbi, kā vainagu formu veidošana, nokaltušo zaru un koku izņemšana, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Tiks veikti koku kopšanas darbi 0

  Lai veidotu sakoptu Ventspils dabas ainavu, ik gadu pavasarī visā pilsētā tiek veikti koku zāģēšanas un kopšanas darbi. Arī šogad Ventspils Komunālā pārvalde organizēs koku vainagu formu veidošanu, nokaltušo zaru un koku izņemšanu.

 • Stādīs kokus Šķērsu ielas 1A iekšpagalmā 0

  Ar Ventspils pašvaldības līdzfinansējumu šogad tika labiekārtoti kopumā 15 daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmi. Lai svinīgi atzīmētu labiekārtošanas sezonas noslēgumu, sestdien, 24. septembrī, plkst. 11 iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties kopīgā koku stādīšanas talkā iekšpagalmā Šķērsu ielā 1A.

 • Alkšņu lapu brūnēšanu izraisa lapgrauži, kokiem tas nekaitē 0

  Pēdējo nedēļu laikā novērojama alkšņu lapu brūnēšana. To izraisa alkšņa zilā lapgrauža un alkšņa zaļā lapgrauža kāpuri, kas apēd lapas mīkstumu, atstājot neskartu dzīslojumu. Kokiem tas nekaitē, un meža īpašniekiem, pamanot alkšņu lapu bojājumus, nav nepieciešams veikt nekādas īpašas darbības.

 • Pilsētvide papildināta ar jauniem kokiem un krūmiem 3

  Sestdien, 30. aprīlī, Ventspilī aizvadīta tradicionālā koku stādīšanas talka, kuras laikā ar jauniem koku un krūmu stādījumiem tika papildināta kastaņu aleja Kuldīgas ielā un Reņķa dārzs.

 • Stādīs kokus Kastaņu alejā un Reņķa dārzā 20

  Sestdien, 30. aprīlī, no plkst. 11 Kastaņu alejā Kuldīgas ielā 5 pie autoostas un Reņķa dārzā ap plkst. 11.40 notiks tradicionālā koku stādīšanas talka, kurā aicināts piedalīties ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis.

 • Pirmdien tiks slēgts ceļa posms Bangu ielā 0

  Ventspils Komunālā pārvalde informē, ka sakarā ar koku zāģēšanas darbiem pirmdien, 11. aprīlī, tiks slēgts ceļa posms Bangu ielā no Kolkas ielai līdz Selgas ielai.

 • Noslēgušies koku zāģēšanas un vainagu kopšanas darbi 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' šonedēļ īstenoja četru Balto vītolu vainagu kopšanu un veidošanu, kā arī viena Trauslā vītola un piecu Parasto pīlādžu nozāģēšanu Ventspils pirmsskolas izglītības iestādes ''Saulīte'' teritorijā.

 • Pārveido Užavas biotopu 6

  Ziņa par koku izciršanu Užavas biotopā jau atspoguļota televīzijas raidījumā Panorāma. Par darbu likumīgo pusi Ventas Balsij jautājumi nerodas, jo viss saskaņots, kā saka, visaugstākajā līmenī. Taču arī Užavas pagasta iedzīvotāju, kuri šo plānoto biotopa bagātināšanas pasākumu izbaudīs paši pirmie, viedoklis ir svarīgs.

 • Pilsētas kapsētās zāģēs bīstamos kokus 1

  Aizvadītajā nedēļā veiksmīgi noslēdzās iepirkums par koku zāģēšanu Ventspils kapu teritorijās, paredzot veikt bīstamo koku zāģēšanu, informē pašvaldības iestāde ''Ventspils Komunālā pārvalde''.

 • Zviedru valnī stāda kokus 0

  Zviedru valnī, iepretim Ventspils valstspilsētas pašvaldības domei, iestādīja deviņpadsmit jaunus kokus, tādejādi turpinot pavasarī iesākto apstādījumu papildināšanu un parka apzaļumošanu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Spēcīgais vējš nolauž 100 gadus vecu dižkoku 4

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, piektdien, pilsētā plosījās stiprs vējš, vietām sasniedzot pat 19,7 m/s. Diemžēl vētras postījumi šoreiz nav gājuši secen. Ir nodarīti vairāki postījumi pilsētas pludmalē, gan arī Lielā laukuma dižkokam - parastai liepai.