Ventspils BMX braucēji sekmīgi startējuši gan Lietuvas, gan Baltijas čempionāta pirmā posma sacensībās BMX un izcīnījuši vairākas godalgotās vietas.

Sacensības risinājās Šauļu BMX trasē, kurā īpaši sekmīgi Baltijas čempionātu ir sākuši Ventspils sportisti, kas izcīnīja piecas zelta medaļas. Pie panākumiem tika Kristiāns Barakauskis (krūzeru klasē), Maija Bingele (līdz 10 gadiem), Eduards Bučiņš (līdz 6 gadiem), Vladimirs Boltiks (līdz 12 gadiem) un Toms Makuss (Elite). Nedaudz līdz goda pjedestālam pietrūka Matīsam Priedem (juniori) un Edgaram Bingelim (juniori), kuri ieņēma attiecīgi ceturto un piekto vietu.

Lietuvas čempionātā ventspilnieki tika pie četrām godalgām, no kurām viena bija augstākā kaluma. Nepārspēts savā klasē palika Vladimirs Boltiks, bet bronzas godalgu ieguva Matīss Priede, Justs Lapiņš (līdz 10 gadiem) un Rolands Pomers (līdz 9 gadiem).

Nākamās sacensības mūsu sportistiem paredzētas 11. jūnijā Madonā, kur risināsies Latvijas Grand Prix otrais posms.