Otro sezonu pēc kārtas Baltijas Futbola līgas finālā iekļuvuši FK Ventspils futbolsiti, kas arī savā laukumā Siauliai komandu pieveica ar 2:0, divu maču summā triumfēot 4:0.

Spēle Ventspilī aizritēja visai iespaidīga vēja un lietus pavadībā, tāpēc pirmais puslaiks aizritērja vienmuļā cīņā, taču otrajā komandas jau sāka veidot momentus. Sevišķi izcēlās ventspilnieki, divus momentus pārvēršot vārtos. 55. minūtē izcēlās Mukins, kas nozīmēja, ka nu jau viesiem, lai izsistu no tālākās cīņas ventspilniekus, jāgūst trīs vārti.

Vēl vienus vārtus tomēr guva ventspilnieki - 81. minūtē izcēlās Žatkins. Līdz ar to FK Ventspils, kuri šobrīd ir kausa ieguvēji, divu spēļu summā triumfēja 4:0, otro gadu pēc kārtas iekļūštot finālā, kurā pretī nāks Liepājas metalurgs vai Skonto.