Ar Ventspils pilsētas domes un Ventspils kultūras centra atbalstu Ventspils lidostas teritorijā pulcēsies jaudīgākās dragreisa automašīnas. Ar rekordlielu dalībnieku skaitu no dažādām valstīm - Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas, Ventspils pilsētas svētku ietvaros, 5. un 6. augustā, norisināsies Dragreisa Festivāls.

Pasākuma ietvaros norisināsies oficiālas dragreisa sacensības un ekskluzīvu automašīnu izstāde. Ventspils lidlauka priekšrocības ir iespēja apmeklētājiem klātienē dalībnieku parkā apskatīt īstus dragreisa auto-dragsterus, kam jauda ir virs 1500hp.

Organizatori ir parūpējušies par izklaides iespējām arī bērniem - dažādas sportiskas aktivitātes, elektroauto un kvadracikli. Dalību sacensībās šova ietvaros pieteicies vienīgais Latvijā dalībnieks junior klasē Daniels Bičkovs, ar savu jaudīgo junior dragsteri.

''Vēlos uzsvērt, ka pasākums ir īpašs ar to, ka pirmo reizi dragreiss tiek organizēts festivāla stilā, kas ietver sevī ne tikai dragreisa sacenības, bet arī dažādas izklaides iespējas, kas apmeklētājiem garantē atpūtu visas dienas garumā. Īsti dragsteri, kam jauda ir 1300-1500 hp, īpašas un ekskluzīvas automašīnas izstādes zonā, izklaides zona bērniem, VIP chill zona un šovi - tas viss vienā festivālā!'' komentē sacensību organizatore Jolanta Lāce.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • 0
  qwerty 25.07.2023, 09:19:01

  Pēc būtības tas dragreiss nekur nav pazudis un Ventspilī to var vērot vakaros,piem.Sarkanmuižas dambī.
  Aizbrauc uz vienu galu prātīgi,paskatās vai nav CP/PP un tad ,,plaucē'' atpakaļ tik cik var dabūt no tām ,,mizām'' laukā...

 • 0
  Arogidēns 25.07.2023, 13:57:55

  Par kuru markas auto tu runā?

 • -2
  Barons (Freiherr von ...) 25.07.2023, 17:05:22

  Ar man Volg,kam spīdiks Irss uz Haub,laikam tur neir vērts rādities...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: