Svētdien, 17. septembrī, norisināsies Ventspils maratona sacensības, tāpēc no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.30 būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā: netiks apkalpotas vairākas autobusu pieturas, kā arī būs mainīti autobusu kustības ceļi visos pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos, kā arī novada un starppilsētu maršrutos Kuldīgas un Liepājas virzienā.

Ventspils maratona laikā būtiskas izmaiņas skars autobusu maršrutus nr.5, nr.6, nr.22 un nr.23. Sabiedriskais transports, kas kursē no Pārventas, laika posmā no plkst. 10.00 līdz aptuveni plkst. 14.10 kursēs tikai līdz pieturai “Centrs”. Līdz ar to iepriekš minētajā laikā sabiedriskais transports virzienā no centra uz slimnīcu, Inženieru ielu, Meža kapiem nekursēs.

Tā kā satiksmei būs slēgts Lielais prospekts, tiks mainīts autobusu kursēšanas ceļš, apbraucot slēgto ielas posmu no plkst. 9.00 līdz plkst. 10.00 pa Jūras ielu.

Laika posmā no plkst.10.00 līdz aptuveni plkst.14.10 netiks apkalpotas autobusu pieturas Mego, Viesnīca “Dzintarjūra”, Bērnu pilsētiņa, Baltais krusts, Reņķa dārzs abos virzienos un visas pieturas Saules ielā un Ganību ielā.

Maršruta autobuss nr.1, kas kursē uz Tārgali, un nr.8, kas kursē uz Staldzeni, slēgto posmu apbrauks pa Jūras ielu un Aleksandra ielu. Šajos maršrutos tiks apkalpotas visas pieturas.

Savukārt maršrutā nr.4A netiks izpildīti reisi, kas plkst.13.15 atiet no centra un plkst.13.40, kas atiet no Selgas.

Maršrutu autobusi nr.3 un nr.4, kursējot uz Gāliņciemu, slēgto posmu apbrauks pa Jūras ielu, Brīvības ielu, Durbes ielu (līdz Kuldīgas ielai) un tālāk pa ierasto maršrutu.

Šādi kursēs arī starppilsētu maršruti Kuldīgas – Liepājas virzienā. Šajos maršrutos neapkalpos pieturu Ganību ielā (pie Pāvila ielas), kā arī pagaidu pieturu Pāvila ielā un pieturas pie Reņķa dārza.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām pasažierus uzmanīgi sekot līdzi pieturās izvietotajai informācijai, kā arī plānot braucienus savlaicīgi!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: