Tēma: Venta 2002

 • Piešķir līdzfinansējumu bērnu un jauniešu hokeja programmas realizācijai 11

  Ventspils pilsētas dome nolēma piešķirt līdzfinansējumu biedrībai ''Ventspils Hokeja Savienība'' bērnu un jauniešu hokeja programmas realizācijai līdz 2020. gada 31. decembrim, kā arī komandas dalībai Latvijas bērnu un jauniešu hokeja čempionātā un Latvijas Junioru attīstības līgā.

 • "Venta 2002" atgriežas līderos 0

  Astoņas kārtas līdz regulārās sezonas beigām Junioru attīstības hokeja līgas pirmajā vietā atgriezušies Ventas 2002 hokejisti, kuri pie punktiem tikuši jau piecas spēles pēc kārtas.

 • «Venta 2002» atsāk ar zaudējumu 8

  Pirmo maču pēc pusmēneša pauzes Junioru attīstības hokeja līgā aizvadījuši Venta 2002 hokejisti, kas savā laukumā šosezon jau otro reizi piekāpās LSSS/HK Liepāja.

 • Hokejistiem pirms svētkiem dramatiska uzvara 0

  Nezaudēto maču sēriju Junioru attīstības hokeja līgā turpina Venta 2002 hokejisti, kas dienu pirms Latvijas 101 dzimšanas dienas savā laukumā pēcspēles metienu sērijā pārspēja citus turnīra tabulas augšgala iemītniekus AKO/Mārupe.

 • Pieci vārti periodā un sestā uzvara pēc kārtas 0

  Venta 2002 hokejisti izcīnījuši sesto uzvaru pēc kārtas Junioru hokeja attīstības līgā, turklāt interesanti, ka šoreiz visi komandas vārti tika gūt jau pirmajā periodā.

 • Hokejisti centīsies turpināt uzvaru sēriju 0

  Sešas uzvaras pēc Junioru attīstības hokeja līgā izcīnījuši Ventas 2002 hokejisti, pakāpušies uz pirmo vietu turnīra tabulā, bet to nostiprināt centīsies svētdien, kad savā laukumā uzņems IHS/Prizma hokejistus.

 • Uzvarēt palīdz divi vārti mazākumā 0

  Ceturto uzvaru pēc kārtas Jaunatnes attīstības hokeja līgā izcīnījuši Ventas 2002 hokejisti, kas šoreiz viesos papildlaikā apspēlēja vienmēr neērto komandu AKO/Mārupe.

 • Hokejistiem dramatiska uzvara viesos 0

  Otro panākumu pēc kārtas Junioru attīstības hokeja līgā izcīnījuši Venta 2002 hokejisti, turklāt uzvarēt atkal izdevās viesos.

 • Pirms sezonas hokejā uzvirmo kaislības 24

  Tuvojoties jaunajai hokeja sezonai, neskaidrās nākotnes dēļ skaļi izskanējis hokeja kluba Venta 2002 vārds. Neveiksmi piedzīvojis mēģinājums izveidot jaunu struktūru, kas rūpētos par hokeju Ventspilī, turklāt pašvaldība nav apstiprinājusi finansējumu nākamajai sezonai. Gan klubā, gan pašvaldībā tomēr ir pārliecība, ka situācija ir labojama un ka bērniem, kas Ventspilī nodarbojas ar hokeju, ciest nevajadzēs.

 • Par Tehnikumu, brīvostas atbalstu un citiem jautājumiem (VIDEO) 0

  Par veco ostas darbnīcu pārbūves darbiem un vai tie tiks pabeigti laikā, Tehnikuma piedāvāto izglītības programmu un to, vai profesijas būs pieprasītas darba tirgū, Brīvostas pārvaldes atbalstu ostā strādājošajiem termināļiem un citiem jautājumiem atbild Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 1

  Par ģimenes atpūtas centra un muzeja izveidi vecajās ostas darbnīcās, Ziemassvētku rotājumiem un gaidāmajām izmaiņām tajos, pašvaldības atbalsta sniegšanu jaunajiem pedagogiem, ārstiem un IT speciālistiem, par finansējuma sniegšanu hokeja klubam ''Venta 2002'' un citām aktualitātēm stāsta Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Klubam iebildumi, dome par finansējumu vēl nelemj 49

  Ventspils pilsētas domē tika skatīts jautājums par finansējuma piešķiršanu hokeja klubam Venta 2002 jaunajai sezonai, tomēr deputāts un hokeja kluba valdes loceklis Aivis Landmanis nepilnu dienu pirms sēdes iesniedza iebildumus pret sagatavoto lēmuma projektu, tāpēc jautājuma izskatīšanu nācās atlikt.

 • Hokejisti paceļ pirmo Junioru līgas kausu 1

  Venta 2002 hokejisti kļuvuši par pirmajiem Junioru attīstības hokeja līgas čempioniem, finālturnīrā sešos mačos tiekot pie piecām uzvarām.