Jau vairākus gadu desmitus pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” nodarbojas ar dažādu veidu atkritumu apsaimniekošanu Ventspils pilsētā un ikvienam iedzīvotājam, vai komersantam nodrošina iespēju no radītajiem atkritumiem atbrīvoties videi un cilvēkiem drošā veidā.

Maksa par viena kubikmetra sadzīves atkritumu apsaimniekošanu no 01.02.2018. noteikta 13,13 EUR (ar PVN):

1. daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās norēķini tiek veikti atbilstoši deklarēto personu skaitam dzīvoklī:

Personu skaits

dzīvoklī

Summa EUR

(ar PVN)

līdz 31.01.2018.

Summa EUR

(ar PVN)

no 01.02.2018.

1

1,39

1,54

2

2,78

3,07

3

4,17

4,61

4

5,57

6,15

5

6,96

7,68

6

8,35

9,22

7

9,74

10,76

8

11,13

12,29

2. individuālās mājās un ar juridiskām personām norēķini tiek veikti atbilstoši līgumā norādītajam atkritumu apjomam m3:

Apjoms

Summa EUR

(ar PVN)

līdz 31.01.2018.

Summa EUR

(ar PVN)

no 01.02.2018.

240 l konteinera

apkalpošana (0,24 m3)

2,84

3,15

1100 l konteinera

apkalpošana (1,1 m3)

13,02

14,45

Ja radušies kādi papildu jautājumi par izmaiņām sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksā, 8. janvārī plkst. 17.00 pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts telpās (Pils ielā 12, 2. stāvā) klienti aicināti apmeklēt Informācijas dienu, kur klātienē uzņēmuma speciālisti atbildēs uz visiem interesējošajiem jautājumiem.

Svarīgi! Lai atvieglotu norēķinu veikšanu, kā arī klientiem būtu vieglāk izsekot norēķinu stāvoklim, pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts atgādina par iespējām saņemt rēķinus un veikt to apmaksu:

- saņemt bezmaksas rēķinu katru mēnesi savā e-pastā. Lai saņemtu rēķinu, pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts jāiesniedz e-pasta adrese, uz kuru to nosūtīt, tādējādi būs iespējams izsekot izrakstīto rēķinu un veikto maksājumu bilancei. E-pasta adrese informācijas iesniegšanai: rekini.vlk@ventspils.lv.

- saņemt rēķinu savā internetbankā. Šāda iespēja tiek piedāvāta klientiem, kuriem AS Swedbank ir atvērts norēķinu konts. Internetbankā rēķinu ir ērti apmaksāt, papildus var pieslēgt bezmaksas automātisko rēķinu apmaksu. Lai pieslēgtu šo pakalpojumu, ir jāieiet internetbankā un sadaļā E-rēķini jāuzsāk pakalpojuma pieteikšana vai jāvēršas Swedbank filiālē;

- veikt maksājumu bez rēķina saņemšanas. Tā kā maksājums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, ja nemainās deklarēto personu skaits dzīvoklī vai atkritumu izvešanas biežums, ik mēnesi ir vienāds, pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts piedāvā veikt maksājumus par lielāku laika periodu – ceturksni, pusgadu, gadu, tādējādi atkritumu apsaimniekošanas rēķina apmaksa nebūs jāveic katru mēnesi.

Kur veikt maksājumus?

- kasē, bankā, internetbankā vai jebkurā citā norēķinu vietā;

- norēķinu rekvizīti pieejami pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts mājaslapā: www.vlk.lv, sadaļā Atkritumu apsaimniekošana.

Aicinām iepazīties arī ar citiem pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts sniegtajiem pakalpojumiem, apmeklējot mūsu mājaslapu www.vlk.lv, zvanot

pa tālr. 63626920 vai ierodoties personīgi Pils ielā 12, 1. stāvā.

Abonentu daļas (kases) pieņemšanas laiks – pirmdienās no plkst. 8.00 līdz 18.00, no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 8.00 līdz 15.00.

Komentāri (7)

 • 0
  es te vestē Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  A kad kaut kas paliks lētāks?

 • 0
  es te vestē Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Izņemot samaksu par darba stundu pilsonim parastajam.

 • 0
  ERROR Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  tagad var saprast kpc daudzi met atkritumus mezhaaa....

 • 0
  mja Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  apsveicami,tikai tāpēc, ka kādam ir pazemes atkrituma konteineri,mums būs jāmaksā vairāk,jo tas noteikti izmaksāja dārgi un naudas summu tak jāatpelna,brravvooo,driz varēsim dzīvot pie krutajiem musariem,un par atrašanos to klātbūtnē būs jāmaksā. Nu un par ko vēl uzcels cenas,kaut kā neticas ka vairs nak kam uzcelt? ;@

 • -2
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 1 nedēļas

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” skaidro, ka pazemes konteineru iegāde un novietņu izbūve netika veikta par uzņēmuma līdzekļiem, līdz ar to maksā šīs izmaksas nav iekļautas. Izmaiņas maksā ir saistītas ar grozījumiem Atkritumu apsaimniekošanas likumā un ik gadus strauji pieaugošo dabas resursu nodokļa likmi.

  Sīkāku skaidrojumu par maksas pieauguma iemesliem varat uzzināt zvanot pa tālr. 63626920, ierodoties personīgi Pils ielā 12, 1. stāvā, vai apmeklējot mūsu mājas lapu - www.vlk.lv .

 • 0
  gunča Pirms 6 dienām, 5 stundām

  Jūs padomājāt par tiem cilvēkiem,kuriem paurķēties konteinerā ir nepieciešamība,lai izdzīvotu.

 • 0
  Reptīlis Pirms 1 dienas, 23 stundām

  Dabas resursu nodokļa likmes ceļ par apglabātajiem atkritumiem ! Tas domāts lai samazinātu radīto atkritumu daudzumu. Labi, bet kā tas sasaucas ar noteiktajām atkritumu nodošanas normām katrai privātmājai, un ar faktu, ka tagad taču uzbūvēja atkritumu šķirotavu, līdz ar to samazinājās apglabāto atkritumu daudzums. No sašķirotajiem atkritumiem, tos pārdodot, arī atlec kāds eiriks. Tātad, pakalpojuma cenai bija jāsamazinās, nevis jāpieaug. Kaut kas te neiet sen jau kopā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: