Ceturtdien, 14. septembrī, Ventspils 3×3 basketbola laukumā notiks 3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2023”. Basketbola turnīra atklāšanas ceremonija sāksies plkst. 12.00. 

Sacensību mērķis ir popularizēt 3×3 basketbolu, veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Ventspils vidusskolnieku, kā arī Ventspils Tehnikuma audzēkņu vidū.

Basketbola sacensībās piedalīsies komandas no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 6. vidusskolas, Ventspils 2. vidusskolas un Ventspils Tehnikuma.

Šādas sacensības 3x3 basketbolā notiek jau ceturto gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā par uzvarētājiem kļuva Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas komanda, otro vietu izcīnīja Ventspils Tehnikums, bet trešajā vietā ierindojās Ventspils 4. vidusskola.

Ideja par šādu pasākuma organizēšanu radās Ventspils Tehnikumam, kas ir arī šo sacensību organizators. Sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi Sporta pārvaldi. Projekts tiek realizēts ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības finansiālu atbalstu.  

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: