Gatavojoties jaunajam mācību gadam un lai veiksmīgāk īstenotu Izglītības attīstības pamatnostādnēs noteiktos mērķus, pedagogiem un citiem ar izglītības jomu saistītiem interesentiem būs iespēja 16. augustā Ventspilī piedalīties konferencē ''Izglītības radars 2022''.

Pirmās konferences tēma ir ''Digitālā ekosistēma izglītības telpā'' un tajā uzstāsies gan ar izglītības, gan ar digitālo tehnoloģiju jomu saistīti profesionāļi, lai kopīgiem spēkiem iedvesmotos jauniem izaicinājumiem un panākumiem.

Ideju par šādu konferenci rosinājusi Ventspils Izglītības pārvalde un to atbalstījuši kaimiņu pašvaldību izglītības jomas vadītāji. Uz konferenci tiek aicināti dalībnieki no Talsu novada, Kuldīgas novada, Ventspils novada un Ventspils valstspilsētas. Konference būs pirmais notikums plašākas sadarbības izglītības jomā ietvaros, ko uzsākušas šīs četras pašvaldības.

Konferencē uzstāsies zināmi Latvijas līmeņa lektori, tajā skaitā Signe Bāliņa (Latvijas IKT asociācijas prezidente), Ieva Ilvesa (Valsts prezidenta padomniece informatīvās telpas un digitālās politikas jautājumos), Ramona Urtāne (''Iespējamā misija'' vadītāja), bet ar Ventspils pieredzi un nākotnes skatījumu dalīsies gan Ventspils Digitālā centra direktore Elīna Kroņkalne, Ventspils Augstskolas IT fakultātes dekāns Vairis Caune un vēl citi. Tāpat konferences dalībnieki piedalīsies praktiskās vizītēs ar tehnoloģijām un izglītību saistītajās vietās Ventspilī – zinātnes centrā ''VIZIUM'', Ventspils Augstskolas un Ventspils Tehnikuma laboratorijās, kā arī Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Nākotnes klasē un dizaina darbnīcā ''RADE''.

Pieteikt dalību konferencei var līdz 11. augustam. Dalība ir bez maksas. Detalizēta programma un reģistrācijas anketa publicēta šeit: http://bit.ly/radars2022

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: