Virslīgas čempionāta otro apli ar panākumu viesos sākuši FK Ventspils spēlētāji, ar 3:0 apspēlējot Jūrmalu V.V.

Šī bija trešā spēle, kuru ventspilniekiem bija jāaizvada bez vidējās līnija balsta Maikla Tukuras, tomēr atkal sanāca tikt pie pārliecinošas uzvaras. Pirmajā puslaikā FK Ventspils guva divus vārtus, turklāt izdarīja to trīs minūšu laikā - 26. minūtē pirmos vārtus virslīgā guva Naoja Šibamura, bet 29. to pašu paveica Ahmeds Abdultaofiks. Otrā puslaika sākumā Abdulataofiks izcēlās vēlreiz, panākot 3:0, un ar šādu rezultātu mačs arī noslēdzās.

Ventspilnieku rēķinā deviņos mačos ir astoņas uzvaras un viens neizšķirts, bet tuvākos ekotājus Liepājas metalurga futbolistus FK Ventspils apsteidza par uzvaras tiesu.