Tēma: Latvijas simtgade

 • Jūrkalnē uzausta laikapstākļu villaine 0

  Jūrkalnes etnogrāfiskais ansamblis Maģie suiti Latvijai simtgades jubilejā sagādāja siltu, tradīcijām bagātu un pašu rokām darinātu dāvanu – laikapstākļu villaini.

 • Notiks ģimnāzijas 100 gadu jubilejas konference 1

  Piektdien Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā notiks konference Personības loma izglītībā: vakar, šodien, rīt, kas veltīta ģimnāzijas 100 gadu jubilejai un skolas dibinātājam Teodoram Grīnbergam.

 • Raimonds Požarskis saņem Viestura ordeni 0

  Latvijas 100. dzimšanas dienas priekšvakarā svinīgā ceremonijā Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis pasniedza valsts augstākos apbalvojumus, tajā skaitā arī 4. Kurzemes brigādes zemessargiem.

 • Dalies ar savu sveicienu Latvijai! 6

  Par godu Latvijas valsts lielajai jubilejai jau realizēti daudzi vērienīgi projekti un tādi tiks realizēti arī turpmākajos gados, taču savs sveiciens, vēlējums mūsu zemei droši vien ir katram no mums.

 • Notiks Latvijas simtgadei veltīts skrējiens 0

  Ventspils Maratona klubs 18.novembrī no plkst. 10.30 aicina ikvienu Ventspils iedzīvotāju un viesi piedalīties skrējienā veltītā Latvijas simtgadei.

 • Ventspilnieks uzsācis ceļu kājām apkārt Latvijai 2

  Ventspilnieks Raimonds Požarskis vakar uzsāka 1836 km garo ceļu kājām apkārt Latvijai, kas ir ne tikai viņa dāvana valstij simtgadē, bet arī labdarības projekts, vācot līdzekļus bērniem ar kustību traucējumiem.

 • Pārventas bibliotēkā notiks latviešu kamermūzikas koncerts 0

  Piektdien, 6. aprīlī, plkst.19 Pārventas bibliotēkā notiks Latvijas valsts simtgadei veltīts latviešu kamermūzikas koncerts “Mums viņa ir visskaistākā. Latvijas stāsti. Kamermūzika”, kurā uzstāsies vijolniece Paula Šūmane, čelliste Agate Ozoliņa un pianiste Ilze Jaunzeme.

 • Latvijas bibliotēkās būs pieejams bezmaksas žurnāls «Simtgade» 1

  Latvijas valsts simtgades birojs sadarbībā ar interneta žurnālu "Satori.lv" izveidojis valsts svētkiem veltītu žurnālu "Simtgade", kas bez maksas būs pieejams ikvienā Latvijas bibliotēkā, informēja valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Pastare.

 • Ar Brīvības ielas stāstu atzīmēs Latvijas simtgadi 3

  2018. gada janvārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru, Latvijas Lielo pilsētu asociāciju, Ventspili, Daugavpili, Jelgavu, Jēkabpili, Jūrmalu, Liepāju, Rēzekni, Rīgu un Valmieru uzsāk kopīgu Latvijas simtgades iniciatīvu “Brīvības ielu stāsts deviņās republikas pilsētās”.