Tēma: Nauda

 • Ap 1100 Krievijas pilsoņiem procesā ir VSAA maksājumu pārtraukšana 0

  Ap 1100 Krievijas pilsoņiem procesā ir Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) maksājumu pārtraukšana, ņemot vērā, ka viņiem anulēta pastāvīgā uzturēšanās atļauja Latvijā, Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē norādīja labklājības jomas atbildīgo institūciju pārstāvji.

 • Sīknauda plēš maku 7

  Kāds laikraksta lasītājs dalījās nesenajā pieredzē – būdams liecinieks tam, kā vairākās vietās pilsētā pircēji, vēloties norēķināties par preci vai pakalpojumu sīknaudā, saņēmuši atteikumu.

 • Dala «deputātu kvotas» 0

  Tā saucamajās "deputātu kvotās" Saeima atbalstīja finansējuma piešķīrumu vēl 1 345 000 eiro apmērā Daugavpilī esošā sanatorijas kompleksa "Mežciems" restaurācijai, vairākām organizācijām un biedrībām, kā arī reliģiskajām draudzēm.

 • Policija aicina uzmanīties no krāpniekiem 5

  Neskatoties uz to, ka Valsts policija regulāri atgādina par to, lai iedzīvotāji ir piesardzīgi ar saviem bankas datiem, tomēr krāpnieku tīklos arvien iekrīt jauni upuri. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī tika saņemta informācija par to, ka septembra beigās kādai liepājniecei no bankas konta tika izkrāpti aptuveni 5000 eiro.

 • Ventspilnieki Cēsīs uzlauž seifu 2

  Cēsīs, Maija parkā, sestdien uzlauzts seifs ar 2000 eiro, par kura saturu cīnījās vairāki simti cēsinieku un pilsētas viesu. Sīvā konkurentu cīņā veiksmīgāks izrādījās Konstantīns no Ventspils, kurš SuperHits EHR un Primero Vislatvijas pozitīvisma kampaņas "Atver SuperHits seifu!" ietvaros uzminēja pareizo seifa astoņu ciparu kombināciju.

 • Plāno rīkot loteriju, lai motivētu vakcinēties 16

  Valdības koalīcijas partijas ir paudušas atbalstu iecerei organizēt naudas balvu izlozes pret Covid-19 vakcinētajiem iedzīvotājiem, lai tādējādi motivētu cilvēkus potēties, pirmdien pēc koalīcijas sanāksmes žurnālistiem pavēstīja veselības ministrs Daniels Pavļuts.

 • Iekrīt krāpnieku tīklos 3

  Valsts policija atkārtoti atgādina par šobrīd aktuālajām krāpšanām, noziedzniekiem slēpjoties zem kurjerkompāniju ''DPD Latvija'' un ''Omniva'' logo. Par krāpnieku upuriem kļuvuši iedzīvotāji Kurzemē.

 • Suharevs par bronzu Eiropas čempionātā var pretendēt uz naudas balvu 5

  Ventspils Olimpiskās vienības un sporta skolas ''Spars'' svarcēlājs Ritvars Suharevs par izcīnīto trešo vietu Eiropas čempionātā svarcelšanā Maskavā var pretendēt uz naudas balvu līdz 5122 eiro, atklāja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

 • Izmantojot iedzīvotāju apjukumu, izkrāpj naudu 2

  Valsts policija aizvien turpina saņemt iesniegumus no iedzīvotājiem, kuri iekrituši telefonkrāpnieku lamatās. Visbiežāk zvanītāji runā krievu valodā un uzdodas par banku darbiniekiem un cenšas izvilināt internetbankas pieejas datus.

 • Plāno palielināt ģimenes valsts pabalstu, mainot arī izmaksas principu 11

  Atbilstoši Ministru kabinetā lemtajam 2021. gada budžeta pieņemšanas procesā par Ģimenes valsts pabalsta reformu ir plānots, ka no 2022. gada tiks mainīta ģimenes valsts pabalsta piešķiršanas kārtība un apmērs, nolemts piektdienas Demogrāfisko lietu padomes sēdē.