Norvēģijas pilsētā Bryne norisinājās pasaules čempionāts galda hokejā. Latviju izlases sastāvā neiztrūkstoši pārstāvēja arī vairāki Ventspils galda hokeja spēlētāji. Pirmajā čempionāta dienā norisinājās komandu sacensības junioru, sieviešu un veterānu (40+) nominācijās, kā arī junioriem, sievietēm un veterāniem individuāli.

Junioru komanda izcīnīja 1. vietu un zelta medaļu, 2. vietā aiz sevis atstājot Ukrainas izlasi. Latvijas sieviešu komanda, kurā startēja arī ilggadējā VJN audzēkne Elēna Rācenāja, savā nominācijā izcīnīja 2. vietu un sudraba medaļu, veterānu komanda ieguva 5. vietu kopvērtējumā. Individuālajās sacensībās juniori no godalgotajām vietām izcīnīja 2. vietu. Labāk individuālajās sacensībās veicās Latvijas izlases sievietēm – 1. vieta izcīnīja  Krista Annija Lagzdiņa, ventspilniece Elēna savukārt ierindojās 7. vietā kopvērtējumā. Veterāniem augstākais sasniegums – 4. vieta (VJN treneris Aleksandrs Žernovojs).

Otrajā čempionāta dienā galda hokejā pasaules čempionātā sacentās bērni (U13), superveterāni (55+) un izlašu komandas. Šī Latvijas izlasei bija nozīmīgākā sacensību diena, jo Latvijas izlase, kurās sastāvā startēja Ventspils spēlētāji brāļi Alvis un Elvijs Siliņi, Latvijai kārtējo reizi izcīnīja zelta medaļas un pirmo vietu komandu sacensībās, kas uzskatāmas par prestižajām sacensībām čempionātā, finālā sīvā cīņā pieveicot Ukrainas izlasi. Jāpiebilst, ka Latvijas izlases komandas sniegums Eiropas un pasaules čempionātos pēdējos trīs gados nemainīgi ir ļoti sekmīgs – 1. vieta komandu cīņās. Kopumā izcīnītas vairākas zelta, sudraba un bronzas medaļas. Pēdējā pasaules čempionāta dienā notika sacensības OPEN klasē. Tajā Latvijas izlases pārstāvis Rainers Kalniņš izcīnīja 2. vietu, ventspilnieks Alvis Siliņš aizcīnījās līdz PLAY OFF, pārvarēja pirmo kārtu,  uzvarot Zviedrijas pārstāvi, bet nākamajā kārtā zaudēja Ukrainas spēlētājam, kurš čempionāta noslēgumā kļuva par pasaules čempionāta uzvarētāju. OPEN klases cīņās piedalījās arī Ventspils pārstāvji Elvijs Siliņš un Dāvis Apflebaums, kuri, diemžēl, nekvalificējās PLAY OFF kārtai.