Pirmo maču pēc pusmēneša pauzes Junioru attīstības hokeja līgā aizvadījuši Venta 2002 hokejisti, kas savā laukumā šosezon jau otro reizi piekāpās LSSS/HK Liepāja.

Pirmajā trešdaļā bija tikai viens vārtu guvums, bet izcēlās viesi, kas otrā perioda ievadā izmantoja skaitlisko pārsvaru un panāca arī 2:0. Trešdaļas vidū ventspilnieki atkal bija spiesti spēlēt mazākumā, taču šoreiz to paši pārvērta vārtu guvumā – pēc Edgara Cgojeva piespēles precīzi meta Kristers Bergmanis.

Uz izšķirošo perioda komanda varēja doties cerīgā noskaņojumā, taču jau pašā sākumā – 47. sekundē – cerības iedragāja trešā ielaistā ripa. Atspēlēšanos traucēja noraidījumi, bet paši tikuši pie viena vīra pārsvara četras minūtes līdz spēles beigām, ventspilnieki sūtīja laukumā sesto spēlētāju. Vienus vārtus Cgojevam tiešām izdevās atspēlēt (piespēles Siliņam un Kamergrauzim), bet izglābt maču gan ne – zaudējums 2:3.

Ventai 2002 tas bija ceturtais zaudējums pamatlaikā, bet kopumā piektais, un ar 35 punktiem 17 mačos ventspilnieki šobrīd ieņem otro vietu, par trim punktiem atpaliekot no Daugavpils LSSS hokejistiem, kas turklāt aizvadījuši par vienu maču mazāk. Tik pat maču un 34 punkti ir AKO/Mārupe, bet Zemgale Juniors ir vēl par punktu mazāk.

Šīs sezonas JAHL nolikums paredz, ka pēc četru apļu spēlēm pirmais četrinieks aizvadīs izslēgšanas spēles, bet šobrīd Ventas 2002 cerības uz sezonas turpinājumu šķiet visai stabilas. Tomēr regulārais turnīrs ir tikai pusē, turklāt augstāka vieta garantē laukuma priekšrocības izslēgšanas spēlēs, tā kā par ko cīnīties būs līdz pēdējam mačam.

Nākamo Venta 2002 aizvadīs 17. janvārī, kad viesosies Daugavpilī.

Komentāri (8)

• -5
    LV 12.01.2020, 13:54:53

Priekškam Ventspils dome finansē klubu, un klubs pieprasa ap 300 000 €, ja nav rezultātā?

• 0
    Sporta pārvalde 13.01.2020, 11:00:53

Ventspils pilsētas domes pašvaldība 2020.gadā sniedz finansiālu atbalstu 20 sporta klubiem, tajā skaitā arī Hokeja klubam “Venta 2002” finansējums plānots 215 097 eiro apmērā.
    HK “Venta 2002” audzēkņi Latvijas bērnu un jauniešu čempionātā un Latvijas Junioru attīstības līgā piedalās ar 6 komandām.
    Labākie rezultāti sasniegti Latvijas Junioru attīstības līgas komandai, kura iepriekšējā sezonā izcīnīja 1.vietu, mazāk veiksmīgi komandas startē Latvijas bērnu un jauniešu hokeja čempionātā.