Tēma: Šortteks

 • Krūzbergam pasaules čempionāta kopvērtējumā septītā vieta 0

  Ventspils olimpiskās vienības šorttrekists Roberts Krūzbergs pasaules čempionātā Monreālā 1000 metru distancē izcīnīja piekto vietu, bet pēc dalības superfinālā viņš čempionātu noslēdza augstajā septītajā pozīcijā.

 • Pekinā sākas ziemas olimpiskās spēles 0

  Šodien ar atklāšanas ceremoniju Nacionālajā stadionā Pekinā tiks dots starts XXIV ziemas olimpiskajām spēlēm, kurās par ko turēt īkšķus būs arī Ventspils un visas Latvijas sporta līdzjutējiem.

 • Jauno sezonu sāk šorttrekisti 0

  Pirmās Danubia seriāla sacensības aizvadījuši sporta skolas Spars šorttrekisti, nelielā kompānijā startējot un arī tiekot pie panākumiem mačos Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā.

 • Eiropā labākais no mūsējiem - K. Krūzbergs 0

  Trīs dienas Nīderlandes pilsētā Dordrehtā notika Eiropas čempionāts šorttrekā pieaugušajiem, kurā trenera Sergija Kugajevska vadībā piedalījās Ventspils augstas klases atbalsta centra sportisti Kārlis un Roberts Krūzbergi.

 • Puķītis: «Tas ir cieņas jautājums» 20

  Komentējot savu izvēli turpmāk startēt zem kādas citas valsts karoga, šorttrekists Roebrto Puķītis uzsvēra, ka šāds lēmums pieņemts, domājot par pašcieņu, nevis lielāka finansējuma saņemšanu.

 • «Spara» šorttrekistes gūst uzvaras Horvātijā 0

  Sporta skolas “Spars” šorttrekistes veiksmīgi startējušas un izcīnījušas medaļas Danubia 6- Zagreba Open sacensībās šorttrekā, kuras norisinājās Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā no 9. līdz 11. februārim.

 • Ar atklātu vēstuli pie sabiedrības vēršas šorttreka audzēkņu vecāki 0

  Pēc šorttrekista Roberto Puķīša vēstules Latvijas šorttreka cilvēkiem aiziet no šī sporta veida nolēmis pieredzējušais treneris Māris Birzulis, atzīstot, ka tādējādi, iespējams, vispār pieliek punktu profesionālajai karjerai – trenēšanai. Taču 9. februārī ventasbalss.lv saņēma vēstuli no šorttreka audzēkņu vecākiem, kurā rakstīts, ka iepriekš publicētā vēstule sastāv no vienpusēja viedokļa, aizskarot trenera godu.